این روزها ممکن است هر کجا که می‌روید صحبت از ارز دیجیتال باشد. بسیاری بر این باورند که سرمایه‌گذاری در زمینه‌ی ارزهای دیجیتال می‌تواند آن‌ها را به سود کلانی برساند. به همین منظور به سراغ  ابزارای  استخراج ارز دیجیتال یا ماینینگ ارز دیجیتال رفته و یا با استفاده از فارم ماینینگ برای به دست آوردن سکه‌های دیجیتال خود اقدام می‌کنند. این ارزهای دیجیتال در محلی به نام کیف پول ارز دیجیتال که با انواع آن آشنا هستید، نگهداری می‌شوند. درست است که ارز رمزنگاری شده جز دارایی های دیجیتالی شما به حساب می‌آیند، این به این معنا نیست که شما باید حس داشتن این پول به صورت فیزیکی در دستان خود را به کل از یاد ببرید بلکه حقیقت این است که این امکان برای دارندگان ارزهای دیجیتال وجود دارد که آن‌ها را از حالت دیجیتال به حالت ملموس تبدیل کنند. آیا می‌دانید چگونه؟ با تراپی همراه شوید تا به شما چگونگی تبدیل ارز دیجیتال به کیف پول کاغذی را بیاموزیم.

تبدیل ارز دیجیتال به کیف پول کاغذی

چگونگی تبدیل ارز دیجیتال به کیف پول کاغذی

در واقع برای تبدیل ارز دیجیتال به کیف پول کاغذی ، یعنی زمانی که تمایل دارید دارایی دیجیتال خود را به صورت قابل لمس در اختیار داشته باشید، کیف پول کاغذی به کمک شما خواهد آمد. در این مقاله صحبت از از ابزارهایی است که به شما اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال تان را به آسانی پرینت بگیرید.

شما همراهان تراپی برای خرید ارز های دیجیتال روی باکس زیر کلیک کنید!

 

خرید ارز دیجیتال از تراپی

 

نحوه ایجاد کیف پول کاغذی ( تبدیل ارز دیجیتال به کیف پول کاغذی )

چندین نوع سازنده‌ی کیف پول کاغذی برای ارزهای دیجیتال وجود دارد که به صورت آنلاین در اختیار شما قرار دارد. اما چنانچه شما مایل به استفاده از سرویسی هستید که دارای امنیت باشد و دارایی شما در جای امن نگهداری شود، باید در انتخاب یک ابزار مناسب دقت کافی داشته باشید. در وب سایت Bitcoin.com چند سازنده‌ی کیف پول کاغذی بیت کوین کش مناسب به صورت رایگان قرار داده شده است که می‌توانید از آن‌ها برای ایجاد کیف پول‌های کاغذی استفاده کنید.

زمانی که بر روی گزینه‌ی  Generate Wallet Now’  کلیک می‌کنید، همه‌ی آنچه که باید انجام دهید این است که برای مدت کوتاهی مکان نما را در اطراف بچرخانید تا یک انتروپی ایجاد شود و این سرویس به سرعت برای شما یک کیف پول جدید بسازد. بعد از این تنها کافیست یک طرح جذاب به سلقه‌ی خود برای آن انتخاب کنید. در این مرحله باید گزینه ی print  را کلیک کنید و حالا یک کیف پول کاغذی خواهید داشت.

کیف پول کاغذی چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

از جمله مزایای کیف پول کاغذی این است که برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا بیت کوین‌های خود را به صورت کاملا آفلاین و با امنیت کامل ذخیره کنید. برای این منظور بهتر است که سورس کد ابزار مربوط به ایجاد کیف پول کاغذی را دانلود کنید و در حالت آفلاین برای ساخت کیف پول اقدام کنید.

همچنین امکان ایجاد کیف پول کاغذی برای هرکسی وجود دارد. تنها نیاز به یک پرینتر، قیچی و برخی مهارت‌های ساده‌ی ابتدایی دارد.

تبدیل ارز دیجیتال به کیف پول کاغذی

همچنین خرج کردن آن نیز بسیار آسان و راحت است. به این ترتیب که شما می‌توانید کلید خصوصی کیف پول کاغدی را با کیف پول Bitcoin.comمانند یک پول واقعی اسکن کنید.

حال که با کیف پول‌های کاغذی آشنا شدید، چنانچه جز سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال هستید می‌توانید با استفاده از روشی که گفته شد، دارایی‌های دیجیتال خود را به کیف پول گاغذی تبدیل کنید. اما همانطور که گفته شد در این زمینه باید به درستی جوانب کار را در نظر بگیرید و کلیه‌ی مراتب امنیتی را برای ایجاد کیف پول به صورت کاملا تحت نظر داشته باشید. همچنین باید توجه داشته باشید تا از ابزار مناسی برای ایجاد کیف پول کاغذی استفاده کنید. پس خوب است این ابزارها را به درستی بشناسید.

دوستان و همراهان همیشگی تراپی امید است آنچه که در زمینه‌ی کیف پول کاغذی برای شما در قالب این مقاله ارائه شد برایتان مفید واقع شده باشد و نکات مهمی را از آنچه گفته شد آموخته باشید. گرامیان در صورتی که پس از مطالعه‌ی این مقاله با هر گونه مشکل مواجه شده‌اید یا سوالی به ذهنتان خطور کرده است که پاسخ آن را نمی‌دانید، حتما با ما تماس بگیرید و مشکل حود را با ما مطرح نمائید. همکاران مجرب ما در تیم تراپی آماده‌ی پاسگوئی به کلیه‌ی سوالات شما عزیزان هستند.

تاریخ انتشار 24 فروردین 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر