درگاه پرداخت اینترنتی پی پال یک سرویس جهانی است که کمک می کند مبلغ پرداختی از کارت اعتباری تان، بدون اشتراک گذاری اطلاعات مالی انتقال پیدا کند. جالب است بدانید که بیش از 160 میلیون اکانت فعال پی پال در سراسر جهان وجود دارد. این نشان می دهد که درگاه پرداخت اینترنتی پی پال یک سیستم خدمات اینترنتی امن است. برای خرید و صدور انواع کارت پی پال و استفاده از کارت اعتباری پی پال، قبل از آن باید یک حساب پی پال وریفای شده ایجاد کرده باشید. دوستان همراه! در صورتی که هنوز حساب پی پال خود را ایجاد نکرده اید می توانید مقاله آموزش تصویری و گام به گام ساخت پی پال را مطالعه کنید و در صورتی که حساب پی پال وریفای نشده دارید با مطالعه مقاله آموزش وریفای پی پال، قادر خواهید بود که حساب خود را وریفای کنید. مجموعه تراپی مفتخر است، با هدف جلب رضایت شما سروران گرامی، در کم ترین زمان ممکن با رعایت تمام نکات سفارش پی پال، حساب پی پال وریفای شده ایجاد می کند.

اگر شما نیز از طرفداران بزرگ استفاده از درگاه پی پال می باشید، ممکن است بخواهید کارهایی فراتر از دریافت آنلاین و انتقال پول پی پال را انجام دهید. به همین دلیل، پی پال کارت های اعتباری را برای خرید آنلاین ارائه می دهد، البته خرید و صدور انواع کارت پی پال کمی گیج کننده است. بنابراین در این مقاله یک نمای کلی از انواع کارت ها، خرید و صدور انواع کارت پی پال (PayPal) برای آشنایی بیشتر شما آماده کرده ایم. لطفا با ما "همراه" باشید.

انواع کارت های اعتباری پی پال

خرید انواع کارت پی پال

پی پال سه نوع مختلف از کارت های اعتباری را ارائه می کند :

  • The Prepaid MasterCard
  • The Debit MasterCard
  • The Extras MasterCard

(مستر کارت پیش پرداخت پی پال) PayPal Prepaid MasterCard

این کارت، نیز همانند دبیت کارت های پیش پرداخت (prepaid)، قبل از استفاده باید دارای اعتبار باشند. از مزایای این کارت ها نسبت به بقیه کارت ها این است که میزان پرداختی های شما را کنترل می کند. در صورتی که حساب پی پال شما به هر دلیلی لیمیت شد، دیگر از این کارت نمی توانید استفاده کنید. اگر چه این کارت ها نمی توانند از سرمایه داخل حساب پی پال استفاده کنند اما اگر بخواهید یکی از این کارت ها را داشته باشید حتما باید از قبل اقدام به افتتاح پی پال کرده باشید.

(دبیت کارت پی پال) PayPal Debit Mastercard

عملکرد این کارت ها بیشتر شبیه به دبیت کارت های حساب های بانکی از نوع استاندار می باشد. از مزیت های این کارت این است که به جای اینکه بخواهید مرتبا آن را شارژ کنید می توانید از سرمایه داخل حساب پی پال استفاده کنید. این نوع کارت، فقط برای حساب پی پال بیزینس قابل استفاده می باشد. کسانی که تمایل به استفاده از این کارت ها دارند حتما باید یک اکانت بیزینسی (Business) یا پریمیر (Premier) ایجاد کنند. البته این موضوع را مد نظر داشته باشید که اگر حساب شخصی (personal ) خود را به بیزینسی (Business) تبدیل کنید، هنگام دریافت پرداختی ها باید هزینه پرداخت کنید؛ در صورتی که با حساب شخصی هیچ هزینه ای لازم به پرداخت نبود. برای آشنایی بیشترشما با این دو نوع حساب، مطالعه مقاله تفاوت حساب پی پال بیزینس (Business) با شخصی (Personal) را به شما پیشنهاد می کنیم.

(کارت اعتباری اکسترا پی پال) PayPal Extras Credit Card

اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید که استفاده کردن از کارت های اعتباری را به دبیت کارت ها ترجیح می دهید، مجموعه تراپی استفاده از این نوع کارت های اعتباری پی پال را توصیه می کند. این نوع کارت به شما اجازه می دهد که هنگام خرید یا پرداخت برای کالا یا خدمات، از حساب پی پال خود پول قرض کنید. برای دریافت این کارت، شما باید از طرف پی پال واجد شرایط  شناخته شوید. پی پال در رابطه با شغل، درآمد و اعتبار شما تحقیقات لازم را انجام می دهد و درصورت تائید اجازه استفاده از این کارت ها را به شما می دهد.

مزایا و ویژگی های آن

 

پرداخت ایمن در میلیون ها سایت

پرداخت ایمن را با خرید کارت پی پال تجربه کنید

1. به صورت رایگان، با ارائه آدرس ایمیل، مشخصات و شماره تلفن در وب سایت رسمی پی پال ثبت نام کنید.

2. شماره حساب بانکی یا یکی از کارت های اعتباری مانند مسترکارت یا ویزاکارت خود را برای وریفای حساب پی پال لینک کنید.

3. توسط اکانت پی پال خود، بدون اشتراک گذاری اطلاعات مالی خود از میلیون ها سایت به راحتی می توانید خرید کنید.

 

ارسال پرداختی ها به همه جای جهان

ارسال پرداختی به همه جای دنیا با خرید کارت pypal

1. پرداختی های خود را به ایمیل آدرس یا شماره موبایل آن فرد ارسال کنید.

2. شما می توانید با سرمایه داخل حساب پی پال خود یا کارت های اعتباری متصل به پی پال خود خرید و پرداختی های خود را انجام دهید.

3. پرداختی های شما در کمترین زمان ممکن به اکانت پی پال آن شخص منتقل می شود. 

پذیرش پرداختی های کسب و کار شما

پذیرش پرداختی با خرید پی پال کارت

1. یک حساب بیزینسی با ایمیل، اطلاعات کسب و کار و اطلاعات شخصی خود بسازید.

2. چگونگی پرداخت را انتخاب کرده و سپس روش های پرداخت خود را راه اندازی کنید.

3. میتوانید به راحتی پرداختی های خود را توسط اپلیکشن موبایل، وب سایت یا به صورت شخصی دریافت کنید.

صدور و خرید انواع کارت پی پال

خرید و صدور انواع کارت پی پال فقط برای افراد بالای 18 سال ممکن است. اولین شرط برای خرید یا صدور paypal کارت، داشتن حساب پی پال از قبل می باشد.

 

دوستان گرامی! تیم تراپی تلاش می کند تا  خدمات خود را در جهت جلب رضایت شما عزیزان ارائه  دهد. هدف ما، یاری رساندن به شما سروران است. لطفا مشکلات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از اینکه مثل "همیشه" همراه "ما" بودید از شما سپاس گزاریم.

تاریخ انتشار 26 اردیبهشت 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
گیفت کارت پی پال چیست
سقف حساب پی پال
آموزش پی پال
امنیت پی پال
حساب پرسونال پی پال
حساب پریمیر پی پال
تبدیل پی پال به پرفکت مانی
درگاه اینترنتی پی پال
شارژ حساب پی پال
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر