همراهان همیشگی تراپی در مقالات قبلی شما را با سرویس پرداخت گوگل کلود آشنا کردیم، همچنین برای شما گفتیم که بهترین سرویس اکسچنجینگ کدام است و نیز شما را با سرویس سایتintercom.com آشنا کردیم. در مقالاتی دیگر دو سوریس یادداشت برداری اورنوت و وان نوت را به شما معرفی کردیم و آن دو را با یکدیگر مقایسه کردیم. در این مقاله نیز قصد داریم تا برای شما یکی دیگر از بهترین سرویس‌های همکاری و مدیریتی را معرفی کنیم که به کار گیری آن برای صاحبان کسب و کار، بسیار کاربردی و مثمرثمر خواهد بود. نام این سرویس Bitrix24 است. در ادامه با تراپی همراه شوید تا شما را با ویژگی‌ها و خدمات این سرویس آشنا نمائیم.

bitrix24

معرفی سرویس Bitrix24

سرویس Bitrix24 یک پلتفرم همکاری می‌باشد که در سال 2012 ارائه شد و شرایط مناسبی را برای یک همکاری کامل اجتماعی فراهم کرد. در وب سایت Bitrix24 ابزارهای بسیار فوق العاده‌ای ارائه شده است که برای ارتباط اجتماعی موثر، کار گروهی و همچنین ابزارهای مدیریتی عالی برای صاحبان کسب و کار می‌تواند بسیار کارآمد و مفید باشد. به این ترتیب مدیریت پروژه و یکپارچه سازی فعالیت‌های یک سازمان به بهترین شکل ممکن و کاملا متمرکز انجام خواهد شد. جالب است بدانید که استفاده از ابزارهای ارائه شده در این وب سایت برای یک گروه حداکثر 12 نفری رایگان می‌باشد.

معرفی ابزارهای Bitrix24

ابزارهای ارائه شده در این پلتفرم عبارتند از :

  • ابزارهای CRM -(customar relationship management)  
  • ابزارهای اشتراک گذاری فایل
  • ابزارهای مدیریت پروژه
  • تقویم و...

در ادامه‌ی این مقاله مطالب بیشتری را در خصوص این ابزارها برای‌تان خواهیم گفت، پس همچنان با ما همراه باشید.

ابزارهای ارتباطات و همکاری

آیا مایلید تا در محیط کار برای همکاری با یکدیگر متحد شوید و در یک محیط مشترک، اینترنت، چت، ویدئوکنفرانس، تقویم، فضای کاری، اسناد و ... را با یکدیگر به صورت اشتراکی استفاده کنید؟ Bitrix24 این امکان را برای شما به وجود آورده است تا شما و همکاران‌تان بتوانید در یک محیط کلیه‌ی این امکانات را به صورت مشترک استفاده نمائید.

ابزارهای مدیریت منابع انسانی

در Bitrix24 ابزارهای مناسبی برای مدیریت منابع انسانی از قبیل حضور غیاب کارمندان، گزارش کار، اتوماسیون جریان کار و هدایت کارمندان وجود دارد.

مدیریت اسناد محرمانه

ذخیره‌ی نامحدود کلود و سیستم مدیریت پیشرفته‌ی اسناد در پلتفرم Bitrix24 برای شما فراهم شده است.

گروه های کاری و پروژه‌ها

Bitrix24 دارای یک پلتفرم بسیار حرفه‌ای برای مدیریت پروژه می‌باشد که دارای تسک‌ها، پروژه‌ها، گروه‌های کاری، بوردهای کانبان و... می‌باشد.

مدیریت وظایف گروهی

قابلیت مدیریت وظایف گروهی برای تیم‌های کاری بزرگ و کوچک در پلتفرم Bitrix24 فراهم شده است که از طریق کنترل زمان، گزارشات و وظایف وابسته‌ی افراد به یکدیگر و... انجام می‌شود.

برنامه ریزی پروژه و مدیریت آن

برنامه‌ریزی پیشرفته‌ی پروژه، مدیریت منابع و چک کردن میزان پیشرفت پروژه توسط ابزار برنامه‌ریزی پروژه‌ی پلتفرم Bitrix24 انجام می‌شود.

CRM یا مدیریت ارتباط مشتری

در وب سایت Bitrix24 بهترین CRMها به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده‌است. همچنین CRM های رایگان برای گروه فروش شما همراه با کلیه‌ی ابزارهای مربوط به آن در سایت Bitrix24  وجود دارد.

ابزارهای رایگان ارتباط با مشتری

در Bitrix24 ابزارهای رایگان برای ارتباط با مشتری از طریق ایمیل، تلفن،چت، شبکه‌های اجتماعی و پیام عمومی وجود دارد.

bitrix24

پلتفرم های رایگان تجارت الکترونیک

Bitrix24 این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید به طور رایگان وب سایت ایجاد کنید. وب سایت‌هایی که دارای صفحات فرود و فروشگاه‌های آنلاینی می‌باشد که به طور اتوماتیک با CRM های رایگان و ابزارهای اتوماسیون بازاریابی یکپارچه شده‌اند. توجه کنید که در این وب سایت این امکان برای شما فراهم شده‌است که طراحی وب سایت را بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی انجام دهید.

قالب‌های ریسپانسیو رایگان

در این وب سایت قالب‌های رایگان ریسپانسیو قرار داده شده است و شما می‌توانید برای ایجاد وب سایت‌های سازگار با موبایل از آن‌ها استفاده کنید. قالب‌هایی که به طور اتوماتیک با وسیله‌ای که مورد استفاده قرار می‌گیرد هماهنگ می‌شود.

ابزارهای تجارت الکترونیک

در این وب سایت نرم افزارهای تجارت الکترونیک برای ایجاد سایت‌های فروشگاهی وجود دارد که شامل امکاناتی از قبیل : کاتالوگ، سفارش، نمایش محصولات و ... می‌باشد.

دوستان عزیز در این مقاله سعی کردیم برخی از مهم‌ترین ابزارهای کاربردی در وب سایت Bitrix24 را برای شما معرفی کنیم، به منظور آشنایی هرچه بیشتر با این سرویس بسیار کاربردی می‌توانید به وب سایت Bitrix24.com مراجعه نمائید. از توجه و همراهیتان صمیمانه سپاسگزاریم. 

تاریخ انتشار 14 بهمن 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر