آیا شما از آن دسته فروشندگان آنلاین هستید که از عدم افزایش ترافیک سایت خود رنج می برید و به همین دلیل میزان فروش شما کاهش یافته است؟ دوستان عزیز باید به شما بگوئیم که در این مورد اصلا نگران نباشید. در این مقاله ما ابزارهایی را به شما معرفی می کنیم که می توانید برای جستجوی کلمات کلیدی از آن ها استفاده کنید و بتوانید از این طریق به افزایش ترافیک ارگانیک سایت خود و بهبود سئو آن کمک کنید. پس با تراپی همراه باشید.

بیشتر بدانید : 

معرفی ابزارهای سئو برای کسب رتبه بهتر در گوگل

چرا از ابزارهای جستجوی کلمات کلیدی استفاده کنیم؟

ممکن است این سوال بهذهن شما خطور کند که چرا از ابزارهای جستجوس کلمات کلیدی برای افزایش ترافیک ارگانیک سایت خود استفاده کنیم؟ ما در پاسخ به شما عزیزان می گوئیم که ، چنانچه افراد نتوانند سایت شما را در صفحات نتایج جستجو گوگل پیدا کنند ، از نظر بازدید ، تبلیغات و فروش محصولات بهره کمی نصیب شما می شود و یکی از بهترین راه ها برای حل این مشکل، استفاده از ابزار های جستجوی کلمات کلیدی است.

افزایش ترافیک ارگانیک

آیا کمبود ترافیک ارگانیک باعث هزینه فروش شما می شود؟ در این راهنما ، ما بهترین ابزار تحقیق درباره کلمات کلیدی را برای کمک به شما در افزایش بازدید به اشتراک می گذاریم.

اگر افراد نتوانند سایت شما را در نتایج جستجو پیدا کنند ، شما از نظر بازدید ، تبلیغات و فروش بی بهره هستید. یکی از بهترین راه ها برای حل این مشکل و افزایش بازدید شما استفاده از ابزار تحقیق کلمات کلیدی است.

کلمات کلیدی برای افزایش ترافیک ارگانیک سایت بسیار مهم هستند زیرا کاربران تنها در صورتی محتوایی را پیدا می کنند که گوگل تشخیص دهد آن محتوا مربوط به مواردی است که آن ها جستجو می کنند. گوگل از کلمات کلیدی به عنوان عامل مهم رتبه بندی SEO استفاده می کند. این بدان معنی است که بهترین راه برای کمک به موتورهای جستجو برای یافتن محتوای مورد نظر شما ، گنجاندن دقیقا همان اصطلاحاتی است که افراد برای یافتن محتوای مورد نظرشان در جعبه جستجو گوگل تایپ می کنند.

حال که با اهمیت استفاده از ابزارهای جستجوی کلمات کلیدی برای افزایش ترافیک ارگانیک سایت اشنا شدیدف در ادامه همچنان با ما همراه شوید تا برخی از مهم ترین این ابزارها را در سال 2020 برای شما عزیزان معرفی کنیم.

آشنایی با مهم ترین ابزارها برای افزایش ترافیک ارگانیک سایت

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از ابزار جستجوی کلمات کلیدی ، بدست آوردن اصطلاحات بیشتری است که می توانید در استراتژی محتوای خود از آن ها استفاده کنید. در این بخش از مقاله با بهترین این ابزارها آشنا خواهید شد.

SEMrush

SEMrush یکی از بهترین ابزارهای افزایش ترافیک ارگانیک سایت می باشد که به شما یک نمای کلی از کلمات کلیدی مربوط به رتبه بندی رقبای شما ، میزان ترافیکی که به سایت آن ها روانه شده است و حتی لینکی در اختیار شما قرار می دهد برای بررسی صفحه رتبه بندی گوگل.

افزایش ترافیک ارگانیک

Ahrefs

Ahrefs یکی از پرکاربردترین ابزارهای جستجوی کلمات کلیدی برای سئو می باشد. شما می توانید کلمات کلیدی ارگانیک ، پیوندها و PPC رقبا را با استفاده از این ابزار به خوبی مشاده کنید. همچنین می توانید بهترین فرصت های لینک دهی ، حداکثر کلمات کلیدی مرتبط ، موضوعات محتوای داغ  و موارد دیگر را نیز از طریق آن مشاهده کنید.

MonsterInsights

یکی دیگر از بهترین ابزارهای افزایش ترافیک سایت در سال 2020 ، ابزار MonsterInsights می باشد. این ابزار بهترین راه برای افزودن Google Analytics به وب سایت وردپرسی شما می باشد. شما تنها با چند کلیک می توانید این کار را انجام دهید و به تمام اطلاعاتی که برای تصمیم گیری مبتنی بر داده نیاز دارید و باعث کاهش ترافیک سایت شما می شود دسترسی پیدا کنید.

SEOBook Keyword Suggestion Tool

SEOBook Keyword Suggestion Tool یکی  دیگر از چندین ابزارهای جستجو رایگان است که توسط شرکت SEOBook ارائه شده است و برای استفاده از آن باید یک اکانت رایگان ایجاد کنید.

این ابزار جستجوی کلمات کلیدی شامل اطلاعات زیادی مربوط به جستجوی کاربر می باشد ، از جمله حجم جستجو ، نتایج و عبارات مرتبط و هزینه تخمینی برای هر کلیک (CPC) برای هر کلمه کلیدی که وارد می شود.

از دیگر ابزارهای جستجوی کلمات کلیدی که می توان نام برد عبارتند از : AnswerThePublic ، Google Ads Keyword Planner ، Rank Tracker، Google Search Console، Moz، Serpstat ، Mangools ، SpyFu و Keyword Snatcher .

دوستان عزیز، لطفا با ما در تماس باشید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

تاریخ انتشار 20 شهریور 1399
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر