ارزش علمی مقالات isi بسیار بالا می باشد؛ به همین علت محققان زیادی در تلاش برای چاپ مقاله خود در مجلات isi هستند. متاسفانه با وجود تحریم سیستم های بانکی کشور عزیزمان ایران، محققان زیادی، برای پرداخت هزینه مقالات خارجی خود با مشکل مواجه شده اند. در مجموعه تراپی تلاش شده است تا این محدودیت ها را از سر راه شما برداریم. خوشبختانه ما می توانیم پرداخت هزینه چاپ مقاله در isi را برای شما در زمانی کمتر از 30 دقیقه پس از ثبت سفارش و ارسال معادل ریالی آن به حساب تراپی، انجام دهیم. برای بهره مندی از این خدمت تنها کافی است بر روی لینک زیر کلیک فرمائید.

فرم سفارش پرداخت هزینه چاپ مقالات در isi

 

پرداخت هزینه چاپ مقاله در isi

نحوه پرداخت هزینه چاپ مقاله در isi

دوستان زیادی علاقمند به مقاله چگونه مقاله آی اس آی بنویسیم شدند؛ در این مقاله نیز در تلاش هستیم تا ما را با نحوه پرداخت هزینه آن آشنا کنیم. جهت پرداخت هزینه چاپ مقاله در isi، در ابتدا توسط محاسبه گر تعبیه شده در صفحه ابتدایی سایت، معادل ریالی آن را بدست آورید. سپس بر روی لینک فرم ثبت سفارش در بالای صفحه کلیک کرده و اطلاعات لازم را با دقت کافی تکمیل فرمائید. در نهایت بر روی دکمه ثبت سفارش و پرداخت که در انتهای صفحه قرار دارد کلیک فرمائید و معادل ریالی هزینه چاپ مقاله خود را پرداخت نمائید. متخصصان ما در مجموعه تراپی در زمانی کمتر از 30 دقیقه به خدمت شما رسیدگی خواهند کرد. ما می توانیم کلیه هزینه های ارزی شما را با انواع درگاه ها مانند پی پال، وسترن یونیون، ویزا کارت و... پرداخت نمائیم. در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشورت، مشاوران ما با کمال میل پاسخگوی شما گرامیان هستند.

چرا تراپی را برای پرداخت هزینه چاپ مقاله در isi انتخاب کنیم؟

مجموعه تراپی با به کارگیری افرادی کارآزموده و متعهد، مفتخر است پذیرای کلیه پرداخت های ارزی شما می باشد. لازم به توضیح است در تمامی این سال ها رضایت کامل شما گرامیان از سرعت عمل بالای متخصصان تراپی، موجب دلگرمی ما بوده است. یکی از بزرگترین مزیت های تراپی، ارسال رسید به شما، پس از پرداخت آنلاین می باشد. رسید تمامی تراکنش های صورت گرفته شده به صورت لحظه ای به ایمیل تان ارسال می شود یا می توانید در پروفایل خود آن را مشاهده فرمائید. تمامی فعالیت های ما زیر نظر "انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی" است و همین موضوع باعث جلب اطمینان خاطر شما عزیزان می باشد. خدای منان را شاکریم که این توفیق را به ما عنایت فرمود تا بتوانیم خدمت پرداخت هزینه چاپ مقاله در isi را برای شما انجام دهیم. برای کسب بهترین ها همراه ما باشید!

 

isi-payment

 

توجه:
1. لازم به توضیح است با توجه به تغییرات مداوم ارز، در صورتی که پس از ثبت سفارش، به مدت 36 ساعت پرداخت ریالی خود را انجام ندهید، سفارش شما حذف شده و باید دوباره فرم ثبت سفارش را تکمیل فرموده و ثبت نمائید.
2. در صورتی که مجله مورد نظر پذیرای درگاه پی پال نباشد، مجموعه تراپی خدمت پرداخت هزینه چاپ مقاله را از طریق حواله بانکی انجام می دهد. زمان در نظر گرفته شده طولانی تر شده و مد نظر داشته باشید که روزهای یکشنبه ارسال حواله های بین المللی صورت نمی پذیرد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید...منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!

تاریخ انتشار 05 تیر 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
گیفت کارت پی پال چیست
سقف حساب پی پال
آموزش پی پال
امنیت پی پال
حساب پرسونال پی پال
حساب پریمیر پی پال
تبدیل پی پال به پرفکت مانی
درگاه اینترنتی پی پال
شارژ حساب پی پال
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر