پرداخت هزینه مقالات خارجی برای چاپ در ژورنال و مجلات  
از آنجایی که امروزه ارائه یا چاپ مقاله در ژورنال ها و مجلات بین المللی در سایر کشورهایی مانند اروپا، امریکا، هند و .... توسط محققان ایرانی روز به روز در حال افزایش است و از طرفی انتشار و چاپ مقاله یکی از فاکتورهای تاثیر گزار برای دریافت پذیرش در مقاطع تحصیلی بالاتر می باشد و همچنین در ارزیابی فعالیت های پژوهشی، فاکتور مهم و ارزشمندی محسوب می گردد، بر آن شدیم تا روش پرداخت هزینه مقالات خارجی را برای شما ارائه کنیم. ما می توانیم هزینه های مربوط به چاپ مقالات خارجی در ژورنال و مجلات بین المللی را برای شما انجام دهیم؛ تنها کافی است بر روی لینک زیر کلیک فرمائید. پس از ثبت سفارش و ارسال پرداخت در زمانی کمتر از 30 دقیقه، به خدمت شما رسیدگی می شود و هزینه چاپ مقاله شما پرداخت می گردد.

 

فرم سفارش پرداخت هزینه های مقالات خارجی

 

پرداخت هزینه مقالات خارجی

پرداخت هزینه مقالات خارجی

پس از انتخاب ژورنال معتبر و متناسب با مقاله خود زمانی که آن را ارسال می کنید. در صورتی که فرم قبولی آن را پس از داوری دریافت کردید ؛ اگر ژورنال مورد نظر شما، open access باشد؛ برای چاپ مقاله باید هزینه در نظر گرفته شده توسط آن مجله را پرداخت بفرمائید. نوع دریافت وجه هر مجله یا ژورنالی متفاوت است. خوشبختانه محموعه تراپی با بهره مندی از افراد متخصص و کارآمد می تواند از طریق تمامی درگاه ها مانند پی پال، وسترن یونیون و... هزینه مربوطه را پرداخت نماید. مجموعه تراپی مفتخراست تمامی هزینه هایی که برای چاپ مقالات خود باید بپردازید شامل هزینه رسیدگی به مقالات، هزینه داوری سریع، هزینه دسترسی رایگان و هزینه انتشار را برای شما گرامیان می تواند در سریع ترین زمان ممکن پرداخت نماید.

 

روش پرداخت هزینه مقالات خارجی

payment-article

مجموعه تراپی مفتخر است در تمامی این سال ها بدون آن که حتی یک نفر در پرداخت های خود مشکلی داشته باشد خدمت پرداخت هزینه مقالات خارجی را انجام دهد. برای بهره مندی از این خدمت، باید لینک فرم سفارش "پرداخت هزینه مقالات خارجی" را انتخاب فرمائید. سپس اطلاعات لازم شامل لینک سایت برای ثبت مقاله، نام مجله یا ژورنال در نظر گرفته شده، نام مقاله، نام نویسندگان، مبلغ ارزی مورد نیاز جهت چاپ مقاله و تمامی اطلاعات خواسته شده را با دقت تکمیل فرمائید و در نهایت بر روی ثبت سفارش و پرداخت کلیک فرمائید. مدت زمان در نظر گرفته شده جهت پرداخت هزینه مقالات خارجی، کمتر از 30 دقیقه تخمین زده شده است.

جهت رفاه حال شما سبزاندیشان گرامی، روش های پرداخت گوناگونی شامل کسر موجودی از حساب تراپی تان، آنلاین توسط کارت بانکی و همچنین حواله از طریق اطلاعات حساب را فراهم کرده ایم. در هر سه روش پس از پرداخت ریالی، فاکتور ریالی پرداخت شده را در پروفایل خود می توانید مشاهده فرمائید. قبل از پرداخت، معادل ریالی هزینه چاپ مقاله خود را توسط محاسبه گر تعبیه شده در سایت محاسبه فرمائید. در صورت داشتن هر گونه سوال، مشاوران ما پاسخگوی شما هستند...لطفا با ما در تماس باشید!

 

نظر خود را با دیگران در کامنت ها به اشتراک بگذراید....منتظر پیام شما هستیم!

 

1396/03/31
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

لطفا کمی صبر کنید ...

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان