قطعا می‌دانید که یکی از پرکاربردترین موتورهای جستجو، موتور جستجوی گوگل است. روزانه بیش از 3 و نیم میلیون جستجو در گوگل انجام می‌شود. اگر به انجام تبلیغات موثر در زمینه کسب و کار خود برای موفقیت بیشار معتقد هستید، قطعا با سرویس‌هایی نظیر گوگل ادورز آشنا هستید. گوگل ادوردز یا گوگل ادز، یک سرویس است که توسط گوگل ارائه شده است و در زمینه‌ی تبلیغات وب سایت‌ها فعالیت دارد به طوری که نتایج تبلیغات گوگل ادوردز در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می ‌شود. این پلتفرم بسیار قدرتمند است. آیا مایلید تا از چگونگی تبلیغات در گوگل ادوردز اطلاعات کسب کنید؟ پس تا پایان این مقاله با تراپی همراه باشید.

بیشتر بخوانید : بهترین افزونه های گوگل ادوردز 

چرا برای تبلیغات از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

شاید برای بسیاری از شما دوستان این یک سوال باشد که چرا از گوگل ادوردز برای انجام تبلیغات استفاده کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوئیم که، از آنجا که گوگل یکی از پرکاربردترین موتورهای جستجو می‌باشد، و افراد بسیاری برای پیدا کردن مطالب و آیتم‌های مورد نظر خود از این موتور جستجو استفاده می‌کنند، بنابریان می‌تواند محل مناسبی برای انجام تبلیغات باشد. همچنین نتایج جستجوی گوگل ترکیبی از تبلیغات پولی و لینک‌های ارگانیک می‌باشد. به این معنا که اگر شما حتی سئو سایت تان بسیار قوی باشد، برای اینکه بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید لازم است که از امنکانات گوگل ادوردز نیز برای انجام تبلیغات استفاده کنید تا وب سایت شما رتبه یبالاتری کسب کند.

تبلیغات در گوگل ادوردز

دلیل دیگری که برای استفاده از گوگل ادوردز وجود دارد این است که، به ازای هر مبلغی که برای تبلیغات در آن هزینه کنید، چند برابر آن را به دست خواهید آورد.

در ادامه برای شما عزیزان خواهیم گفت که چگونه تبلیغات در گوگل ادوردز می‌تواند باعث شود که شما رتبه‌ی بهتری در نتایج جستجوی گولگ کسب نمائید.

نحوه‌ی عملکرد گوگل ادوردز چگونه است؟

با تنظیماتی که در گوگل ادوردز انجام می‌شود، وب سایت شما به مشتریان بالقوه‌ای نمایش داده می‌شود که به خدماتی که شما ارائه می‌دهید و محصولاتی که تولید می‌کنید علاقه‌مند هستند. انجام تبلیغات همانطور که گفته شد در گوگل ادوردز دارای هزینه‌ای می‌باشد که برای آن تعریف شده است که شما باید آن را بپردازید. در عوض به ازای هر کلیکی که بر روی لینک تبلیغ شما انجام می‌شود، مبلغی به شما پرداخت می‌شود. که به این نوع تبلیغات، تبلیغات کلیکی می‌گویند. به این ترتیب چنانچه شما نیز مایل باشید که از تبلیغات پرداخت به ازای کلیک یا PPC استفاده کنید، استفاده از گوگل ادوردز می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد.

مختصری در مورد سرویس گوگل ادوردز

گوگل ادوردز یک پلتفرم است که به عنوان یک ابزار پرداخت به ازای کلیک مورد استفاده قرار می‌گیرد و توسط شرکت بزرگ گوگل ارائه شده است. در حقیقت شما باید در آن یک کمپین تبلیغاتی ایجاد کنید که بسیار موثر باشد. هر چه کمپین تبلیغاتی شما موثرتر باشد سایت شما تعداد کلیک بیشتری دریافت می‌کند. به این ترتیب شما می‌توانید مشتریان بالقوه بیشتری را ه سایت خود جذب کنید که بعد از آن بتوانید با استفاده از استراتژی‌های دیگر دیجیتال مارکتینگ و نیز ارائه محصولات و خدمات خود به بهترین شکل ممکن، آن‌ها را به مشتریان وقادار برای خود کنید.

برای اینکه یک کمپین تبلیغاتی ایجاد کنید و تبلیغات خود را در گوگل شروع کنید، باید با یکسری ویژگی‌های سرویس گوگل ادوردز آشنایی داشته باشید و نکاتی را در این مورد بدانید تا بتوانید بهینه‌تر و با بازدهی بیشتر کار تبلیغات در گوگل ادوردز را آغاز کنید.

تبلیغات در گوگل ادوردز

برای بسیاری از کاربران این سوال وجود دارد که آیا واقعا تبلیغات در گوگل ادوردز به خوبی نتیجه خواهد داد؟  اگر بخواهیم به این سوال به درستی پاسخ دهیم، خوب است شما را از آمار موجود در این زمینه آگاه سازیم.

به طورکلی نرخ کلیک در گوگل ادوردز به 8 در صد می‌رسد و وب سایت‌هایی که توسط تبلیغات پولی گوگل یا همین تبلیغات کلیکی نمایش داده می‌شوند، به صورت ماهیانه حدود 180 میلیون Impression جذب می‌کنند. همچنین کاربرانی که از تبیلغات کلیکی خریداری می‌کنند حدود 65 درصد از کلیک‌ها را به خود اختصاص خواهند داد. بنابریان آین آمار به دست آمده نشان می‌دهد که گوگل ادوردز می‌تواند بسیار موثر واقع شود.

خدمت تراپی برای پرداخت هزینه تبلیغات در گوگل ادوردز

پیش‌تر گفتیم که برای انجام تبلیغات در گوگل ادوردز باید هزینه‌ای را بپردازید، که باید توسط یکی از انواع کارت‌های اعتباری یا دبیت کارت و ... هزینه را پرداخت کنید. چنانچه به هر دلیل قادر به پرداخت هزینه آن نیستید، می‌توانید پرداخت هزینه تبلیغات گوگل ادوردز را به ما بسپارید. کافیست لینک پرداخت را برای ما ارسال نمائید. همکاران ما در تیم تراپی در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرداخت هزینه را برای شما انجام خواهند داد.

از اینکه تا پااین این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم.

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر