سیستم پرداخت مالی پی پال یا پی پل PayPal یکی از سریع‌ترین، ایمن‌ترین و آسان‌ترین روش های مبادلات ارزی را برای کاربران خود فراهم کرده است و هم اینک بیش از 173 میلیون نفر در سراسر دنیا از PayPal برای خرید از میلیون ها سایت ، در 202 کشور و با 21 ارز مختلف استفاده می کنند. اما متاسفانه به دلیل تحریم کاربران ایرانی، امکان استفاده از خدمات پی پال در ایران به طور مستقیم از طریق وب سایت رسمی پی پال وجود ندارد و هموطنان عزیز ما می توانند به واسطه انواع صرافی پی پال در ایران که تحت عنوان شرکت های خدمات پرداخت ارزی مشغول به فعالیت هستند، از خدمات PayPal بهره مند شوند. لطفا تا انتها همراه ما باشید تا با انواع خدمات پی پال در صرافی آنلاین پی پال بیشتر آشنا شوید.

برای استفاده از خدمات PayPal، کلیک کنید!

خدمات پی پالافتتاح حساب وریفای شده پی پال

همانطور که می دانید برای انجام تراکنش های مالی از طریق پی پال، ابتدا لازم است که یک حساب پی پال داشته باشید. بنابراین یکی از انواع خدمات حساب پی پال ساخت اکانت پی پال می باشد. اما تنها ایجاد یک اکانت در پی پال کافی نیست و لازم است که برای امنیت بیشتر حساب خود و همچنین برداشتن محدودیت ها، و استفاده از کلیه ی خدمات ارائه شده توسط پی پال، حساب خود را وریفای کنید. یک صرافی پی پال در ایران قادر است افتتاح حساب وریفای شده PayPal را برای شما انجام دهد. این یکی از خدمات حساب پی پال در صرافی های پی پال می باشد.

خدمات پی پال شارژ حساب پی پال

پس از آنکه افتتاح حساب وریفای شده پی پال برای شما انجام شد، قطعا می دانید که برای نقل و انتقالات مالی، لازم است که حساب خود را شارژ نمایید. شارژ حساب پی پال از جمله خدمات پی پال در ایران می باشد که توسط یک صرافی پی پال قابل انجام است؛ و حتی اگر از قبل یک حساب پی پال وریفای شده دارید که موجودی کافی ندارد، می توانید از صرافی های پی پال در ایران بخواهید که شارژ حساب پی پال را برای شما انجام دهند. به عملیات شارژ حساب پی پال، فروش پی پال نیز گفته می شود. در حقیقت فروش پی پال یکی دیگر از خدمات صرافی های پی پال می باشد که در بخش بعدی در مورد آن به طور کامل توضیح خواهیم داد. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

خدمات پی پالخرید و فروش پی پال

همانطور که در بخش قبل گفته شد، از جمله خدمات صرافی پی پال در ایران فروش پی پال است. صرافی اینترنتی پی پال حساب Paypal شما را با ارز مورد نظرتان شارژ می کند. برای مثال زمانی که شارژ حساب پی پال با دلار انجام می شود در واقع از طریق فرایند فروش دلار پی پال توسط صرافی پی پال به شما، حسابتان به دلار شارژ شده است. خرید پی پال نیز از دیگر خدمات پی پال است که به آن نقد کردن پی پال نیز گفته می شود. در بخش بعدی به ذکر توضیحاتی در مورد آن پرداخته ایم.

در صورتی که پی پال را به عنوان سیستم پرداخت ارزی برای انجام تراکنش های مالی خود به سراسر دنیا انتخاب کرده اید، قطعا می دانید که استفاده از خدمات پی پال برای کاربران ایرانی با آی پی ایران امکان پذیر نیست و برای هر گونه مبادلات ارزی با PayPal لازم است که از یک صرافی پی پال کمک بگیرید. خدمات پی پال در ایران توسط صرافی های مختلفی برای کاربران این سیستم مالی قابل انجام است. کافیست به یک صرافی پی پال معتبر مراجعه کنید.

خدمات پی پالنقد کردن پی پال

در فرایند خرید پی پال در واقع موجودی حساب شما به ریال تبدیل می شود و صرافی پی پال موجودی حساب شما را می خرد و معادل ریالی آن را به حساب بانکی شما واریز می نماید. نقد کردن دلار پی پال از دیگر خدمات پی پال در ایران است و اغلب مشتریان آن، افرادی هستند که درآمدهای ارزی دارند. با این وجود، سایر کاربران این سیستم پرداخت نیز ممکن است به دلایلی به نقد کردن دلار پی پال نیاز داشته باشند.

خدمات پی پالخرید با پی پال

همانطور که می دانید، برای خرید از فروشگاه های آنلاین خارجی لازم است که پرداخت هزینه از طریق درگاه های پرداخت ارزی موجود در آن سایت انجام شود. معمولا یکی از درگاه هایی که در اغلب سایت های فروشگاهی خارجی مشاهده می کنید، درگاه پرداخت پی پال است. در صورتی که شما حساب پی پال نداشته باشید، پرداخت هزینه برای خرید با پی پال توسط صرافی پی پال در ایران برای شما انجام می شود و این از دیگر خدمات پی پال می باشد که یک صرافی اینترنتی قادر به انجام آن می باشد. به این ترتیب شما می توانید انجام خدمات پرداخت پی پال را به این شرکت های خدمات پرداخت ارزی بسپارید. 

خدمات پی پال در ایران در مجموعه تراپی

تیم تراپی به عنوان یک صرافی پی پال در ایران ، ارائه دهنده کلیه ی خدمات پرداخت ارزی از جمله خدمات پی پال برای شما عزیزان می باشد. شما می توانید کلیه ی خدمات پی پال در ایران را با خیالی آسوده به تراپی بسپارید.

خدمات پی پال در تراپی

  • افتتاح حساب پی پال وریفای شده
  • خرید و فروش پی پال
  • نقد کردن پی پال
  • شارژ حساب پی پال
  • وریفای حساب پی پال
  • خرید با پی پال

برای استفاده از خدمات پی پال در تراپی از کجا شروع کنیم؟

دوست عزیز، برای بهره مندی از خدمات پی پال در ایران توسط تیم تراپی کافیست از طریق لینکی که در ادامه مشاهده می کنید، اقدام نمایید. پس از آن مشاوران و همکاران ما در مجموعه تراپی به طور کامل شما را راهنمایی خواهند کرد تا بتوانید پس از ایجاد اکانت در وب سایت تراپی از کلیه ی خدمات مجموعه بهره مند شوید.

برای استفاده از خدمات PayPal ، کلیک کنید!

کلام پایانی در مورد  خدمات پی پال

انجام خدمات پی پال برای کاربران ایرانی توسط صرافی های پی پال در کشور انجام می شود؛ به این دلیل که هموطنان عزیز ما توسط این سیستم مالی بین المللی تحریم شده اند و امکان استفاده از خدمات پی پال به طور مستقیم از طریق وب سایت PayPal امکان پذیر نیست و در صورت تغییر آی پی ایران برای ورود به سایت پی پال، جهت ساخت اکانت و استفاده از خدمات پی پال ، پس از مدت زمان کوتاهی توسط سیستم امنیتی پی پال لیمیت خواهید شد.

بنابراین بهتر است که به یک صرافی پی پال معتبر در کشور مراجعه کنید و به واسطه آن برای خود حساب پی پال ایجاد کنید، حساب خود را وریفای کنید، تراکنش های مالی داشته باشید، از فروشگاه های آنلاین خارجی خرید کنید و به راحتی هزینه آن را پرداخت کنید، ارز پی پال خرید و فروش کنید و نقد کردن درآمدهای ارزی خود را نیز به این صرافی ها بسپارید.

لطفا در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی با ما تماس بگیرید!

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر