آیا تاکنون تجربه ی شیرین انجام پروژه های بین المللی و  کسب درآمد دلاری را داشته اید؟ اگر پاسختان به این سوال منفی است، قطعا دو دلیل مهم دارد؛ یا حساب بین المللی ندارید و یا اینکه امکان خرج کردن درآمد دلاری در کشور برای شما وجود ندارد. در مورد مشکل اول، ما افتتاح حساب پرفکت مانی را به شما توصیه می کنیم. به این دلیل که این درگاه پرداخت ارزی امن است و کاربران ایرانی توسط این شرکت تحریم نشده اند و محدودیتی برای استفاده از این پلتفرم برای آن ها وجود ندارد. برای حل مشکل دوم شما هم خدمت خرید پرفکت مانی را در مجموعه ی تراپی ارائه کرده ایم که از طریق آن می توانید دلار پرفکت مانی خود را نقد کرده و استفاده کنید. با ما همراه باشید تا با نحوه خرید دلار پرفکت مانی و همچنین فروش پرفکت مانی در تیم تراپی آشنا شوید.

خرید پرفکت مانیمنظور از خرید پرفکت مانی چیست؟

به فرایند تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال توسط شرکت های پرداخت ارزی در کشور، خرید پرفکت مانی گفته می شود. در حقیقت وقتی شما قصد دارید در آمد دلاری خود و یا موجودی حساب پرفکت مانی تان را که ممکن است دلار یا یورو باشد، به ریال تبدیل کنید، ما دلار پرفکت مانی یا یورو پرفکت مانی را از شما خریداری می نماییم و معادل ریالی آن را به حساب بانکی شما واریز می نماییم. به این ترتیب خرید دلار پرفکت مانی و خرید یورو پرفکت مانی برای شما انجام خواهد شد.

در حال حاضر که خدمتی به نام " خرید پرفکت مانی " توسط شرکت های خدمات پرداخت ارزی ارائه می شود و شما می توانید به آسانی موجودی حساب خود را نقد کنید؛ دیگر نگران کسب درآمد دلاری نباشید و خرید دلار پرفکت مانی و همچنین فروش پرفکت مانی را به این شرکت های امن و معتبر بسپارید.

خرید پرفکت مانیخرید پرفکت مانی در مجموعه تراپی

تراپی طی سال ها فعالیت خود و حضور درخشان در حوزه خدمات پرداخت ارزی، جز معتبرترین شرکت های فعال در این حوزه محسوب می شود و خدمت خرید و فروش پرفکت مانی را برای کاربران گرامی ارائه کرده است. در ادامه شما را با نحوه ی خرید پرفکت مانی در تراپی و همچنین فروش پرفکت مانی بیشتر اشنا خواهیم کرد.

خرید پرفکت مانینحوه خرید پرفکت مانی

تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال کافیست درخواست خود را به تراپی اعلام نمایید. ثبت درخواست خرید پرفکت مانی از طریق لینکی که در ادامه مشاهده می کنید، امکان پذیر است. بنابراین روی لینک زیر کلیک نمایید و در فرمی که مشاهده می کنید موارد خواسته شده را وارد نمایید و دکمه ی ثبت سفارش را کلیک کنید. پس از آن سفارش نقد کردن پرفکت مانی برای شما ثبت می شود و ما پس از دریافت سفارش شما، آن را به دقت بررسی می نماییم و دلار پرفکت مانی را مطابق قیمت پرفکت مانی (دلار پرفکت مانی) در آن روز، از شما خریداری کرده و با کسر مبلغ اندکی به عنوان کارمزد، معادل ریالی آن را به حساب بانکی شما واریز می نماییم.

برای درخواست خرید PerfectMoney ، کلیک کنید!

توجه داشته باشید که، خرید یورو پرفکت مانی نیز جز خدمات مجموعه تراپی می باشد و شما می توانید یورو پرفکت مانی خود را نیز به ریال تبدیل نمایید.

حساب اسکریل skrillمنظور از فروش پرفکت مانی چیست؟

پس از افتتاح حساب پرفکت مانی و وریفای نمودن حساب خود، برای انجام تراکنش های ارزی لازم است که حساب تان را با ارز مورد نظر شارژ کنید. ما از طریق فروش پرفکت مانی به شما، شارژ حساب پرفکت مانی را برای شما انجام خواهیم داد. فروش دلار پرفکت مانی در تراپی از طریق ثبت درخواست در لینک زیر امکان پذیر است. پس دکمه ای را که در ادامه مشاهده می کنید کلیک نمایید و پس از وارد نمودن موارد خواسته شده، دکمه ی ثبت درخواست را کلیک کرده تا درخواست شما ثبت و برای ما ارسال شود. 

 

برای درخواست فروش  PerfectMoney ، کلیک کنید!

همکاران ما پس از بررسی درخواست ثبت شده، از شما می خواهند تا مطابق با قیمت دلار پرفکت مانی در آن روزف معادل ریالی میزان شارژ مورد نظرتان را، به اضافه درصد ناچیزی کارمزد به حساب تراپی واریز نمایید و پس از آن شارژ حساب پرفکت مانی برای شما انجام خواهد شد.

مزایای خرید پرفکت مانی در تراپی

همانطور که گفتیم علاوه بر سایر خدمات پرداخت ارزی که در مجموعه تراپی ارائه می شود، خرید و فروش پرفکت مانی نیز از جمله خدمات ارائه شده توسط تیم ما می باشد. با وجودی که شرکت های خدمات پرداخت ارزی زیادی در حال حاضر مشغول فعالیت هستند، ممکن است بپرسید که چرا تراپی را برای خرید پرفکت مانی انتخب کنیم؟ در پاسخ باید بگوییم، به این دلیل که ارائه ی خدمات در تراپی شامل چند مزیت مهم است که عبارتند از :

  • انجام کلیه ی خدمات با حداقل میزان کارمزد. برای مثال زمانی که خرید و فروش پرفکت مانی را به تراپی می سپارید، دیگر نگران پرداخت هزینه های زیاد برای کارمزد نخواهید بود.
  • امنیت تراپی طی سال ها فعالیت درخشانی که داشته است به کلیه ی مشتریان ثابت شده است و شما می توانید با خیالی آسوده انجام کلیه ی خدمات پرداخت ارزی خود را به تراپی بسپارید.
  • خدمات ارزی در تراپی با سرعت زیاد و کیفیت بالا انجام می شود و شما برای خرید پرفکت مانی و نقد کردن درآمد خود ناچار نیستید ساعت ها منتظر بمانید. خدمات تراپی در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما عزیزان انجام می شود.

این موارد از مهم ترین ویژگی ها و مزیت های تراپی می باشد که آن را از سایر رقبا در حوزه خدمات پرداخت ارزی متمایز ساخته است. بنابراین به انتخاب خود برای خرید دلار پرفکت مانی توسط تراپی، مطمئن باشید.

کلام پایانی برای خرید پرفکت مانی

دوست عزیز! اگر در حرفه ی خاصی تخصص دارید و مایلید به صورت بین المللی کار کنید ولی مشکل نقد کردن درآمد ارزی خود را دارید؛ و یا قصد دارید موجودی حساب پرفکت مانی خود را بفروشید و معادل آن را در حساب بانکی تان داشته باشید، خرید پرفکت مانی را به تراپی بسپارید. ما خدمت خرید دلار پرفکت مانی را به سرعت و به بهترین شکل ممکن برای شما انجام خواهیم داد. همچنین برای فروش پرفکت مانی می توانید از خدمات ارائه شده در تیم تراپی بهره مند شوید و حساب خود را به هر مبلغی که تمایل داشتید، شارژ نمایید.

از اینکه همیشه با ما همراه هستید، از شما ممنون و سپاسگزاریم. لطفا در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل با ما در تماس باشید. مشاوران تراپی با کمال میل به کلیه ی سوالات شما دوستان عزیز پاسخگو خواهند بود.

 

فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر