در انگلستان بسیاری از افراد دارای حساب های بانکی پی پال می باشند که برای انتقال وجه از آن استفاده می کند. اخیرا خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه حساب‌های فیسبوک و پی پال تظاهر کنندگان  “جلیقه زرد”، که نمایندگان مجلس را در وست مینستر مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند، حذف شده است. در این میان، پروفایل فیسبوک و حساب پی پال James Goddard از عوامل اصلی این اعتراضات و خشونت‌های خیابانی نیز به درخواست پلیس برای جلوگیری از "آزار و اذیت" سیاستمداران، روزنامه نگاران و معترضین طرفدار اتحادیه اروپا، حذف گردیده است. جهت اطلاع از وضعیت و چگونگی بلوکه شدن انواع حساب‌ پی پال و فیسبوک جلیقه زردها در انگلستان در ادامه مقاله با تراپی همراه باشید.

جلیقه زردها چه کسانی هستند؟

آقای گودارد از صفحه‌ی شخصی فیسبوک خود برای فراخوانی مردم به اعتراضات ماه گذشته لندن و دیگر شهرهای انگلیس استفاده کرده، او همچنین تصاویری از تظاهرات صدها هزار نفری را نیز در صفحات و گروه‌های مختلف فیسبوک پخش کرده است.

اگر چه گروه "جلیقه زردها" صفحه‌ای جداگانه برای خود دارند، اما صفحه شخصی آقای گودارد در سازماندهی تظاهرات‌هایی که در ماه دسامبر سال گذشته انجام شد، بسیار تاثیر گذار بوده است.

بلوکه شدن حساب‌های پی پال و فیسبوک جلیقه زردها

جزئیات خبر بلوکه شدن حساب‌های پی پال و فیسبوک جلیقه زردها

به گفته‌ی یکی از متخصصان فیس بوک در این خصوص، صفحات و گروه‌های جیمز گودارد به دلیل استفاده از جملات و صحبت‌های نژاد پرستانه، تنفر برانگیز که منجر به نقض قوانین شده است، در فیسبوک حذف شده است. در حقیقت این حرف‌های نادرست و رکیک فیسبوک را به فضایی جهت ارعاب و خشونت‌های جهانی تبدیل می‌کند. 

آقای گوداد در پاسخ به این سخنان، در توییتر خود نوشته است که فیسبوک مانع از ادامه ی فعالیت او شده است و به عبارتی او را ساکت کرده است. او همچنین لینکی از حساب پی پال خود در فیسبوک منتشر کرده و در آن از حامیان مالی درخواست کمک جهت تامین هزینه‌های اعتراضات جلیقه زردها را کرده است؛ اما چند دقیقه بعد حساب پی پال او به دلیل نقض قوانین این شرکت غیر فعال شد.

او در توییتی شرکت‌های استانداردهای دو گانه را به متوقف کردن کارهایش به دلیل عقاید افراطی و فاشیستی متهم کرده است.

بلوکه شدن حساب‌های پی پال

در خصوص خبر بلوکه شدن حساب‌های پی پال و فیسبوک جلیقه زردها ، شرکت پی پال در مورد فعالیت‌های آقای گوداد در زمینه‌ی جمع‌آوری هزینه برای تامین مخارج معترضین جلیقه زرد گفته که به دلیل سیاست‌های‌ حفظ حریم خصوصی  قادر به پاسخگویی در مورد حساب‌های مشتریان خود نیست. اما با بررسی‌های لازم جهت نقض احتمالی خط مشی‌های قوانین این شرکت، اقدامات مورد نظر را انجام خواهد داد.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

پس از اولین اعتراض گروهی در 14 دسامبر، آقای گودارد در فیس بوک خود نوشت: او شش روز در هفته را به مقابله با پارلمان و به چالش کشیدن فساد اختصاص خواهد داد.

آقای گودارد قبلا نیز در حمایت از تامی رابینسون در مقابله با اعتراضات و همچنین صحبت‌های نژاد پرستانه علیه مسلمانان در هاید پارک نیز شناخته شده بود. در ماه سپتامبر ویدیویی از او در حال درگیری با یک مرد مسلمان و تهدیدهای او در از  بین بردن همه‌ی مساجد در انگلستان و منع اسلام گرایی در غرب منتشر شده است. او همچنین از مسلمانان می‌خواهد که در ازای 10000 پوند انگلیس را ترک کنند و به کشورهای خود بازگردند؛ چرا که غرب جایی برای اسلام گرایی نیست.

معترضان شرکت کننده در اعتراضات جلیقه زرد شامل حامیان سابق اتحادیه انگلستان، Britain First، نژاد پرستان و ضد اسلام گرایان بودند.

بلوکه شدن حساب‌های پی پال و فیسبوک جلیقه زردها

بیش از 60 نماینده مجلس، از پلیس جهت جلوگیری از رفتار "تهاجمی، تهدید آمیز و ارعاب" عوامل جلیقه زرد نسبت به نمایندگان مجلس، روزنامه نگاران و طرفداران خروج از پارلمان، درخواست کمک کردند. اما افسران پلیس قدرت حذف این گروه در خارج از پارلمان یا هر مکان عمومی دیگری را به دلیل نداشتن حکم دادگاه نداشتند.

بنابراین دولت در این زمینه قوانینی را به تصویب رسانید تا بتواند از شدت مشکلات و درگیری‌ها بکاهد. معاون وزیر امور خارجه بریتانیا در سخنرانی خود گفت که در این ماجرا نقش آنها تسهیل اعتراضات صلح آمیز و برآورده شدن نیازها و حقوق همه‌ی اعضای حاضر از جمله معترضین، نمایندگان و بقیه مردم می‌باشد. او همچنین افزود، آزار و اذیت دیگران و سو استفاده از آن‌ها یک جرم جنایی محسوب خواهد شد و از این رو به طور جدی دولت انگلیس با متخلفان این حادثه برخورد خواهد کرد. بنابراین افسران پلیس در هر جایی با رفتارهای شورشی و خلاف قانون برخورد داشته باشند، قادر به مداخله و برخورد با نقض کنندگان خواهند بود.

اما با این حال آقای گودا ادعا کرده که اقدامات گروهش دولت را ترسانیده و از این رو قول داده تا به اعتراضات در خیابان‌ها و میادین مختلف دوباره ادامه دهد.

دوستان گرامی از توجه و همراهیتان بسیار ممنون و سپاسگزاریم. لطفا با ما در تماس باشید و مشکلات و سوالات خود را با مطرح نمائید. امید است مطالب ارائه شده در مورد بلوکه شدن حساب‌های پی پال و فیسبوک جلیقه زردها به علت اعتراضاتشان، مورد توجه و ورضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد.

تاریخ انتشار 14 اردیبهشت 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر