هنگامی که برای شروع کسب و کار تان تصمیم گیری می کنید؛ گام بعدی آن است که چه نوع کسب و کاری را باید شروع کنید؟ باید به دنبال فرصت های تجاری باشید که کاربران اینترنت را به خود جذب کنید و شرایطی فراهم کنید تا در زمان و پول آن ها صرفه جویی شود. در این مقاله به گردآوری فرصت های کسب درآمد برتر در سال 2017 پرداختیم. با ما همراه باشید.

1. آموزش اینترنتی

فرصت های کسب درآمد

آموزش از طریق اینترنت، نشان دهنده یک فرصت کسب و کار مداوم و قوی است. یکی از کم هزینه ترین فرصت ها برای کسب درآمد اضافه، آموزش اینترنتی می باشد. یکی از دوستانم به دانشجویان خارجی که تمایل داشتند زبان فارسی را یاد بگیرند کمک میکرد... دوست دیگری داشتم که به آموزش نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ و کارل می پرداخت. شما در چه زمینه ای تخصص دارید؟ خودتان را محدود نکنید. اینترنت این امکان را برای شما فراهم می کند که هم در داخل کشور و هم به افراد در خارج از کشور آموزش دهید.

اگر به افرادی در خارج از کشور آموزش دادید به هیچ وجه نگران دریافت وجه نباشید. این روزها با وجود درگاه هایی مانند پی پال و ... به راحتی می توانید کسب درآمد کنید و سپس توسط شرکت های معتبر ارائه دهنده خدمات ارزی در ایران، پول خود را به ریال دریافت نمائید.

2. خدمات تعمیراتی در منازل

کسب درآمد از اینترنت

مطمئنا کارهای فنی که در خانه اتفاق می افتد؛ تمامی ندارند. همه به دنبال یافتن یک سرویس قابل اعتماد برای تعمیرات پیش آمده در خانه شان هستند. اگر در این زمینه مهارتی دارید به هیچ عنوان خود را به یک شرکت خاص یا مغازه تان محدود نکنید. یکی دیگر از فرصت های کسب درآمد ، ارائه خدمات تعمیراتی در منازل می باشد. کسب و کار خود را به صورت آنلاین نیز معرفی کنید، همچنین در شاخه هایی که مهارت ندارید افراد متخصص پیدا کنید و یک منبع مورد اعتماد و بی طرف برای ارجاعات پیمانکار و تعمیر خانه در محل زندگی خود باشید.

3. ارائه خدمات کامپیوتری

فرصت کسب درآمد

با گسترش کامپیوتر در خانه و افزایش کسب و کارهای کوچک، همراه با افزایش پیچیدگی، بازار خدمات کامپیوتری افزایش یافته است. شاید یکی از بهترین فرصت های کسب درآمد برای متخصصین کامپیوتر ارائه خدمات کامپیوتری می باشد. می توانید این کار را هم در منزل خودتان یا در یک مغازه ای که تاسیس کرده اید انجام دهید و حتی برای اشخاصی که تمایل دارند سیستم شان زیر نظر خودشان تعمیر شود و یا کارهای مربوط به شبکه کردن کامپیوتر ها دارد که نیاز به حضور شما در مکان است، به آن جا بروید.

4. بازاریابی شبکه ای

دستیابی به ثروت بیشتر

مطمئنا در لیست ما برای معرفی فرصت های کسب درآمد ، به دنبال بازاریابی شبکه ای بوده اید. در این نوع فروش، همانطور که می دانید، شرکت ها محصولات شان را بدون آن که تبلیغاتی داشته باشند و یا واسطه ای در میان باشد به فروش می رسانند. هر فردی در صورتی که تمایل داشته باشد می تواند به بازاریابی این محصولات بپردازد و برای خود زیر مجموعه داشته باشد و سود بگیرد.

5. بازی آنلاین

کسب درامد اضافی و میلیونر شدن

چقدر بازار بازی های آنلاین داغ است؟ این بازار، به سرعت در حال رشد است و مسابقه برای توسعه دهندگان بازی های آنلاین شدید است، اما فرصت های تجاری برای خدمت به شرکت هایی که در حال توسعه تمام این بازی ها هستند، نیز وجود دارد.

6.  مشاوره اقتصادی

مشاوره-اقتصادی-از-طریق-اینترنت

زمانی که شما تجارت جدیدی را آغاز کرده اید داشتن یک مشاوره خوب از اهمیت بالایی برخوردار است. مهم نیست که تجارت شما مربوط به یک شرکت بزرگ و لوکس است و یا یک مغازه لباس فروشی ساده و معمولی. همیشه استفاده از مشاوره جهت پیشبرد اهدافتان می تواند کمک خوبی برای بهبود کسب و کار شما باشد. با داشتن مشاوره اقتصادی شما می توانید از روند تغییر تکنولوژی از دید جهانی آگاه شوید و مدل کسب و کار خود را با آن هماهنگ کنید. اگر فکر می کنید که تخصص کافی برای دادن مشاوره اقتصادی به انواع کسب و کارها را دارید یکی از فرصت های کسب درآمد که می توانیم به شما پیشنهاد دهیم که از این راهکار نیز استفاده نمائید. تنها لازم است توسط شبکه های اجتماعی خود را به عنوان یک مشاور خوب در بین افراد معرفی کنید؛ پس از آن کاربرانی که نیازمند به مشاوره هستند به شما مراجعه می کنند.

7. متخصص سئو و بهینه سازی سایت

موتور-جستجوی-موفق

این روزها اکثر صاحبان کسب و کار برای معرفی خدمات خود به افراد از سایت استفاده می کنند. داشتن سایت با ظاهر کاربر پسند و همچنین دارای عملکرد بهینه از عوامل لازم هست ولی کافی نیست! برای اینکه شما بتوانید خدمات خود را به خوبی به دیگران معرفی کنید نیاز است که موتورهای جستجو مانند Google شما را به خوبی شناخته باشند و سایت شما را بالای صفحه اول به کاربران معرفی کنند. بدست آوردن این ویژگی نیازمند تخصص بالا و زمان زیادی است. بنابراین یکی از مواردی که هر روز رو به به رشد است بهینه سازی موتورهای جستجو و یا همان SEO است.

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که در زمینه بهینه سازی سایت، تخصص دارید می توانید از این شغل به عنوان یکی از فرصت های کسب درآمد استفاده نمائید. از مزایای این کار می توان به مواردی مانند همزمان انجام دادن چند سایت و افزایش درآمد، عدم نیاز به حضور در شرکت و.... اشاره کرد. دوستان عزیزم به هیچ عنوان خود را محدود به سایت های ایرانی نکنید و از ثبت نام در سایت های فریلنسر خارجی چشم پوشی نفرمائید. چرا که به راحتی می توانید توسط این سایت ها، پروژه های دورکاری بگیرید و درآم خود را افزایش دهید.

8. مشاوره روابط اجتماعی و تبلیغات 

مشاوره-روابط-اجتماعی-و-تبلیغات

هر تجارتی برای معرفی خود به دیگران از انواع روش های تبلیغاتی استفاده می کند. این کار برای معرفی می تواند خوب باشد ولی نکته مهمتری که وجود دارد این است که شما چگونه می توانید با افراد ارتباط برقرار کنید. بنابراین در این حالت اگر توانایی مشاوره دادن را در خود می بینید؛ می توانید در ایجاد ارتباط موفق بین صاحبان کسب و کار و کاربران شان به آنها کمک شایانی کنید. در دنیای تجارت برای موفقیت باید بتوانید ارتباط مناسبی با کاربران ایجاد نمائید و این موضوع را مقدم بر تبلیغات بدانید. 

9. خرید و فروش املاک  

خرید-و-فروش-املاک

همیشه برای خرید و فروش املاک نیاز به دقت زیادی است چرا که این کار نیاز به سرمایه گذاری زیادی دارد. بنابراین معمولا افراد همیشه از مشاورانی در این زمینه استفاده می کنند که هنگام خرید ملک زمان کافی برای مشتری گذاشته و ملک مناسب را از هر جهت به آنها معرفی می کنند. برای اینکه در این زمینه بتوان فرد موفقی شد نیاز به آموزش دیدن و داشتن گواهینامه های معتبر است. این تجارت همیشه دارای روند مناسبی است اگر شما به درستی زمان مناسب برای خرید و فروش ملک را بدانید! پس اگر مشرف به وارد بالا هستید صبر نکنید! یکی از فرصت های کسب درآمد پیش روی شماست؛ آن را از دست ندهید.

10. جستجوی حرفه ای

جستجوی-حرفه ای

مدیران صاحب کسب و کار برای گرفتن تصمیمات درست و دقیق نیاز به اطلاعات مهم و به روز در زمینه تجارت خود دارند. اکثر مواقع پیدا کردن اطلاعات مورد نیازشان برای آنها کار خسته کننده ای است. بنابراین در این حالت آنها از افرادی استفاده می کنند که با استفاده از اینترنت اطلاعلات به روز در مورد این تجارت و روند تغییر آن در اخیتار آنها قرار دهند. استفاده از روش های پیشرفته جستجو و بهنیه از جمله موارد، برای موفق بودن در این زمینه است. توجه داشته باشید اگر علاقه مند به حوزه تحقیق و جستجو هستید می توانید به افرادی که تصمیم به راه اندازی کسب و کار جدید دارند؛ کمک کنید تا رقبای تجارت مشابه شان را بشناسند و همچنین مهارت های لازم جهت پیشی گرفتن از سایر رقبا را به این افراد ارائه دهید.

خدمت تراپی

دوستان عزیزم، اگر در این راه به درآمد های ارزی دست پیدا کردید می توانید به کمک متخصصان تراپی، جهت نقد کردن درآمد ارزی تان اقدام فرمائید. تنها لازم است از طریق لینک زیر درخواست خود را برای متخصصان ما ارسال نمائید.

تبدیل درآمد ارزی به ریال

تاریخ انتشار 24 آذر 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر