اگر شما جز افراد علاقه مند به تحصیل در کشورهای خارج هستید  و کشور اسپانیا را برای ادامه تحصیل برگزیده اید، خوب است تا با بهترین دانشگاه های اسپانیا آشنا شوید. در این مقاله قصد داریم بهترین دانشگاه های اسپانیا را به همراه خدماتی که برای دانشجویان ارائه می دهند را برای شما عزیزان معرفی نمائیم. لطفا با ما همراه شوید.

انتخاب یک جای مناسب برای مطالعه و ادامه تحصیل، مسئله ی بسیار مهمی و چالش برانگیزی است. اول از همه باید به شما تبریک بگوئیم که کشور اسپانیا را برای مطالعه برگزیده اید چرا که دانشگاه های این کشور بسیار عالی و شناخته شده هستند و می توانند انتخاب بسیار مناسبی برای داوطلبان ادامه تحصیل در یک کشور خارجی باشند. اصلا فرقی نمی کند که شما کدام دانشگاه را از میان دانشگاه های کشور اسپانیا برای ادامه تحصیل برگزینید، زیرا سطوح علمی همه ی آن ها تقریبا در یکی می باشد. با تحصیل در این دانشگاه ها دانسته هایتان با دانشی جدید، به روز و بسیار جذاب تلفیق خواهد شد.

بهترین دانشگاه های اسپانیا

بهترین دانشگاه های اسپانیا در سال  2018-2019 برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه والنسیا

در سومین شهر بزرگ اسپانیا، در آغوش ساحل زیبای دریای مدیترانه ، دانشگاه تاریخی والنسیا واقع شده است. که یکی از قدیمی ترین دانشگاه های مستقر در اسپانیا می باشد. در این محل، اکثر مردم اسپانیایی صحبت می کنند، برای تحصیل در این دانشگاه و زندگی کردن در این مکان کافیست فقط مطمئن شوید که برای کلاس ها به زبان اسپانیایی یا انگلیسی، آموزش کافی دیده اید.

دانشگاه پابلو دیو اولواید

دانشگاه پابلو دیو اولواید در حومه ی شهر قرار گرفته است. این دانشگاه زیبا در سال 1997 ساخته شد و دارای امکانات بسیاری است از جمله وجود خوابگاه ها در محوطه دانشگاه، انواع رشته های ورزشی و وجود کتابخانه های عظیم.

دانشگاه گرانادا

چهارمین دانشگاه بزرگ در اسپانیا، دانشگاه گرانادا می باشد که هر ساله میزبان درصد زیادی از دانشجویان بین المللی می باشد. دانشگاه گرانادا، نه تنها یکی از بهترین دانشگاه های اسپانیا، بلکه یکی از بهترین دانشگاه ها ی دنیا برای ادامه تحصیل دانشجویان بین المللی محسوب می شود.

بهترین دانشگاه های اسپانیا

دانشگاه سالامانکا

اگر شما به زندگی در شهر های بزرگ و مکان های شلوغ، علاقه ی چندانی ندارید، دانشگاه سالامانکا، مکان مناسبی برای شما خواهد بود. مطالعه در این شهر تاریخی کوچک، شما را در زندگی روزمره و فرهنگ اسپانیایی غوطه ور خواهد کرد. این دانشگاه، قدیمی ترین دانشگاه تاسیس شده در اسپانیا می باشد و به عنوان مقصد مطلوب برای دانش آموزان از سراسر جهان شناخته شده است.

دانشگاه دواستو

دانشگاه دواستو فقط یک دانشگاه خصوصی نیست، بلکه قدیمی ترین دانشگاه خصوصی در اسپانیا و اولین مدرسه ی فنی حرفه ای در اسپانیا نیز محسوب می شود.. این دانشگاه علمی و تاریخی مهم، هر ساله دانشجویان اسپانیایی محلی و تعداد زیادی دانشجوی بین المللی را جذب می کند.

دانشگاه نبریجا (Nebrija)

دانشگاه Nebrija در حالی که یک مدرسه نسبتا کوچک متشکل از تقریبا 4000 دانش آموز می باشد. این دانشگاه خصوصی در قلب پایتخت کشور اسپانیا واقع شده است.

دانشگاه کامپلوتنس

این دانشگاه چندین سال متمادی، در فهرست دانشگاه های برتر اسپانیا قرار گرفته است. این دانشگاه، به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های اسپانیا شناخته می شود و در بسیاری از تبلیغات، نام این دانشگاه برده می شود. چرا که شواهد نشان داده است که این دانشگاه دارای فارغ التحصیلان مشهور و موفقی بوده است که مطمئنا این مسئله شما را به لحاظ تحصیلی به چالش کشیده و برای تحصیل در این کشور، انگیزه پیدا خواهید کرد. این دانشگاه پژوهش محور می باشد، یعنی آموزش های آن بیشتر بر اساس پژوهش انجام می شود.

دانشگاه بارسلونا

مرکز تحقیقاتی شناخته شده در قلب کاتالونیا با انتشارات و دفاتر متعدد و استادان مشهور خود، دانشگاه بارسلونا را جز دانشگاه های برتر جهان می داند و پیش بینی می شود که دانشگاه بارسلونا را به عنوان دانشگاه نامبر وان اسپانیا در سال 2018 برگزینند.

همراهان همیشگی، از اینکه تا پایان این مقاله با ما بودید از شما کمال تشکر را درایم. هر گونه سوال یا مشکلی را با اعضای تیم تراپی در میان بگذارید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

تاریخ انتشار 17 مهر 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر