انتخاب یکی از کشورهای خارجی برای ادامه تحصیل هم کاری هیجان انگیز و هم خسته کننده است. این که ندانید در مقصد مورد نظر چه دانشگاهی دارای رتبه خوبی هستند می تواند برای شما نا امید کننده باشد. اما نگران نباشید ما اینجا هستیم تا در این مقاله بهترین دانشگاه های اسپانیا را به شما معرفی کنیم.

کدام دانشگاه ها در اسپانیا برای دانشجویان بین المللی مناسب است؟

تمام دانشگاه های که در اسپانیا وجود دارند دارای تنوع مختلفی از نظر میزان پذیرش دانشجو و همچنین گرایش های تحصیلی مختلف است. برخی از آنها ترجیح می دهند که تعداد افراد شرکت کننده در کلاس ها کمتر باشد و برخی دیگر به تعداد خیلی زیادی دانشجو پذیرش می کنند. از طرف دیگر برخی از این دانشگاه ها انگلیسی زبان هستند و برخی یدگر اسپانیایی صحبت می کنند. پس شما خودتان باید انتخاب کنید که کدام یک برای شما مناسب است.

اسپانیا

چرا تحصیل در اسپانیا؟

برخی از افراد تصور می کنند گرفتن مدرک در یکی از مقاطع بالاتر کار مشکلی است در حالی که اگر اسپانیا را برای ادامه تحصیل انتخاب کنید این مسئله یدگر چالش اصلی نیست. وجود منظره های طبیعی در این کشور باعث می شود که تجربه زندگی بهتری داشته باشید و از پس سختی های کار بهتر برآیید.

بهترین دانشگاه های اسپانیا در سال 2018 :

دانشگاه والنسیا :

این دانشگاه فعالیت خود را از سال 1499شروع کرده است و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اسپانیا است که در سومین شهر بزرگ اسپانیا واقع شده است. این دانشگاه در نزدیکی ساحل قرار دارد. در این دانشگاه هم به اسپانایی کلاس برگزار می شود و هم انگلیسی. پس قبل از انتخاب نهایی گرایش حتما به این مسئله دقت داشته باشید.

دانشگاه پابلو دی اولواید :

این دانشگاه در خارج از شهر واقع شده است ولی با استفاده از یک اتوبوس به راحتی می توانید خود را به دانشگاه برسانید. این دانشگاه زیبا در سال 1977 تاسیس شده است و دارای امکانات مختلفی مانند خوابگاه، کتابخانه، سالن های ورزشی و ... است.

دانشگاه گرانادا :

این دانشگاه دارای رتبه 4 از نظر میزان بزرگی در اسپانیا است و پذیرای تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی است. اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که زبان آموزشی در این دانشگاه اسپانیایی است.

دانشگاه سالامانکا :

این دانشگاه قدیمی ترین دانشگاه موجود در اسپانیا است که در یکی از شهرهای کوچک واقع شده است. اگر تمایلی به بودن در فضاهای شلوغ را ندارید می توانید این دانشگاه را انتخاب کنید تا از تاریخچه آن لذت ببرید.

اسپانیا

دانشگاه دواستو :

این دانشگاه نه تنها محل جذابی برای دانشجویان محلی است بلکه دانشجویان بین المللی زیادی را به خود جذب می کند. از طرف دیگر این دانشگاه یکی از قدیمی ترین دانشگاه های خصوصی اسپانیا است. بهترین ویژگی این دانشگاه این است که وابسته به مذهب خاصی نیست. پس شما با هر مذهبی به راحتی می توانید لذت تحصیل کردن در یکی از بهترین دانشگاه های اسپانیا را ببرید.

دانشگاه نبریجا :

این دانشگاه خصوصی که در مرکز اسپانیا واقع شده است تعداد کمی دانشجود در حدود 4 هزار نفر می پذیرد. پس اگر به محیط های خصوصی علاقه زیادی دارید این دانشگاه برای شما مناسب است.

دانشگاه مادرید :

این دانشگاه سالیان سال است که به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های اسپانیا شناخته می شود که فارغ التحصیلان آن همیشه جایزه های خوبی دریافت کرده اند. بنابراین در این دانشگاه می توانید از نظر علمی به چالش کشیده شوید.

دانشگاه بارسلونا :

این دانشگاه با وجود اساتید برتر و افتخارات علمی زیادی که دارد رتبه 1 بهترین دانشگاه اسپانیا را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل است که بسیاری از دانشجویان خواستار تحصیل در این دانشگاه خارجی هستند.

 

همراهان عزیز اسپانیا با داشتن فرهنگی عمیق و البته سرزنده به شما این فرصت را می دهد که در دوران تحصیل خود بتوانید از زندگی دانشجوییتان بیشترین لذت را ببرید.

 

تاریخ انتشار 22 شهریور 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر