شاید تنها نگرانی که خرید آنلاین دارد، این باشد که آیا پرداختی ها به دست فروشندگان می رسد یا نه! چند بار برای تان پیش آمده است که پول از حساب تان کم شده باشد ولی به حساب فروشنده واریز نشده باشد و شما نگران این باشید که چه بر سر پول شما می آید؟ آیا پول به حساب تان باز می گردد؟ آیا می توانید کالا یا محصولی که برای آن هزینه کرده اید را دریافت نمائید؟ یکی از ویژگی های منحصر بفردی که پی پال برای کاربران خود فراهم کرده است ارسال پاسخ اتوماتیک در پی پال می باشد. با ما همراه باشید تا با این خدمت بیشتر آشنا شوید.

هدف پی پال، ارائه خرید و فروش به صورت آنلاین و امن برای کاربران می باشد. پی پال، انتقال پول پی پال خریداران را به آدرس ایمیل فروشنده آن هم به صورت آنلاین در بستری مطمئن فراهم نموده است. اگر به کسب و کار فروش اقلام در اینترنت مشغول هستید و از پی پال برای سیستم پرداخت های تان استفاده می کنید، می توانید برنامه خریداران را توسط پی پال سفارشی کنید تا مشتریان خود را پس از پایان معاملات در وب سایت پی پال به یک صفحه خاص در وب سایت خود برسانید. فعال کردن ارسال پاسخ اتوماتیک در پی پال ، می تواند به جلب اعتماد نظرات کاربران تان کمک کند.

ارسال پاسخ اتوماتیک در پی پال

ایجاد یک صفحه تشکر، زمانی که کاربران از سایت شما محصول یا کالای موردنظرشان را خریداری نمایند، می تواند اعتماد آن ها را به سایت شما افزایش دهد. از طرفی این موضوع موجب می شود تا خریدار درک کند که او پرداخت را تکمیل کرده و معامله تمام شده است. علاوه بر آن پی پال شرایطی فراهم نموده است تا یک ایمیل تأییدیه به خریدار که حاوی جزئیات معامله است، ارسال خواهد شد.

ارسال پاسخ اتوماتیک در پی پال چگونه فعال می شود؟

دوستان عزیزی که از خدمت پرداخت با پی پال جهت دریافت وجوه از کاربران شان استفاده می کنند؛ جهت فعال کردن ارسال پاسخ اتوماتیک در پی پال باید گام های زیر را طی کنید:

1. وارد حساب Paypal تان شوید بر روی گزینه "Profile" در نوار منو کلیک کنید. یک منوی کشویی ظاهر می شود. روی گزینه «My Selling Tools» کلیک کنید. صفحه ای که لیست تنظیمات پروفایل فروش شما را نشان می دهد ظاهر می شود.

2.  آیتم "Website Preferences" را پیدا کنید. سپس برای باز کردن صفحه تنظیمات صفحه پرداخت و ویرایش آن بر روی گزینه "Update" کلیک فرمائید.

3. برای فعال شدن ارسال پاسخ اتوماتیک در پی پال ، روی دکمه رادیویی "On" کنار "Auto Return" کلیک کنید. سپس URL صفحه تشکر را در قسمت مربوطه تایپ نمائید تا خریداران پس از پرداخت به این صفحه هدایت شوند.

4. برای ذخیره تنظیمات جدید، روی گزینه "Save" در پایین صفحه کلیک کنید. اکنون هر مشتری با هر مرورگری که از سایت شما خرید نماید؛ در پایان معاملات خود به این صفحه هدایت می شود.

 

در صورتی که تاکنون از پی پال برای دریافت وجوه در سایت تان استفاده نکرده اید و با مطالعه این مقاله تصمیم به بهره مندی حداکثری از این سیستم پرداخت ارزی کرده اید، می توانید آن را بر روی سایت تان نصب نمائید. در دو مقاله زیر متخصصان ما در تراپی، اقدام به معرفی بهترین انواع افزونه های پی پال برای سایت های وردپرسی و دروپال کرده اند. همچنین امکان دانلود این افزونه ها برای شما دوستان عزیز فراهم شده است.

دوستان عزیزم فعال شدن ارسال پاسخ اتوماتیک در پی پال تنها با همین 4 گام به آسانی قابل انجام می باشد. در صورت داشتن هر گونه سوال، متخصصان ما در چت آنلاین پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

تاریخ انتشار 30 آبان 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
گیفت کارت پی پال چیست
سقف حساب پی پال
آموزش پی پال
امنیت پی پال
حساب پرسونال پی پال
حساب پریمیر پی پال
تبدیل پی پال به پرفکت مانی
درگاه اینترنتی پی پال
شارژ حساب پی پال
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر