این روز ها با توجه به گستردگی که در روابط جهانی ایجاد شده است، خیلی راحت می توان از پیشرفت هایی که در سایر کشور ها انجام می گیرد آگاه شد. به عنوان کسی که در حالت فعالیت در یکی از زمینه های تجاری مانند مدیریت پروژه در حال فعالیت هستید برای اینکه بتوانید همواره رو به جلو حرکت کنید نیاز است که خودتان را با سایر کشورها هماهنگ کرده و از تجربه و دانش آن ها برای پیشرفت خود استفاده کنید. یکی از وب سایت هایی که در این زمینه می تواند به شما کمک کند، PMI است. در این مقاله همراه ما باشید تا با روش های مختلف ثبت نام و پرداخت حق عضویت PMI آشنا شوید.

PMI چیست؟

برای درک این مفهوم بهتر است اول بگوییم این 3 حرف مخفف عبارت Project Management Institute است که به عنوان موسسه مدیریت پروژه نیز شناخته می شود. این موسسه امریکایی در سال 1926 با هدف به اشتراک گذاشتن اطلاعات ایجاد شد به طوری که تا کنون توانسته است به بیش از 2.9 میلیون کارشناس در سراسر جهان کمک کرده و از آن ها حمایت کند.

پرداخت حق عضویت PMI

با عضویت در PMI چه امکاناتی خواهیم داشت؟

  • بهتر شدن شرایط شغلی افراد
  • بهتر شدن شرایط انجام پروژه با توجه به استانداردهای جهانی (استاندارد هایی که توسط این موسسه مطرح شده اند به عنوان استانداردهای حرفه ای در مدل های تجاری و دولتی شناخته می شوند. این استانداردها وسط بیش از هزاران نفر متخصص با تجربه تعیین شده اند.)
  • ارائه گواهینامه (8 نوع گواهینامه توسط این موسسه ارائه می شود که بعد از گذراندن آزمون های مربوطه برای تشخیص صلاحیت و دانش شما یکی از آنها به شما اعطا می شود. گواهینامه PMI حرفه ای به نام استاندارد طلایی جهانی نیز شناخته می شود.)
  • در دسترس بودن منابع بسیار زیاد
  • ارائه تحقیقات آکادمیک
  • معرفی ابزارهای مدیریت پروژه
  • در اختیار داشتن نشریات مختلف
  • برگزاری دوره های تخصصی مدیریت پروژه (با استفاده از دوره های مختلفی که به صورت وبینار، آنلاین، سمینار حضوری و ... برگزار می شوند موجب رشد خود شوید.)

ثبت نام در PMI :

برای این که شما بتوانید به امکانات بیان شده دسترسی داشته باشید، باید در سایت ثبت نام کنید. برای ثبت نام کردن در سایت PMI شما کار خاصی نباید انجام دهید جز پرداخت حق عضویت PMI . در حالت کلی شما می توانید به 2 حالت در این سایت ثبت نام کنید :

- ثبت نام اولیه :

همان طور که از اسم این نوع ثبت نام مشخص است، شما در این حالت ثبت نام با امکانات محدود انجام داده اید. یعنی دسترسی به تمام ویژگی های PMI برای شما آزاد نیست. در این حالت شما تنها عضوی از جامعه PMI خواهید بود.

- عضویت PMI :

برای استفاده از امکانات گفته شده شما باید حق عضویت PMI را پرداخت کنید. هزینه این ثبت نام به مدت یک سال 129 دلار است.

- عضویت به عنوان دانشجو :

در صورتی که شما دانشجو هستید می توانید با پرداخت حق عضویت PMI سالانه 32 دلار عضوی از این جامعه باشید.

- عضویت به عنوان بازنشسته :

اگر شما بازنشسته شده اید باز هم می توانید از طریق این جامعه اینترنتی، به روز باقی بمانید تنها با پرداخت حق عضویت PMI با مبلغ سالیانه 65 دلار.

- عضویت گروهی :

اگر شما دوست، همکار و ... هستید و تعدادتان بیشتر از 15 نفر است می توانید به صورت گروهی عضو شوید و از تخفیف ویژه استفاده کنید.

 

پرداخت حق عضویت PMI

پرداخت حق عضویت PMI :

برای پرداخت در این وب سایت خارجی شما می توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب کنید :

- پرداخت از طریق ویزا کارت یا مستر کارت :

توسعه دهندگان این سایت برای پرداخت هزینه استفاده از ویزا یا مستر کارت را پیشنهاد می دهند. بنابراین در صورتی که شما دارای این نوع کارت باشید می توانید خودتان به تنهایی هزینه را پرداخت کنید.در صورتی که قصد خرید و یا شارژ این کارت را دارید از طریق لینک های زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید :

خرید کارت شارژ                                                                  سفارش شارژ کارت

- پرداخت از طریق تراپی :

ممکن است بسیاری از افراد این کار را نداشته و یا استفاده از آن برایشان مشکل باشد. شما می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را برای متخصصان تراپی ارسال کنید و بعد از پرداخت معادل ریال به ما، در کمتر از 2 ساعت کاری پرداخت حق عضویت PMI برای شما انجام شود..

پرداخت در سایت PMI

همراهان عزیز تراپی علاوه بر پرداخت حق عضویت PMI می تواند در تمام پرداخت و خرید در وب سایت های خارجی به شما کمک کند. از طریق چت آنلاین با مشاوران تراپی در ارتباط باشید.

تاریخ انتشار 04 امرداد 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر