امروزه سایت های خدماتی بساری وجود دارند که امکانات ویژه ای را در اختیار افراد قرار می دهد. از جمله ی این سایت ها، سایت های آموزشی هستند. بسیاری از این سایت ها خارجی هستند و همچنین مخاطبان زیادی دارند. این دسته از سایت ها این فرصت را به شما می دهند تا بدون اینکه به کشور دیگری مهاجرت کنید ، در خانه خود از آموزش های آنلاین بهترین اساتید و دانشکده های دنیا استفاده کنید. یکی از این سایت ها، سایت spanishpod101 است. با استفاده از این سایت شما می توانید زبان اسپانیایی را بدون اینکه از آموزشگاه استفاده کنید یاد بگیرید. مسئله ای که در مورد این سایت ها وجود دارد این است که باید برای استفاده از آموزش ها دارای حساب کاربری باشید. برای تعیین نوع حساب خود باید هزینه ای به این سایت پرداخت کنید. در این مقاله همراه ما باشید تا نحوه پرداخت در سایت، توسط مجموعه تراپی را به شما آموزش دهم.

سایت spanishpod101

معرفی سایت spanishpod101 :

همانطور که در مقدمه گفته شد، این سایت برای یادگیری زبان اسپانیایی می تواند برای شما کاربران گرامی مفید باشد. در این سایت با استفاده از آموزش های جالب می توانید این زبان را فرا بگیرید. برای استفاده از این آموزش ها شما  باید ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید. برای این کار شما نباید هزینه ای پرداخت کنید. در واقع برای 7 روز شما می توانید به صورت رایگان از آموزش ها استفاده کنید ولی بعد از آن باید نوع حساب خود را تعیین کنید. در این سایت 2 نوع حساب وجود دارد. حساب پایه و پرمیوم. در حساب نوع پایه شما فقط به یک سری از آموزش ها دسترسی دارید ولی در حساب نوع پرمیوم به همه آموزش ها.  نکته ای که وجود دارد این است که برای تعیین نوع حساب باید هزینه پرداخت کنید، ولی چگونه؟ این سایت برای کاربران خارجی خود، پی پال را قرار داده است که با استفاده از آن می توان پرداخت در این سایت را انجام داد. در صورتی که در مورد پی پال و یا پرداخت از طریق ان سوالی دارید می توانید از مقاله های افتتاح حساب پی پال و پرداخت پی پال استفاده کنید. اما برخی از شما عزیزان شاید بخواهید این کار را شرکت دیگری برای شما انجام دهد. در صورتی که شما از این دسته از افراد هستید، در جای درستی هستید. چرا که تراپی این خدمت را برای شما در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد.

سایت spanishpod101

نحوه پرداخت در سایت spanishpod101 توسط تراپی :

برای پرداخت در این سایت تنها نیاز است که 3 مرحله زیر زیر را دنبال کنید : 

  1. ابتدا وارد لینک زیر شوید.

پرداخت در spanishpod101

  1. لینک پرداخت سایت spanishpod101 را در قسمت مربوط به آن وارد کنید.
  2. هزینه معادل با به تراپی پرداخت کنید.

تبریک میگم! پرداخت شما به این سایت در 3 مرحله توسط تراپی انجام می شود. متخصصان ما بعد از تایید پرداخت شما، پرداخت به سایت spanishpod101 را انجام می دهند. دوستان من در صورتی که سوالی دارید می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

تاریخ انتشار 25 دی 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
گیفت کارت پی پال چیست
سقف حساب پی پال
آموزش پی پال
امنیت پی پال
حساب پرسونال پی پال
حساب پریمیر پی پال
تبدیل پی پال به پرفکت مانی
درگاه اینترنتی پی پال
شارژ حساب پی پال
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر