آخرین مطالب

بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان انگلیسی در سال 2020 کدامند؟

معرفی برخی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان انگلیسی در سال 2020 به همراه ذکر توضیحاتی در مورد هر کدام از این برنامه های کاربردی

کسب درآمد از فروش مدل های سه بعدی 3D

معرفی برخی از بهترین پلتفرم هایی که در آن ها می توانید به فروش مدل های سه بعدی 3D که ایجاد کرده اید بپردازید، به همراه توضیحاتی در مورد هر کدام از آن ها.

چگونگی بهبود بازاریابی در شبکه های اجتماعی

بیان تاثیر بازاریابی در شبکه های اجتماعی در موفقیت کسب و کارها به همراه ذکر سه نکته ی مهم و راهکار موثر برای بهبود بازاریابی در شبکه های اجتماعی

معرفی بهترین وب سایت های فریلنسری در سال 2020

بیان توضیحاتی در مورد وب سایت های فریلنسری به همراه معرفی بهترین وب سایت های فریلنسری در سال 2020 برای افرادی که به کار در این حوزه علاقه مندند.

کیف پول Trust Wallet : کیف پول ارز دیجیتال

آشنایی با یکی دیگر از انواع کیف پول های ارز دیجیتال به نام کیف پول Trust Wallet به همراه ذکر توضیحاتی در مورد ویژگی ها و امکانات ارز دیجیتال تراست والت.

آزمون TestDaf چیست؟ : ثبت نام آزمون TestDaf

آشنایی با یکی دیگر از آزمون های بین المللی زبان آلمانی به نام آزمون TestDaf به همراه ذکر ساختار آزمون و توضیحاتی در مورد سیستم نمره دهی آن.

نحوه عملکرد کیف پول بلاک چین Blockchain Wallet چگونه است؟

آشنایی با کیف پول بلاک چین Blockchain Wallet به همراه ذکر ویژگی های آن و توضیحاتی در مورد نحوه عملکرد این کیف پول برای ارسال و دریافت ارز

کسب درآمد از RedBubble : نکاتی برای کسب درآمد از RedBubble

آشنایی با یکی یگر از پلتفرم های کسب درآمد آنلاین به نام redbubble به همراه ذکر نکات مهم برای موفقیت هر چه بیشتر برای فعالیت و کسب درآمد از طریق این پلتفرم.

آشنایی با روش های انتقال پول از ایران به لهستان و بالعکس

آشنایی با مزیت های تحصیل در کشور لهستان به همراه معرفی راه ها و روش های انتقال پول از ایران به لهستان و نکات لازم در این زمینه.

API چیست؟ | ویژگی های API

آشنایی با API و ویژگی های آن ها به همراه ذکر جنبه های کاربردی این نرم افزارها و ضرورت استفاده از آن ها برای ارتباط بین اپلیکیشن ها.