شغل فریلنسری دارای آزادی عمل و انعطاف بیشتری نسبت به سایر مشاغل معمولی می‌باشد. می‌دانید چرا؟ به دلیل اینکه یک فریلنسر به راحتی می‌تواند نوع کار خود، کارفرمای خود، محل و تایم کاری‌اش را خودش مشخص کند. به طور کلی کسی که به عنوان یک فریلنسر شغلی را انتخاب می‌کند، اول توانایی‌های خود را می‌سنجد و آزادانه بر اساس نقاط ضعف و قوت خود به انتخاب شغلی مناسب می‌پردازد. نگرانی بسیاری از افرادی که قصد دارند به عنوان یک فریلنسر فعالیت کنند، در مورد مبالغ پرداختی برای آن‌ها، در ازای کاری که انجام می‌دهند می‌باشد. دوستان، باید به شما بگویئم که از این بابت اصلا نگران نباشید، درگاه پرداخت الکترونیکی پی پال سیستمی ارائه داده است که از طریق آن فریلنسرها می‌توانند دریافت پول پی پال را به راحتی انجام دهند. در ادامه‌ی این مقاله مطالب بیشتری را در خصوص پلتفرم پی پال جهت دریافت پول فریلنسرها ، بیان خواهیم کرد. لطفا با ما همراه باشید.

پلتفرم پی پال جهت دریافت پول فریلنسرها

مهم‌ترین مزایای فریلنسری

از مهم‌ترین مزایا فریلنسری این است که نیازی نیست با فرهنگ محیط کار و برنامه‌ی مشخص شده درمحل کار خود را وفق دهید که این باعث انطاف پذیری کار یک فریلنسر می‌شود. از دیگر مزایای این شغل این است که خودتان به اندازه‌ی نیازتان انتخاب می‌کنید که با چه تعداد افراد کارفرما، کار کنید و در مواقعی که تشخیص دهید شرایط  کار با برخی از آن‌ها برای شما دیگر مناسب نیست به راحتی می‌توانید آن را کنار بگذارید. در واقع کنترل و مدیریت حجم کاری شما دست خود شما است و این مسئله‌ی مهمی است چرا که تحقیقات نشان داده است که حجم کاری روزانه نباید بیش از  10 ساعت در روز و 50 ساعت در هفته باشد به این دلیل که اگر غیر از این باشد ، سلامت روح و جسم فرد به خطر خواهد افتاد. یک فریلنسر در واقع خودش مدیر خودش است به این ترتیب به خوبی می‌تواند برنامه‌ی کاری خود را به درستی تنظیم نماید تا دچار استرس و خستگی مفرط نشود.

پلتفرم پی پال جهت دریافت پول فریلنسرها ارائه شده است

همانطور که گفتیم، برای پرداخت‌ با پی پال اپلیکیشنی ارائه کرده است که فریلنسرهای ایرانی بتوانند از طریق آن تراکنش‌های مالی خود را انجام دهند. پی پال در 4 آپریل اعلام کرده است که به منظور سهولت کار فریلنسرهای ایرانی پلتفرم (FIRC(foreign inward remittance certificate) را ارائه کرده است که عملیات پرداخت را از طریق سیستم (NEFT(National Electronic Funds Transfer) انجام می‌دهد.

پی پال اعلام کرده است که فریلنسرها برای استفاده از این پلتفرم می‌بایست به صورت آنلاین ثبت نام نمایند. پلتفرم FIRC در واقع یک سند است که به عنوان گواهی‌نامه برای تمام پول‌های داخلی در ایران وارد عمل می‌شود. اکثر مقامات قانونی این سند را به عنوان مدرکی مبنی بر آنچه که یک فرد یا یک کسب و کار ، مانند یک شرکت محدود، شرکت مشارکتی، شرکت منحصربفرد و ....از خارج از کشور دریافت کرده است، قابل قبول می دانند.

پلتفرم پی پال جهت دریافت پول فریلنسرها

پیش از این که پلتفرم پی پال جهت دریافت پول فریلنسرها ارائه شود، فریلنسرهای ایرانی برای درخواست استفاده از اپلیکیشن FIRC می‌بایست حضورا به شعبه ای از بانک های ذینفع مراجعه می‌نمودند و نسخه‌ی پیشنویس تقاضا برای  FIRC دریافت می‌نمودند و سپس برای این اپلیکیشن درخواست می‌دادند.

اما امروزه از طریق یک فرایند آنلاین، فریلنسرها می‌توانند به آسانی به وب سایت پی پال مراجعه نموده و از طریق پر نمودن یک فرم درخواست، و پرداخت هزینه ی FIRC توسط سیستم NEFT اقدام نمایند. بعد از ان پی پال به طور مستقیم در خواست شما را در اختیار بانک Citibank قرار خواهد داد. پس از آن فریلنسرها می‌توانند به طور مستقیم مدارک مربوط به این اپلییشن را دریافت نمایند. به این ترتیب با این باز‌بینی که در سیستم درخواست اپلیکیشن انجام شده است، در زمان و هزینه ها بسیار صرفه جویی نموده اند و این باعث می‌شود تا فریلنسرها نسبت به قبل بهتر بتوانند به فعالیت‌های بین المللی آنلاین بپردازند. 

دوستان گرامی از این که تا پایان مقاله ی "پلتفرم پی پال جهت دریافت پول فریلنسرها " ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم. لطفا سوالات و اشکالات خود را با ما در میان بگذارید. همکاران ما در تیم تراپی آماده‌ی پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان هستند. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

تاریخ انتشار 11 بهمن 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر