اگر شما از آن دسته افراد علاقه‌مند به برنامه‌نویسی هستید به شما توصیه می‌کنیم که حتما این مقاله را به دقت مطالعه کنید. در این مقاله تصمیم داریم یکی از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش برنامه‌نویسی را به شما معرفی کنیم به نام میمو (mimo) . پس تا پایان این مقاله همراه تراپی باشید.

آشنایی با برنامه‌ی کاربردی میمو (mimo)

میمو (mimo) ، یک برنامه‌ی کاربردی می‌باشد که کلیه‌ی علوم کامپیوتری را از طریق روشهای تعاملی و بسیار سرگرم کننده به کاربران آموزش می‌دهد. در حال حاضر بیش از 4 میلیون نفر از این برنامه‌ی کاربردی استفاده می‌کنند. فرقی نمی‌کند که تا چه اندازه تجربه داشته باشید، یا اطلاعات‌تان در چه سطحی باشد، با استفاده از میمو (mimo) شما یاد می‌گیرید که چگونه کدنویسی کنید، طراحی وب سایت انجام دهید، بازی و اپلیکیشن طراحی نمائید و مهارت‌های کامپیوتری خود را ارتقا بخشید. میمو (mimo) یک برنامه‌ی آموزشی شخصی سازی شده، از تمرینات سرگرم کننده و موثر، پروژه‌ها و چالش‌هایی است که در روال روزانه‌ی شما قرار دارد و برای یادگیری به شما انگیزه می‌دهد. با این روش شما می‌توانید بیاموزید که چگونه کدنویسی را در کنار انجام امور روزانه‌ی خود بیاموزید، در هر کجا که هستید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن.

میمو (mimo)

مهم‌ترین ویژگی‌های میمو (mimo)

به منظور آشنایی با این اپلیکیشن مفید آموزشی، در این بخش از مقاله برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های میمو (mimo) را برای شما ذکر خواهیم کرد.

  • یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اپلیکیشن میمو(Mimo) این است که آموزش‌ها را از مفاهیم اولیه و اصول بنیادی برنامه‌نویسی آغاز کرده است؛ اصولی که برای اینکه به یک برنامه‌نویس حرفه‌ای تبدیل شوید باید بدانید.
  • آموزش با استفاده از میمو(Mimo) به صورت تعاملی می‌باشد، یعنی میمو مطالب آموزشی را به صورت پرسش و پاسخ مطرح می‌کند، به این ترتیب شما را نیز در امر آموزش دخیل خواهد کرد. در هر مرحله با توجه به پاسخی که شما می‌دهید، در صورتی که مطالب ارائه شده در آن مرحله را به دستی یاد گرفته باشید، می‌توانید به مرحله‌ی بعدی از مراحل آموزش آن مطلب بروید. در نهایت آموزش به مرحله‌ای می‌رسد که شما بتوانید خودتان برنامه بنویسید و خروجی بگیرید.
  • میمو(Mimo) برای ایجاد انگیزه در کاربران از سیستم امتیازدهی استفاده می‌کند. به این ترتیب شما می‌توانید با در نظر گرفتن امتیازی که کسب کردید متوجه شوید که تا چه حد مطالب را خوب یاد گرفته‌اید و تا چه حد به تمرین و تکرار مجدد نیاز دارید.
  • محیط‌های آموزشی برای هر زبان برنامه‌نویسی کاملا مانند محیط اصلی آن زبان در نظر گرفته شده‌است و به این ترتیب کاربر به خوبی با محیط برنامه‌نویسی زبان مورد نظر خود آشنا می‌شود.
  • با استفاده از اپلیکیشن میمو(Mimo) شما می‌توانید برنامه‌نویسی به زبان‌های برنامه نویسیPython, Kotlin, Swift, HTML, CSS, JavaScript, SQL, PHP, Java, C#, C++, Ruby, Git, command line,  و... را بیاموزید.
  • ویژگی بسیار خوب هر بخش آموزشی در اپلیکیشن میمو(Mimo) این است که بخش‌های آموزشی بسیار کوتاه در نظر گرفته شده‌اند به طوری که در پرمشغله‌ترین روز کاری خود نیز این امکان برای شما وجود دارد که برنامه‌ی آموزشی خود را ادامه دهید و فرایند آموزش خود را صرفا به خاطر مشغله‌ی کاری متوقف نکنید.
دوستان عزیز برای استفاده از برنامه‌ی کاربردی میمو(Mimo) کافیست مقداری زبان انگلیسی بدانید.

میمو (mimo)

نکته‌ای که باید به شما عزیزان متذکر شویم این است که برخی از دوره‌های آموزشی میمو(Mimo) به صورت رایگان ارائه شده است، اما برای استفاده از سایر دوره‌ها باید در این اپلیکیشن، حق عضویت پرداخت کنید. مطمئنا دوره‌های اولیه به قدری برای شما مفید خواهد بود که شما به یادگیری مطالب دیگر نیز تمایل پیدا خواهید کرد. پرداخت هزینه‌ی عضویت در اپلیکیشن میمو(Mimo) را می‌توانید با استفاده از کارت‌های اعتباری ویزا کارت، مستر کارت و... انجام دهید. اما در صورتی که به هر دلیل امکان پرداخت هزینه برای شما امکان پذیر نمی‌باشد، اصلا نگران نباشید. شما می توانید برای پرداخت هزینه‌ی اشتراک در اپلیکیشن میمو(Mimo) از تیم تراپی کمک بگیرید.

خدمت تراپی برای پرداخت هزینه‌ی عضویت در اپلیکیشن میمو(Mimo)

همراهان عزیز، به منظور پرداخت هزینه‌ی اشتراک اپلیکیشن میمو(Mimo)، کافیست فقط لینک پرداخت را برای ما ارسال کنید. اعضای مجرب و متعهد تیم تراپی در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرداخت هزینه‌ی اشتراک را برای شما انجام خواهند داد. به این ترتیب شما می‌توانید از سایر مطالب آموزشی موجود در این برنامه‌ی کاربردی بهره‌مند شوید.

دوستان گرامی امید است مطالب ارائه شده برای شما مفید و کاربردی واقع شده باشد. در صورتی که هر گونه اشکال یا سوالی در ذهن دارید، آن را با ما در میان بگذارید.

تاریخ انتشار 07 بهمن 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر