پیش‌تر بسیاری از راه‌های کسب درآمد آنلاین را برای شما معرفی کردیم و در مورد اپلیکیشن های کسب درآمد مطالبی را عنوان کردیم. همچنین گفتیم که چگونه می‌توان از موبایل درآمد کسب و کرد و مبحثی را مطرح کردیم به نام اینترنت اشیا و نحوه ی کسب درآمد از اینترنت اشیا را برای شما بازگو کردیم. در این مقاله نیز با تراپی همراه باشید تا شما عزیزان را با یکی دیگراز راه‌های کسب درآمد از فیسبوک آشنا کنیم.

برای نقد کردن درآمد از فیسبوک، کلیک کنید!

نحوه ی کسب درآمد از فیسبوک

در این بخش از مقاله برای شما عزیزان خواهیم گفت که چگونه این شبکه‌ی اجتماعی بزرگ را به کار گیرید و از مزایای آن برای کسب درآمد بهره‌مند شوید. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

راه اول : اولین راه کسب درآمد از فیسبوک ، از طریق قراردادن لینک در فیسبوک است 

همان‌طورکه می‌دانید این روزها افراد بیشتر به سمت خرید از فروشگاه‌های آنلاین روی آورده‌اند. این یک حقیقت است که مشتریان بازگشت پول به حسابشان را دوست دارند. اما چگونه؟ این کار از طریق گزینه‌ای به نام پاداش ارجاع امکان پذیر است. شما سایت‌های بسیاری را دیده‌اید که از طریق ارجاع کاربران جدید به آن‌ها، به معرف آن مشتریان مبلغی را به عنوان پاداش باز می‌گردانند؛ به این علت که هر چه مردم بیشتر از طریق آن پلتفرم خرید کنند، میزان درآمد حاصل برای آن شرکت بیشتر می‌شود. بنابراین چنین پلتفرم‌هایی برای جذب بیشتر مشتری به سایت خود، گزینه ای به نام پاداش ارجاع قرار داده‌اند. به این معنا که کلیه‌ی لینک‌های ارجاع در فیسبوک را به اشتراک بگذارید تا به ازای هر کاربر که از طریق آن لینک در فیسبوک حساب کاربری ایجاد می‌کند، 5 دلار پاداش دریافت کنید.

کسب درآمد از فیسبوک

راه دوم : دومین راه کسب درآمد از فیسبوک از طریق پیدا کردن باگ‌ها می‌باشد

فیسبوک به ازای پیدا کردن باگ‌ها به شما پول می‌دهد. آیا می‌دانید چرا ؟ علت آن است که با این کار شما برای این پلتفرم امکانی را فراهم خواهید کرد تا بتواند باگ‌های خود را پیدا کند، قبل از اینکه هکرها و کلاهبرداران فرصت سو استفاده از این بستر شبکه اجتماعی را پیدا کنند. این یک فرصت بسیار خوب است که بسیاری از شرکت‌ها در اختیار شما قرار داده‌اند.

راه سوم : سومین راه کسب درآمد از فیسبوک از طریق فروشگاه فیسبوک است

فروشگاه فیسبوک یک اپلیکیشن فوق العاده است برای کسانی که محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. چنانچه شما یک فروشگاه تجارت الکترونیک داشته باشید، یا یک وب سایت کوچک و... می‌توانید از این اپلیکیشن استفاده کنید و کل فروشگاه‌تان را، به علاوه‌ی‌ هر آن چه از محصولات که به صورت آنلاین به فروش می‌رسانید را به صفحه‌ی فروشگاه فیسبوک خود انتقال دهید.

راه چهارم : محصولات خود را از طریق فروشگاه‌های محلی به فروش برسانید

بسیاری از افرادی که در زمینه فروش محصولات به صورت آنلاین فعالیت دارند، در میان محصولاتشان چیزهای بسیاری دارند که ترجیح می‌دهند هر چه زودتر به فروش برسد. چنین محصولاتی را شما می‌توانید در گروه های خرید و فروش محلی فیسبوک به فروش برسانید و این بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود به خصوص اگر مسائل امنیتی برای شما بسیار مهم می‌باشد.

راه پنجم : یک تبلیغ در صفحه فیسبوک خود قرار دهید

چنانچه قصد دارید محصولات خود را به دوستان تان در فیسبوک بفروشید، تنها چیزی که نیاز است این است که یک تبلیغ ساده از محصولات خود در فیسبوک قرار دهید. به این منظور شما باید آیتم هایی را که می‌خواهید به فروش برسایند را همراه با عکس آن‌ها در صفحه‌ی فیسبوک قرار دهید.

کسب درآمد از فیسبوک

راه ششم : محصولات خود را در بازار فیسبوک به فروش برسانید

بازار فیسبوک یکی از بهترین و کم‌هزینه‌ترین مکان‌ها برای فروش محصولات شما به شمار می‌آید. شما می‌توانید بسیاری از محصولات متنوع خود را از کتاب گرفته تا محصولات مربوط به کودکان، لباس، مبلمان و...را در فروشگاه فیسبوک به فروش برسانید.

راه هفتم : استفاده از بازارهای مرتبط

به طور مثال شما می‌توانید مرتبط با هر رویداد خاص محصولاتی را در فیسبوک به فروش برسایند. به طور مثال نزدیک به زمان هالووین یا ولنتاین شما می‌توانید در این رابطه محصولاتی را در فیسبوک قرار داده و به فروش برسانید.

دوستان و همراهان همیشگی تراپی، در این مقاله با برخی از مهم‌ترین راه‌های کسب در آمد از فیسبوک آشنا شدید، چنانچه شما دوست عزیز در این زمینه فعالیتی داشته‌اید و تجربه‌ی مفیدی در این زمینه کسب نموده‌اید، می‌توانید آن را از طریق کامنت‌ها با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

تاریخ انتشار 10 اسفند 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
نظرات کاربران
فرم ارسال نظرات کاربر