گواهینامه امنیتی SSL تکنولوژی امنیتی استاندارد برای ایجاد یک لینک رمزگذاری شده بین وب سرور و یک مرورگر است. این پیوند تضمین می کند که تمام اطلاعات منتقل شده بین سرور و مرورگرها خصوصی و یکپارچه باقی می مانند. SSL استاندارد صنعت است و توسط میلیون ها وب سایت برای حفاظت از معاملات آنلاین استفاده می شود.

برای اینکه بتوانید یک اتصال SSL ایجاد کنید، سرورتان به گواهینامه امنیتی SSL نیاز دارد. هنگامی که می خواهید SSL را در سرور خود فعال کنید، از شما خواسته خواهد شد تا تعدادی از سوالات مربوط به هویت وب سایت و شرکت تان را تکمیل نمائید. وب سرور شما سپس دو کلید رمزنگاری ایجاد می کند - یک کلید خصوصی و کلید عمومی. هر چیزی که با کلید عمومی رمزگذاری می شود تنها با کلید خصوصی رمز گشایی می شود و بالعکس.

کلید عمومی لازم نیست که مخفی باشد و در یک درخواست امضای گواهی (CSR) - یک فایل داده که حاوی جزئیات شما می باشد- قرار می گیرد. سپس باید CSR را ارسال کنید. در طول فرایند وب سرورتان، گواهینامه SSL صادر شده خود را با کلید خصوصی اش مطابقت می دهد. پس از آن وب سرورتان، قادر به ایجاد یک لینک رمز شده بین وب سایت و مرورگر مشتری شما است.

گواهینامه امنیتی ssl

پیچیدگی پروتکل SSL برای مشتریان شما نامرئی است. در عوض در مرورگرهایشان یک نماد قفل، در گوشه پایین سمت راست نشان داده می شود تا بفهمند آنها در حال حاضر با SSL محافظت می شوند. تمام گواهینامه های SSL به شرکت ها یا افراد با مسئولیت قانونی صادر می شود.

پرداخت هزینه های صدور گواهینامه امنیتی SSL

شرکت های زیاد و معتبری در سراسر جهان وجود دارند که گواهینامه امنیتی SSL ، صادر می کنند. برای بهره مندی از خدمات آن ها، تنها لازم است ثبت نام کرده و هزینه های آن را پرداخت نمائید. متخصصان ما در این راه به شما کمک خواهند کرد. از طریق لینک زیر، می توانید درخواست تان را برای همکاران ما ارسال نمائید. در زمانی کمتر از یک ساعت به درخواست شما رسیدگی خواهد شد و هزینه مربوطه پرداخت می شود.

سفارش خرید

 

معمولا یک گواهی SSL شامل نام دامنه، نام شرکت، آدرس، شهر و کشور شما خواهد بود. همچنین حاوی تاریخ انقضای گواهی و جزئیات گواهینامه مسئول صدور گواهی است. هنگامی که یک مرورگر به یک سایت ایمن متصل می شود، گواهی SSL سایت را بازیابی می کند و بررسی می کند که منقضی نشده باشد.

لازم به توضیح است که پروتکل SSL همیشه برای رمزگذاری و انتقال ایمن داده ها استفاده می شود. هربار که یک نسخه جدید و امن تر منتشر شد، تنها شماره نسخه آن تغییر خواهد یافت (به عنوان مثال، SSLv2.0). با این حال، زمانی که زمان به روز رسانی از SSLv3.0، به نسخه جدید SSLv4.0 رسید، آن را به TLSv1.0 تغییر نام داد. ما در حال حاضر TLSv1.2 هستیم.

از آنجا که SSL هنوز شناخته شده تر است، اصطلاح رایج تر، DigiCert با استفاده از SSL در هنگام مراجعه به گواهینامه ها یا توصیف نحوه انتقال داده ها، استفاده می شود. هنگام خرید یک گواهی SSL در واقع یک گواهی TLS دریافت می کنید.

دوستان عزیزم در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشورت، لطفا با ما از طریق چت آنلاین در تماس باشید.

تاریخ انتشار 03 آذر 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
گیفت کارت پی پال چیست
سقف حساب پی پال
آموزش پی پال
امنیت پی پال
حساب پرسونال پی پال
حساب پریمیر پی پال
تبدیل پی پال به پرفکت مانی
درگاه اینترنتی پی پال
شارژ حساب پی پال
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر