برای آموزش بسیاری از درس ها شما مجبور هستید به اینترنت سری بزنید و از آموزش هایی سایر دانشگاه به صورت زبان اصلی استفاده کنید. پیدا کردن سایتی که این خدمت را به شما ارائه دهد چندان مشکل نیست ولی اینکه به معتبر بودن سایت و روند آموزش آن اطمینان داشته باشید کار مشکلی است. بنابراین دوستان عزیزم امروز سایتی را به شما معرفی می کنم که برای افرادی که به جزئیات دقیق اهمیت می دهند مناسب است. سایت PREPLY ، یک سایت خارجی است که انواع اموزش ها را شما می توانید در آن پیدا کنید. ویژگی که این سایت را از سایر سایت های آموزشی جدا کرده است این است که در این سایت شما خودتان می توانید معلم خود را انتخاب کنید و همچنین زمان کلاس نیز با شماست! برای آشنایی با عملکرد این سایت و نحوه پرداخت در آن با ما همراه باشید. 

سایت PREPLY

معرفی سایت PREPLY : 

اگر شما می خواهید تعیین معلم و زمان کلاس توسط خودتان انجام شود می توانید بدون شک از این سایت استفاده کنید. نحوه استفاده از سایت به این صورت است که، با استفاده از فیلتر هایی که در سایت قرار داده شده است شما آموزش مورد نظر خود را انتخاب می کنید. بنابراین تعیین معلم و زمان کلاس نیز به عهده خودتان است. علاوه بر این سایت این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که در صورتی که از معلم خود راضی نبودید، بعد از برگزاری جسله اول تمام هزینه خود را پس بگیرید. برای پرداخت در این سایت 3 روش به شما پیشنهاد می دهد. روش اول استفاده از ویزا کارت و مستر کارت است. در صورتی که در مورد این کارت ها و نحوه کار با آنها سوالی دارید می توانید از مقاله ی تفاوت ویزا کارت و مستر کارت چیست استفاده کنید. روش دوم استفاده از حساب پی پال است. بنابراین اگز شما دارای حساب پی پال باشید به راحتی می توانید از این آموزش های سایت PREPLY استفاده کنید چرا که خودتان پرداخت را انجام می شدهدی. در صورتی که در مورد پی پال و نحوه پرداخت با آن سوالی دارید می توانید از مقاله های حساب پی پال (PayPal) چیست و چگونه کار می کند و پرداخت با پی پال استفاده کنید. در صورتی که شما نمی خواهید از روش های بیان شده استفاده کنید نگران نباشید چرا که در مکان درستی قرار دارید. با استفاده از خدمات تراپی شما می توانید بدون نیاز به داشتن چیزی پرداخت را در سایت PREPLY انجام دهید و از آموزش های آن استفاده کنید.  بنابراین با یادگیری روش سوم رد ادامه همراه ما باشید. 

سایت PREPLY

نحوه پرداخت در سایت PREPLY توسط مجموعه تراپی :

برای پرداخت تنها نیاز است که مراحل زیر را دنبال کنید و به راحتی از آموزش خود استفاده کنید. 

1. با استفاده زا لینک زیر به صفحه درخواست های تراپی وارد شوید : 

پرداخت در PREPLY

2. لینک پرداخت سایت PREPLY را در قسمت مربوط وارد کنید. 

3. معادل هزینه در سایت PREPLY را به تراپی بپردازید. 

در نهایت بعد از تایید متخصصان ما در مورد پرداخت شما، در کمتر از 2 اسعت پرداخت شما به سایت PREPLY انجام می شود. دوستان گرامی در صورتی وجود هر گونه سوال می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران تراپی در ارتباط باشید.

تاریخ انتشار 29 دی 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
گیفت کارت پی پال چیست
سقف حساب پی پال
آموزش پی پال
امنیت پی پال
حساب پرسونال پی پال
حساب پریمیر پی پال
تبدیل پی پال به پرفکت مانی
درگاه اینترنتی پی پال
شارژ حساب پی پال
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر