شارژ گیفت کارت از طریق آیتیونز (iTunes)| آموزش گام به گامهمکاران ما در تیم تراپی، تماس های بسیاری را از شما عزیزان دریافت کرده اند مبنی بر این که چگونه می توانند گیفت کارت خود را شارژ نمایند. به منظور پاسخ به نیاز شما سروران این مقاله را تنظیم کرده ایم. هدف از ارئه این مقاله آموزش شارژ گیفت کارت از طریق آیتیونز می باشد. لطفا با ما همراه باشید.

شارژ گیفت کارت از طریق آیتیونز به وسیله کامپیوتر

مرحله اول : شما ابتدا باید نرم افزار iTunes را دانلود کرده و بر روی سیستم خود نصب کنید، پس از اجرای برنامه، همانند تصویر زیر از شما یک اپل آیدی و پسورد می خواهد که به این وسیله، با وارد کردن این قسمت آیتونز به اپل آیدی شما متصل می شود.

شارژ گیفت کارت از طریق آیتیونز

شارژ گیفت کارت از طریق آیتیونز

مرحله دوم : بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبورتان، در بسیاری از مواقع پیغام خطایی مبنی بر ناقص بودن اطلاعات مالی حساب کاربری شما ظاهر می شود و پس از آن شما مستقیم به قسمت حساب های بانکی وصل می شوید، شما در این قسمت باید روی گرینه "To redeem a code ,click here" کلیک کنید.

شارژ گیفت کارت از طریق آیتیونز

مرحله سوم : با کلیک روی لینک اشاره شده، صفحه زیر برای شما به نمایش در می آید که شما باید کد 16 رقمی گیفت کارت خود را که "تراپی " در اختیار شما قرار داده است وارد نمایید و در انتها به روی گزینه ی Redeem کلیک نمایید.

شارژ گیفت کارت از طریق آیتیونز

بعد از اتمام مراحل، رقم دلاری گیفت کارت خریداری شده به حساب کاربری شما اضافه می شود و شما می توانید به همان میزان از محصولات آیتونز خریداری نمائید.

همراهان ارجمند! در این مقاله با آموزش نحوه شارژ گیفت کارت از طریق آیتیونز در خدمت شما بودیم. از این که همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. هر گونه سوال و مشکلی را با ما در میان بگذارید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

عزیزان! در صورتی که تمایل دارید گیفت کارت آیتیونز خریداری نمائید، این کار را به ما بسپارید. اعضای مجرب تیم تراپی در اسرع وقت خرید کارت هدیه را برای شما انجام خواهند داد. شما می توانید درخواست خود را از طریق پر کردن فرم خرید کارت به تیم تراپی اعلام نمائید.

1395/12/18
مهدی قاسمی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان