چیپ اُ ایر (CheapOair)  ، از سال 2005،  به کمک افراد آمده است تا بتوانند برای سفر به سراسر دنیا در هزینه های خود به بهترین شکل ممکن صرفه جویی نمایند. این شرکت با به کارگیری برخی از فن آوری های نوآورانه و بصری مطرح در صنعت هوایی ، توانسته است بی نظیر ترین شرایط را برای مسافران خود فراهم آورد. چنانچه شما در این وب سایت بلیطی را رزرو نموده و در قرعه کشی برنده شوید، مطمئن باشید که درسفرهای بعدی خود مبلغ زیادی را پس انداز خواهید کرد و در هزینه هایتان صرفه جویی خواهد شد. شرکت CheapOair   تا کنون در زمینه ی فعالیت خود به موفقیت های زیادی دست یافته است و موفق به دریافت جوایز با ارزشی نیز شده است. دفاتر مدیریتچیپ اُ ایر (CheapOair)    ، واقع در نیویورک، تورنتو و ایالات متحده می باشد.

اکنون اگر عزم سفر، با کمترین هزینه ی ممکن را دارید ، به وب سایت CheapOair  مراجعه نموده و بلیط خود را رزرو نمائید. شما با مراجعه به این سایت قطعا از مشاهده ی هزینه های مشخص شده برای هر پرواز شگفت زده خواهید شد. برای خرید از سایت چیپ اُ ایر (CheapOair)  توصیه ما این است که تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله قصد داریم تا قدم به قدم نحوه ی رزرو بلیط و انجام خرید را برای شما عزیزان بیان نمائیم. لطفا همراه ما باشید.

نحو ی خرید از سایت چیپ اُ ایر (CheapOair)

گام اول : ابتدا به سایت چیپ اُ ایرCheapOair) ) وارد شده و مطابق آنچه در عکس زیر مشاهده می کنید، مبدا و مقصد پرواز خود را مشخص کنید. همچنین تاریخ و نوع پرواز و گروه سنی مسافران را مشخص کنید و گزینه یSearch now را کلیک نموده تا پروازی با مشخصات تعیین شده توسط شما را جستجو نماید.

چیپ اُ ایر (CheapOair)

گام دوم : پس از اینکه خط های هوایی مطابق با مشخصات پرواز خواسته شده ی شما را یافت، همه را همراه با قیمت های آن ها برای شما در صفحه ی بعد نشان می دهد و شما مطابق عکس زیر می توانید خط هوایی مورد نظر خود را با در نظر گرفتن قیمت آن ها انتخاب نمائید.

چیپ اُ ایر (CheapOair)

گام سوم : اکنون مشخصات پرواز را در این قسمت می توانید مشاهده کنید.

چیپ اُ ایر (CheapOair)

گام چهارم : در اینجا از شما خواسته شده است تا مشخصات خود را وارد نموده و جای صندلی که قرار است برای شما رزرو شود را نیز مشخص نمائید.

چیپ اُ ایر (CheapOair)

گام پنجم : در این بخش جزئیات قیمت برای شما مشخص شده است و همچنین مشخصات پرداخت هم برای شما مشخص شده است.

چیپ اُ ایر (CheapOair)

گام ششم : در این قسمت شما می بایست مشخصات خواسته شده را وارد نموده و پرداخت را با استفاده از یکی از انواع کارت های اعتباری ویزا کارت یا مستر کارت انجام دهید و با کلیک کردن  گزینه ی Book  بلیط برای شما رزرو خواهد شد.

چیپ اُ ایر (CheapOair)

خدمت تراپی برای پرداخت هزینه ی رزرو بلیط و خرید از چیپ اُایر

عزیزان، اگر شما کارت های اعتباری برای پرداخت هزینه ی رزرو بلیط خود را در اختیار ندارید، اصلا نگران نباشید، شما با خیال راحت می توانید این کار را به ما بسپارید. ما در کوتاه ترین رمان ممکن پرداخت هزینه ی رزرو بلیط را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

  پرداخت هزینه ی خرید از  چیپ اُ ایر

از همراهی شما تا پایان این مقاله بسیار سپاسگزاریم. امید است مطالب ارائه شده برای شما مفید و کاربردی باشد. سوالات خود را با ما در میان بگذارید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

 

تاریخ انتشار 23 مهر 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر