۲۰ درصد تخفیف ویژه افتتاح حساب پی‌پال | کد تخفیف PP99400

دوستان عزیز، اگر تصمیم نهائی خود را گرفته اید تا یک دانشجوی بین المللی شوید و قصد دارید که از یکی از دانشگاه های خارج از کشور اپلای بگیرید، اما با نحوه اپلای گرفتن (گرفتن پذیرش) از یک دانشگاه خارجی آشنا نیستید، اصلا نگران نباشید فقط کافیست این مقاله را تا پایان مطالعه نمائید.

اگر قصد دارید که به یک دانشگاه در یکی از کشورهای اروپایی، انگلستان، فرانسه، سوئد، آلمان، چین ویا هر جای دیگر در خواست دهید، اصلا کار پیچیده ای نیست، کافیست نکاتی را که ما در ادامه برای شما آورده ایم به دقت مطالعه نمائید سپس راحت تر از آنچه فکر می کنید، برای درخواست پذیرش خود به دانشگاه یا دانشگاه های مورد نظر خود اقدام نمائید.

در این بخش نکات مفید برای شما آورده ایم که پیشنهاد می شود قبل از اینکه برای اپلای گرفتن (گرفتن پذیرش) اقدام نمائید، آنها را به دقت مطالعه نمائید.

نکات مهم در زمینه اپلای گرفتن (گرفتن پذیرش) از دانشگاه های خارجی

نکته اول : افق دیدتان را گشترش دهید

حتی اگر هدف اصلی خود را روی ادامه تحصیل در دانشگاه خاصی قرار داده اید، عاقلانه ترین کار این است که، حداقل برای سه دانشگاه اپلای دهید، حتی اگر دانشگاه ها در مکان های کاملا متفاوتی قرار گرفته باشند.

نکته دوم : واقع بین و آگاه باشید

به دقت شرایط و خواسته های مراکز مورد نظر را مطالعه نمائید تا بتوانید خود را به شرایط پذیرش در آن دانشگاه، نزدیک تر کنید. چنانچه در مورد نیازمندی های مراکز آکادمیک، آگاهی کافی ندارید، می توانید با دپارتمان مربوط به دانشجویان بین المللی تماس بگیرید یا با مشاوران دانشگاه مورد  نظر در این زمینه صحبت نمائید.

نکته سوم: ساده ترین راه درخواست دادن

اولین راه برای اپلای گرفتن(گرفتن پذیرش) این است که از طریق وب سایت دانشگاه مورد نظر اقدام نمائید و مدارک لازم را نیز از طریق پست برای آن ها ارسال نمائید. در برخی از کشورها، شما می توانید از طریق پلتفرم های خاصی درخواست دهید تا راحت تر بتوانید به چندین دانشگاه هم زمان اپلای دهید. توصیه می شود، مراکز آموزشی در اروپا، استرالیا و کانادا را که در حال حاضر از طریق پورتال های دانشجوئی قابل دسترسی هستند، چک نمائید.

اپلای گرفتن (گرفتن پذیرش)

نکته چهارم : زمانی که همزمان برای چند دانشگاه درخواست می دهید، دقت کافی داشته باشید

وقتی که شما همزمان برای چندین دانشگاه از طریق چندین سیستم آنلاین، اپلای می کنید، از درستی انجام تمامی مراحل اطمینان حاصل کنید تا اولویت ها را در انتخاب دانشگاه های مد نظرتان به درستی در نظر گرفته باشید.

نکته پنجم : نوشتن نامه ی انگیزشی

برخی از دانشگاه ها از شما می خواهند که یک نامه ی انگیزشی بنویسید. مثال های زیادی از نامه های انگیزشی می توانید در اینترنت پیدا کنید با این حال، توصیه می شود که قدری متفاوت باشید اما نهایت تلاش خود انجام دهید که تا آنجا که امکان دارد صادق باشید. در نامه در مورد نیازمندی های خواسته شده و برنامه ی مطالعاتی آینده ی خود  حتما نکاتی را ذکر کنید.

نکته ششم : مراقب اسناد و مدارک خود باشید

همه ی مدارک شما می بایست به زبان رسمی کشور مورد  نظر شما رسما ترجمه شوند و توسط  یکی از مقامات قانونی تائید شوند.

همراهان گرامی و دوستان همیشگی، قطعا با مطالعه این مقاله متوجه شده اید که در خواست برای پذیرش در دانشگاه های خارجی، کار چندان سختی هم نیست. پس هم اکنون برای ارسال درخواست خود اقدام نموده و مراحل را یک پس از دیگری به دقت طی نمائید تا  به هدف ارزشمند خو د جامه ی عمل بپوشانید. آرزوی ما موفقیت شماست.

نحوه ی پرداخت هزینه ی اپلای

دوستان عزیز چنانچه کلیه مراحل اپلای را تا مرحله ی پرداخت هزینه طی نموده اید اما، برای انجام پرداخت خود با مشکل مواجه شده اید. این کار را با خیال آسوده  به ما بسپارید. شما می توانید لینک پرداخت را برای ما ارسال نمائید تا ما این کار را در کوتاه ترین مدت ممکن برای شما انجام دهیم.

خدمت تراپی در زمینه ی اپلای گرفتن از دانشگاه های خارجی

عزیزان، پس از انجام مراحل اپلای گرفتن (گرفتن پذیرش) ،لطفا برای پرداخت هزینه ی اپلای توسط  تراپی، از طریق لینک زیر اقدام نمائید.

 

پرداخت هزینه اپلای

 

تاریخ انتشار 15 تیر 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر