امروز بعد از اینکه فیدبک شما از پست های قبلی را بررسی می کردم، نظر یکی از کاربران توجه من را به خودش جلب کرد. دوست عزیزی از ما خواسته بود که نحوه پرداخت در سایت future learn را برایش  توضیح دهیم. من هم تصمیم گرفتم از این فرصت استفاده کنم و این آموزش را در اختیار همه شما دوستان همراه قرار دهم. همانطور که می دانید دوره های آنلاین امروزه از استقبال زیادی برخوردار هستند چرا که این فرصت را برای افراد فراهم می کنند ، که کسانی که توانایی مهاجرت ندارند هم از دوره های دانشگاه های برتر جهان استفاده کنند. سایت future learn نیز برگزار کننده دوره های آنلاین آموزشی است. در صورتی که شما می خواهید در این دوره ها شرکت کنید، 2 راه دارید. یکی استفاده رایگان از دوره بدون آنکه هزینه ای بپردازید ولی مدرک هم نگیرید! راه دوم شرکت در دوره به صورت رایگان ولی با پرداخت هزینه مدرک معتبری را دریافت کنید. در صورتی که شما می خواهید در این سایت پرداختی انجام دهید می توانید از لینک زیر استفاده کنید : 

پرداخت در future learn

همراهان گرامی در صورتی که در مورد ثبت نام در این سایت و نحوه پرداخت توسط مجموعه تراپی سوالی دارید همراه ما باشید. 

نحوه پرداخت در سایت future learn

معرفی سایت future learn :

همانطور که گفته شد سایت future learn برگزار کننده دوره های آموزش آنلاین است که شما می توانید به صورت رایگان در دوره هایی که توسط بهترین اساتید جهان برگزار می شود شرکت کنید و موضوع مورد نظر خود را آموزش ببینید. در پایان دوره شما می توانید با پرداخت هزینه مدرک معتبری نیز دریافت کنید. روش های پرداختی در این سایت به صورت چک و یا استفاده از کارت است. در صورتی که می خواهید با استفاده از کارت خودتان هزینه را پرداخت کنید می توانید از مقاله پرداخت با ویزا کارت استفاده کنید. در صورتی که نمی خواهید از این روش استفاده کنید، نگران نباشید. تراپی راهی آسان برای پرداخت شما در نظر گرفته است!

سایت future learn

نحوه پرداخت در سایت future learn توسط تراپی : 

1. با استفاده از لینک بالا به صفحه درخواست ها  مراجعه کنید. 

2. در قسمت مربوطه، لینک پرداختی سایت future learn را قرار دهید. 

3. معادل هزینه ای که باید بپردازید را به تراپی پرداخت کنید.

تمام شد! متخصصان ما بعد از دریافت تایید پرداخت شما، پرداخت برای سایت future learn را انجام می دهند. توجه داشته باشید که این کار برای شما حاکثر ظرف 2 ساعت انجام می شود. همراهان عزیز در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

تاریخ انتشار 15 دی 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
نظرات کاربران
فرم ارسال نظرات کاربر