CPC و معرفی سایت های کسب درآمد بازی های آنلاین

دوستان،آایا شما جز آن دسته افرادی هستید که به بازی های کامپیوتری علاقه مند هستید؟ آیا تا کنون تجربه انجام بازی های آنلاین را داشته اید؟ در این مقاله قصد داریم تا برای شما عزیزان مطالبی را در خصوص CPC و معرفی سایت های کسب درآمد بازی های آنلاین بیان کنیم. لطفا با ما همراه شوید.

CPC و معرفی سایت های کسب درآمد بازی های آنلاین

 آیا بازی های ویدئویی 8 بیتی  دهه 1980 را به خاطر می آورید؟ شاید شما نیز  نسخه های ابتدایی کوچکی (fanzine) که در آن زمان تولید شد را به یاد داشته باشید؟ در حالی که آن نسخه از بازی ها آنچنان با استانداردهای تجاری مطابقت نداشتند، اغلب صفحات آن ها سیاه و سفید و یا تصاویر بسیار کمی داشتند. در آگوست 2016، جیمز فورد یک کمپین موفقیت آمیز Kickstarter را اجرا کرد تا این نسخه های غیر استاندارد را پوشش داده و استاندارد سازی شوند. پس از آن نسخه های جدید با نام CP Amstrad ارائه شد. جیمز فورد، در کمپین Kickstarter خود، یک فستیوال CPC Amstrad ایجاد کرد و با احیای آن کامپیوتر 8 بیتی ابتدایی، با به کارگیری بسیاری از تکنولوژی و فناوری های جدید، در هر دو زمینه ی بازی و سخت افزار، بار دیگر شانس خود را در این زمینه امتحان کرد. بنابراین فورد شروع کرد به کار بر روی یک fanzine جدید به نام کامپیوتر شخصی رنگی، که همان CPC نامیده شد.

حال که با بازی های CPC آشنایی پیدا کردید، آیا می دانید که در حوزه ی بازی های آنلاین، بسیاری از افراد به کسب درآمد می پردازند؟ اما شاید این سوال به ذهنتان خطور کند که چگونه می توان از طریق انجام بازی های آنلاین کسب درآمد کرد؟ در ادامه برای شما برخی از این نوع بازی ها را معرفی خواهیم کرد. لطفا همراه ا باشید.

کسب درآمد از بازی های آنلاین

این روزهای به دست آوردن پول از طریق انجام بازی های آنلاین یکی از علاقه مندی های افرادی شده است که به انجام بازی های کامپیوتری علاقه مند هستند. برای این منظور نیازی به خرید پلی استیشن، ایکس باکس یا هر وسیله ی دیگری نیست. همه ی آنچه شما نیاز دارید یک کامپیوتر شخصی، دسترسی به اینترنت و تجربه ی بازی است. در این جا، چند تا از بهترین سایت های کسب درآمد از انجام بازی های آنلاین را برای شما خواهیم گفت.

CPC و معرفی سایت های کسب درآمد بازی های آنلاین

معرفی بهترین سایت های کسب درآمد از بازی های آنلاین

وب سایت InboxDollars 

این وب سایت به شما اجازه می دهد تا از طریق بازی آنلاین، درآمد کسب کنید. کافیست در این وب سایت یک حساب کاربری داشته باشید، ب حساب کاربری خود وارد شوید، و شروع به یازی کنید. این وب سایت انواع بازی را به شما پیشنهاد می دهد. شما می توانید روزانه بیشتر از 10 دلار درآمد کسب کنید.

وب سایت Swagbucks 

این یک وب سایت قانونی است که برای انجام موارد خاصی از جمله بازی کردن به اعضا، مبلغی را پرداخت می کند. وب سایت چندین مورد مختلف را برای انجام، به کاربران ارائه می دهد، به عنوان مثال، تماشای فیلم ها، خرید، جستجو برای محصولات، تماشای فیلم ها و بازی کردن. برای شروع، شما می توانید با شرکت در تبلیغات برجسته روزانه برای بازی های مختلف شروع به کسب درآمد نمائید.

وب سایت Bingo! Zone 

آیا بازی بینگو را دوست دارید؟ در این سایت برای شما بازی Bingo به صورت آنلاین برای کسب درآمد کسب قرار داده شد است. این وب سایت به طور روزانه انواع بازیها را ارائه می دهد و شما برای کسب در آمد از یک دلار شروع می کنید و تا زمانی که برنده اعلام شود، این مقدار پول افزایش می یابد.

از دیگر سایت های بازی آنلاین عبارتند از :  LalaLoot , Gamesville , Paid ,Game Player ,Second Life و CashDazzle 

همراهان همیشگی تراپی از توجه شما تا پایان مقااله ی "CPC و معرفی سایت های کسب درآمد بازی های آنلاین " از شما صمیمانه سپاسگزاریم. سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

 

1397/08/22
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

نـظرات کاربـران

    سوالات خود را از ما بپرسید

    مشاوره رایگان