بیت کوین یکی از اولین ارزهای دیجیتالی بوده است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. با این وجود این ارز دیجیتال از زمان ظهور خود تا کنون نوسان های زیادی را پشت سر گذاشته است. اما با این حال توانسته است که برتری خود را نسبت به سایر ارزها حفظ کرده و همچنان گزینه اول بسیاری برای سرمایه گذاری باشد. اما سوالی که برای بسیاری از ما مطرح می شود این است که آیا الان بهترین زمان خرید بیت کوین است؟ با تراپی همراه باشید.

پیرو  بیانیه بانک مرکزی در خصوص ممنوعیت ارز های  دیجیتال اعلام میداریم تراپی هیچگونه خدماتی در حوزه خرید و فروش ارز های دیجیتال به مشتریان گرامی نخواهد داشت .

در ماه های اخیر شاهد افت قیمت بیت کوین بوده ایم که البته برای بسیاری شبیه به یک کابوس بوده است. اما بر اساس نظر بسیاری از افراد که در زمینه تحلیل ارزی های دیجیتال فعال هستند، الان بهترین زمان برای خرید بیت کوین است چرا که قیمت آن پایین بوده و هنوز روند افزایشی به خود نگرفته است.

این تحلیل و بررسی ها از سوی کمپانی Weiss ارائه شده است. در طول سال های اخیر بسیاری از سرمایه گذاران برای خرید بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال، از نظر مشاوران این کمپانی استفاده می کنند.

خرید بیت کوین

زمانی که بیت کوین فعالیت خود را به عنوان ارز دیجیتال آغاز کرد، ارزش هر یک از آنها ۵۸۰ دلار بود. اکنون ارزش بیت کوین به ۳۵۰۰ دلار رسیده است که البته پیش بینی می شود تا چند وقت آینده این مقدار به ۳۰۰۰ دلار نیز کاهش پیدا کند و در نتیجه بهترین زمان خرید بیت کوین فرا رسد. مطابق با آنچه که تحلیل گران می گویند، الان زمان سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال است چرا که به زودی موجب بهره وری و سوددهی برای خریداران خواهد شد.

اما شاید برای شما این سوال مطرح شود که چرا تصور می شود ارزهای رمز نگاری شده مانند بیت کوین را باید خرید؟

بیشترین کسانی که از ارز دیجیتال رمز نگاری شده استفاده می کنند، کمپانی های بزرگ سطح جهان هستند. چرا که معامله با بیت کوین و سایر ارزها هم سرعت انجام بالایی دارند و هم این که قابل ردیابی نیستند. از طرف دیگر با استفاده از این نوع ارز می توان با سراسر جهان ارتباط مالی داشت بدون آنکه نیاز یکسان بودن ارز دیجیتال مبدا و مقصد یکی باشد. به همین دلیل است که همیشه کمپانی های بزرگ تمایل به استفاده از این روش برای انجام امور مالی خود دارند.

خرید بیت کوین

پس زمانی که درخواست همیشگی برای استفاده از این ارزهای دیجیتال وجود داشته باشد می توان نتیجه گرفت که احتمال افزایش قیمت بیت کوین همیشه وجود دارد. از طرف دیگر ما تا کنون شاهد نوسانات زیادی در نرخ ارز بیت کوین بوده ایم. چیزی که به طور قطع می توان از این نوسانات نتیجه گرفت، این است که افزایش نرخ بیت کوین احتمالی است. پس تنها چیزی که نیاز دارید این است که بهترین زمان خرید بیت کوین را بشناسید و برای خریدش اقدام کنید.

با توجه به روندی که اقتصاد جهان در پیش گرفته است، افزایش نرخ بیت کوین از این مقدار کنونی، قطعی است. پس اگر به دنبال راهی برای سرمایه گذاری و افزایش چند درصدی سرمایه خود هستید، خرید بیت کوین می تواند گزینه خوبی باشد!

تاریخ انتشار 25 آذر 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
سرمایه گذاری بیت کوین
افزایش قیمت بیت کوین به بیش از 20000 دلار
پرداخت مستقیم با بیت کوین در مرورگر اپرا
استخراج بیت کوین در ایران
بیت کوین رایگان در علی بابا (Alibaba)
ارزهای دیجیتالی که از بیت کوین جلو می زنند
بیت کوین و لایت کوین
انتقال پول با بیت کوین
خرید بیت کوین
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر