بسیاری از دانشجویان و دانش‌آموزان برای یادگیری زبان‌های خارجی مثل انگلیسی، آلمانی، فرانسه و... به دنبال اپلیکیشن‌های خوب و کارا می‌گردند و جالب است بدانید که امروزه بسیاری از آن‌ها به جای شرکت در کلاس‌های حضوری ترجیح می‌دهند برای آموزش در زمینه‌های مختلف از اپلیکیشن‌های خوب ارائه شده استفاده کنند. برای دانشجویان و دانش آموزانی که علاقه‌مندند تا تایپ را به خوبی یاد بگیرند، اپلیکیشن‌های بسیار خوبی ارائه شده است که هم به صورت رایگان و هم‌ پولی هستند. برای آشنایی بیشتر با بهترین نرم افزارهای تایپ در سال 2019 با تراپی تا پایان این مقاله همراه باشید.

با بهترین نرم افزارهای تایپ 2019 آشنا شوید

برای دوستانی که علاقه‌مند به یادگیری روش صحیح تایپ کردن و افزایش سرعت خود هستند، به معرفی برخی از بهترین نرم افزارهای تایپ خواهیم پرداخت. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

بهترین نرم افزارهای تایپ

نرم افزار Typesy

Typesy یکی از بهترین نرم افزارهای تایپ می‌باشد که دارای هزاران درس و فعالیت و استراتژی‌های آموزش تایپ می‌باشد. قیمت این نرم افزار 29.95 دلار است. همچنین می‌توانید از نسخه رایگان و آنلاین آن نیز استفاده کنید. برای استفاده از تمام امکانات آموزشی این نرم افزار نیز می‌توانید آن را خریداری نمائید.

در این نرم افزار بیشاز 400 درس و فعالیت آموزشی وجود دارد و استفاده از آن نیز بسیار آسان است و شما را در یک فضای گرافیکی بسیار جذاب قرار می‌دهد. همچنین در Typesy امکان سنجش و ارزیابی میزان پیشرفت کاربران وجود دارد و در طول زمان شما می‌توانید میزان صحت و سرعت تایپ خود را ارزیابی کنید.

نرم افزار UltraKey6

یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای تایپ UltraKey6 نام دارد. این نرم افزار برای افرادی مناسب است که اصلا با تایپ آشنا نیستند و صفحه کلید و محل قرارگیری دکمه‌ها را اصلا نمی‌دانند. قیمت این نرم افزار 29.95 دلار است.

در این نرم افزار بیش از 700 تمرین تایپ وجود دارد و یکی از مفهومی ترین نرم افزارهایی است که تا کنون دیده‌اید. UltraKey6 قابل استفاده بر وری سیستم‌های Mac و ..نیز می‌باشد. در این نرم افزار امکان ذخیره‌ی داده‌ها بر روی فضای ابری وجود دارد و شما می‌توانید آموزش خود را از طریق دیگر سیستم‌ها نیز دنبال نمائید.

نرم افزار Typing Instructor Platinum

این نرم افزار نیز یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای تایپ در سال 2019 می‌باشد که با استفاده از یکسری بازی به آموزش تایپ پرداخته است. این نرم افزار طوری برنامه‌ریزی شده است که می‌تواند با هر بار پیشرفت شما در تایپ و افزایش سرعتتان، شما را با بازی‌های بسیار جذاب و هیجان‌آور سورپرایز کند.

نرم افزار  KeyBlaze

نرم افزار KeyBlaze نیز یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای تایپ است که برای افرادی که با کیبورد و تایپ آشنایی دارند مناسب است. این نرم افزار دارای چندین بازی و درس است و بیش از 160 تمرین تایپ دارد که در دنیای واقعی نیز کاربرد دارد.

دوستان و همراهان گرامی چنانچه شما نیز از افراد علاقه‌مند به یادگیری تایپ هستید می‌توانید از میان این نرم افزارهای معرفی شده انتخاب نمائید و آن را خریداری نموده، هزینه‌ی آن را بپردازید، آن را نصب کنید و با استفاد از امکانات فراهم شده در آن نرم افزار بتوانید به طور صحیح و با سرعت تایپ کنید.

بهترین نرم افزارهای تایپ

بسیاری از دوستان برای پرداخت هزینه‌ی خرید نرم افزار به دلایلی مختلفی دچار مشکل هستند به طور مثال یا کارت اعتباری در اختیار ندارند و یا به دلایل دیگر امکان پرداخت‌های بین المللی برای آن‌ها وجود ندارد. باید به این دوستان بگوئیم که عزیزان برای پرداخت هزینه‌ی خرید نرم افزار اصلا نگران نباشید. شما می‌توانید با خیال راحت این کار را به ما بسپارید.

پرداخت هزینه‌ی خرید نرم افزار تایپ توسط تراپی

شما عزیزانی که به دلیل در اختیار نداشتن کارت‌های اعتباری برای انجام پرداخت‌های بین‌المللی هزینه‌ی خرید نرم افزار با مشکل مواجه هستید، کافیست است فرایند خرید را تا مرحله‌ی پرداخت طی نموده و از صفحه‌ی پرداخت، لینک مربوط به پرداخت را برای ما ارسال نمائید. مکاران ما در تیم تراپی در کوتاه‌ترین زمان ممکن هزینه‌ی مورد نظر را برای شما پرداخت نموده و فرایند خرید شما تکمیل خواهد شد.

از این که همواره با ما همراه و همگام هستید از شما کمال تشکر را داریم. عزیزان چنانچه پساز مطالعه‌ی مقالات و یا پرداخت هزینه‌ی خرید های خود با مشکل مواجه هستید، با ما تماس بگیرید و سوال و مشکل خود را با ما در میان بگذارید.   

تاریخ انتشار 18 تیر 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر