کشور ایتالیا یک کشور بسیار زیبا با تاریخ بسیار غنی می‌باشد. زبان ایتالیایی یکی از رایج‌ترین زبان‌ها در اروپا می‌باشد و در بسیاری از کشورهای غیر ایتالیایی هم رایج می‌باشد. به این علت است که این زبان به یکی از زبان‌های محبوب و مشهور در میان توریست‌ها و گردشگران و همچنین نخبگان، تبدیل شده است. به این علت یادگیری زبان ایتالیایی نیز به یکی از گزینه‌های آموزشی مورد علاقه‌ی بسیاری از افراد تبدیل شده است. در مقالات قبلی ما با برخی از مهم‌ترین اپلیکیشن های آموزش زبان برای یادگیری زبان‌های آلمانی، فرانسه و انگلیسی آشنا شدید، در این مقاله نیز شما را با بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی آشنا خواهیم کرد. همچنان با تراپی همراه باشید.

بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی در سال 2019 کدامند؟

در این بخش از مقاله برخی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی را که قابل استفاده بر روی گوشی‌های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید می‌باشد، را برای شما بیان خواهیم کرد.

بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی

اپلیکیشن Busuu

این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی است که هم نسخه‌ی رایگان آن و هم نسخه‌ی پولی آن با هزینه‌ای برابر با 69.99 دلار در اختیار کاربران قرار گرفته است. اپلیکیشن یک گزینه‌ی مناسب و یک نرم افزار جامع برای یادگیری زبان ایتالیایی می‌باشد. درس‌های ارائه شده در این نرم افزار با هدف یادگیری لغات و گرامر زبان ایتالیایی گرد آوری شده است و به صورت آفلاین هم قابل استفاده می‌باشد.

اپلیکیشن Drops

اپلیکیشن Drops نیز یکی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی است که به تازگی وارد بازار شده است و شما می‌توانید از طریق گوگل پلی آن را دانلود کنید. نسخه‌ی پولی آن حدود 7.49 دلار برای هر ماه  و48.99 دلار برای یک سال هزینه دارد. از طریق این اپلیکیشن علاوه بر زبان ایتالیایی می‌توانید دیگر زبان‌ها را نیز بیاموزید. این اپلیکیشن بر روی آموزش کوتاه و سریع متمرکز است و با استفاده از آن شما می‌توانید اصطلاحات و لغات مربوط به مکالمات زبان آلمانی را به خوبی بیاموزید. اپلیکیشن Drops نسبت به دیگر اپلیکیشن‌ها بر روی یادگیری گرامر تمرکز ندارد.

اپلیکیشن HelloTalk

این اپلیکیشن نیز یکی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی است که دارای ایده‌های بسیار خوبی برای آموزش زبان می‌باشد. در حقیقت امکانی برای شما فراهم شده است که می‌توانید همراه دیگر افراد به یادگیری زبان بپردازید. به این ترتیب که شما زبان خود را به آن‌ها یاد می‌دهد و آن‌ها نیز زبان خود را به شما یاد خواهند داد. این اپلیکیشن بیشتر برای افرادی مناسب است که در سطح اینترمدیت یا متوسط هستند و نیاز به تمرین بیشتر دارند؛ اما یادگیری از طریق HelloTalk برای مبتدیان نیز می‌تواند جذاب باشد. آموزش در HelloTalk با استفاده از ویدئوها، تصاویر و فایل‌های صوتی انجام می‌شود. نسخه‌ی پولی آن معادل 1.99- 4.99 دلار ماهانه و 21.99-29.99 دلار سالانه می‌باشد.

بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی

اپلیکیشن Memrise

یکی از معروف ترین اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی، اپلیکیشن Memris می‌باشد. البته این نرم افزار اندکی گران‌تر از دیگر برنامه‌های کاربردی می‌باشد. در این اپلیکیشن درس‌های کاملا استانداردی وجود دارد برای آموزش گرامر، مکالمه و لغات. همچنین انواع بازی آموزشی، المان‌های اجتماعی و راهنماهای صوتی برای تلفظ صحیح لغات در این اپلیکیشن وجود دارد. استفاده از این اپلیکیشن برای افرادی که در یادگیری زبان ایتالیایی بسیار جدی و مصمم هستند، توصیه می‌شود. هزینه آن ازحدود 9 دلار در ماه تا 59.99 دلار می‌باشد.

از دیگر اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی می توان  Mondly Italian، Rosetta Stone، Simply Learn Italian و Tandem را نام برد. که این‌ها نیز دارای امکانات فوق العاده‌ای برای یادگیری زبان ایتالیایی می‌باشند.

خدمت تراپی برای خرید بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی

دوستان عزیز، همانطور که گفته شد، هم نسخه‌ی پولی و هم نسخه‌ی رایگان این اپلیکیشن‌های معرفی شده برای استفاده شما عزیزان وجود دارد. اما می‌دانید که نسخه‌های رایگان دارای امکانات کمتری نسبت به نسخه‌های پولی این برنامه‌های کاربردی می‌باشد. پس چنانچه بخواهید از کلیه‌ی امکانات این نرم افزارهای بهره‌مند شوید، بهتر است هزینه آن را پرداخت نموده و آن را خریداری نمائید. پرداخت هزینه نیز با استفاده از انواع کارت‌های اعتباری قابل انجام است. اما چنانچه هیچ نوع کارت اعتباری در اختیار ندارید و یا به هردلیل برای پرداخت هزینه اپلیکیشن با مشکل مواجه هستید، اصلا نگران نباشید، شما می‌توانید با خیال راحت این کار را به ما بسپارید. ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرداخت هزینه خرید اپلیکیشن یادگیری زبان ایتالیایی را برای شما پرداخت خواهیم کرد.    

تاریخ انتشار 22 تیر 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر