برای ایرانیان این امکان وجود دارد که به برخی از کشورها بدون ویزا سفر کنند. اما برای سفر به دیگر کشورها لازم است که حتما ویزا تهیه کنند و برای تهیه ویزا باید فرایند آن را طی کنند. ویزا گرفتن برای برخی از کشورها پروسه متفاوتی دارد. مثلا برای سفر به استرالیا یکی از مراحل دریافت ویزا (lodge) لاج کردن کردن است. آیا کنون در باره ی "لاج (lodge) استرالیا" شنیده اید؟ چنانچه مایلید تا در این مورد اطلاعات مفید کسب نمائید، در این مقاله با تراپی همراه شوید تا با اصطلاج لاج کردن بیشتر آشنا شوید.

لاج (lodge) استرالیا چیست؟

استرالیا کشوری سرسبز است با مردمی بسیار صمیمی و مهربان و این باعث شده است که هر ساله عده ی زیادی این کشور زیبا و رویایی را برای سفر انتخاب کنند. به طور کلی با هر هدفی که قصد سفر به این کشور را کرده باشید، باید برای دریافت ویزای مربوطه اقدام کنید. به این منظور ابتدا برای دریافت ویزا درخواست می دهید و یک حساب کاربری برای خود ایجاد می کنید و سپس مدارک لازم را به سفارت استرالیا ارسال می کنید. به ارسال مدارک به اداره مهاجرت استرالیا، لاجمنت (lodgment) می گویند و افرادی که قصد مهاجرت به کشور استرالیا را دارند باید پس از درخواست ویزا، مدارک خواسته شده را ارسال نموده یا به اصطلاح لاج (lodge) کنند.

لاج (lodge) استرالیا

چگونه مدارک خود را به استرالیا لاج (lodge) کنیم؟

لاج (lodge) استرالیا به دو روش انجام می شود و برای آن نیز باید هزینه ای را پرداخت نمائید. دو روش لاج (lodge) کردن مدارک به استرالیا عبارتند از : روش لاج آنلاین و لاج آفلاین که در ادامه توضیحاتی در خصوص آن ها ارائه خواهیم کرد.

انوع روش های لاج (lodge) استرالیا کدام است؟

لاج (lodge) استرالیا به صورت آنلاین :

در لاج (lodge) به روش آنلاین، نیاز است که شما یک اکانت یا حساب کاربری ایجاد کنید و یکسری فرم را ب صورت آنلاین پر نمائید و اطلاعات خواسته شده را با دقت و به درستی پر نمائید. حال نوبت ارسال مدارک است. برای این کار می بایست از قبل مدارک خود را اسکن نمائید و تصاویر آن ها را در وب سایت مربوطه آپلود نمائید. پس از آپلود کردن مدارک باید هزینه ی مشخص شده برای آن را با استفاده از کارتهای اعتباری ویزا کارت یا مستر کارت پرداخت نمائید. بعد از پرداخت هزینه یک شماره ی پیگیری (Transaction Reference Number (TRN)) به شما داده می شود که مثل یک شماره پیگیری می باشد و باید برای پیگیری های بعدی آن را حفظ کنید.

لاج (lodge) استرالیا به صورت آفلاین (روش ارسال پستی) :

برای لاج (lodge) کردن به صورت آفلاین نیز باید در وب سایت اداره مهاجرت استرالیا ابتدا یک اکانت یا حساب کاربری ایجاد کنید تا بتوانید به فرم های مربوطه دسترسی پیدا کنید. پس از آن فرم ها را پرینت بگیرید و همه را به دقت پر نمائید. در این فرم ها، فرم پرداخت نیز وجود دارد که باید در آن اطلاعات پرداخت که شامل : شماره 16 رقمی کارت، کد CVV و تاریخ انقضای کارت است را وارد نمائید و به همراه سایر فرم ها از طریق پست، ارسال کنید.

مزایای لاج (lodge) کردن به صورت آنلاین نسبت به آفلاین

  • سرعت ارسال اطلاعات در روش آنلاین بسیار بیشتر از روش آفلاین است
  • روش آنلاین از امنیت بالاتری برخوردار است.
  • هزینه در روش آنلاین کمتر از روش آفلاین است.

لاج (lodge) استرالیا

خدمت تراپی برای پرداخت هزینه لاج (lodge) استرالیا

دوستان همیشگی تراپی در صورتی که برای پرداخت هزینه لاج (lodge) استرالیا با مشکل مواجه شده اید و به هر دلیل امکان پرداخت هزینه برای شما وجود ندارد، با خیال آسوده این کار را به ما بسپارید. ما در اسرع وقت پرداخت هزینه را برای شما انجام خواهیم داد. کافیست فقط لینک پرداخت را برای ما ارسال نمائید.

دوستان خوب است این نکات را هم بدانید که :

  • هزینه ی لاج برای درخواست های مختلف، متفاوت است
  • تعداد مدارک ارسالی شما نباید از 60 عدد بیشتر باشد و همچنین لازم است بعد از تکمیل اطلاعات در هر مرحله اطلاعات را ذخیره کنید.

به این ترتیب مدارک خود را در اصطلاح  به استرالیا لاج (lodge) کرده اید.

امید است مطالب ارائه شده مفید واقع شده باشد. چنانچه شما عزیزان نیز در گذشته تجربه ی لاج (lodge) کردن درخواست یا مدارک به استرالیا را داشته اید، تجربه ی مفید خود را با دیگر دوستان از طریق کامنت ها در میان بگذارید.

دوستان و همراهان همیشگی تراپی از توجه و همراهی شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم. در صورتی که احتمالا به مشکلی برخورده اید و یا سوالی به ذهن دارید، با تماس بگیرید و مشکل را با ما مطرح نمائید. همکاران ما در تیم تراپی آماده ی پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان هستند. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم. خدمت رسانی به شما عزیزان افتخار ماست.

تاریخ انتشار 07 فروردین 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر