افراد بسیاری هستند که علاقهمند به یادگیری زبان عربی می باشند و به دنبال مناسبترین و در عین حال آسان‌ترین راه برای این کار می‌گردند. امروزه استفاده از انواع اپلیکیشن‌های آموزشی کار را برای بسیاری از کاربران تلفن‌های همراه هوشمند آسان نموده است. برنامه‌های کاربردی بسیاری در جهت آموزش انواع زبان‌های خارجی برای کاربران ارائه شده است. مثلا اپلیکیشن‌های یادگیری لغات زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه و ... در این مقاله ما قصد داریم تا شما را با بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان عربی آشنا نمائیم. لطفا با تراپی همراه باشید.

با بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان عربی آشنا شوید

در این مقاله شما را با برخی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری آموزش زبان عربی آشنا خواهیم کرد که به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های زبان عربی خود را در هر سطحی که باشید، ارتقا دهید. اما قبل از آن بهتر است شما را با مزایای یادگیری زبان عربی از طریق اپلیکیشن‌های آن آشنا نمائیم.

اپلیکیشن های یادگیری زبان عربی

چرا زبان عربی را از طریق اپلیکیشن‌ها بیاموزیم؟

یادگیری زبان عربی از این طریق دارای چند مزیت است که در ادامه به بیان آن‌ها پرداخت شده است، لطفا همچنان با ما همراه باشید.

امکان مطالعه در هر زمان و مکان

با استفاده از اپلیکیشن‌ها شما آزادی کامل دارید که در هر زمان و هر مکانی که خواستید، مطالعه کنید. به طور مثال اگر زمان کافی ندارید که در کلاس‌های آموزش زبان عربی شرکت نمائید، بنابراین استفاده از این برنامه‌های کاربردی می‌تواند برای شما گزینه‌ای مناسب باشد.

دسترسی سریع و آسان

به جای حمل کتاب‌های سنگین و فرهنگ های لغت با خود، می‌توانید تنها دو یا سه اپلیکیشن را همراه خود داشته باشید. تنها کافیست این اپلیکیشن‌ها را دانلد نمائید و بر روی تلفن همراه خود نصب کنید.

حال که با مزایای استفاده از اپلیکیشن‌ها آشنا شدید، در ادامه به معرفی چند اپلیکیشن بسیار خوب در زمینه‌ی یادگیری زبان عربی خواهیم پرداخت. لطفا با ما همراه باشید.

Arabic Alphabet-Tengulogi

این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان عربی می‌باشد که قابل استفاده بر روی تلفن‌های همراه با سیستم عامل اندروید می‌باشد. امکان استفاده از آن به صورت آفلاین وجود دارد، اما برای گوش کردن به فایل‌های صوتی آن باید به اینترنت متصل شوید. استفاده از این اپلیکیشن برای افراد در سطوح مقدماتی مناسب است و هم نسخه‌ی رایگان و هم نسخه‌ی پولی آن در دسترس علاقه‌مندان می‌باشد. در این اپلیکیشن الفبای زبان عربی به شما آموزش داده خواهد شد.

Learn Arabic-Language Guide

یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان عربی، اپلیکیشن Learn Arabic-Language Guide است که قابل استفاده بر روی گوشی‌های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید می‌باشد. استفاده از این برنامه‌ی کاربردی به صورت آفلاین امکان پذیر می‌باشد. کاربران در سطوح مقدماتی می‌توانند از این اپلیکیشن یادگیری زبان عربی استفاده کنند. این اپلیکیشن هم به صورت رایگان و هم به صورت پولی قابل استفاده می‌باشد. با استفاده از این اپلیکیشن شما می‌توانید الفبا، اعداد، لغات و گرامر زبان عربی را به خوبی یاد بگیرید.

اپلیکیشن های یادگیری زبان عربی

 Learn Arabic-50 Languages

اپلیکیشن Learn Arabic-50 Languages نیز یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان عربی می‌باشد که قابل استفاده بر روی سیستم عامل‌های اندروید و Ios نیز می‌باشد. امکان استفاده از اپلیکیشن Learn Arabic-50 Languages به صورت آفلاین نیز وجود دارد.

Learn Arabic Phrasebook

این اپلیکیشن نیز قابل استفاده بر روی سیتم عامل اندروید می‌باشد و در حالت افلاین می‌توان از آن استفاده کرد. کاربران در سطوح مقدماتی و متوسط می‌توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند. همچنین نسخه‌ی رایگان و پولی آن نیز در دسترس کاربران می‌باشد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اپلیکیشن  Learn Arabic Phrasebook این است که دارای راهنما و نکات مفید برای مسافران و توریست‌ها می‌باشد.

بیشتر بخوانید : یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن Duolingo

Learn Arabic-Bravolol

اپلیکیشن Bravolol نیز یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان عربی می باشد که قابل استفاده بر روی سیستم عامل اندروید و iOS می‌باشد. این اپلیکیشن به صورت آفلاین قابل استفاده است و کاربران در سطح مقدماتی و کسانی که تا کنون زبان عربی را مطالعه نکرده‌اند نیز می‌توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند. نسخه‌ی رایگان و پولی این اپلیکیشن نیز در دسترس کاربران می‌باشد.

دوستان عزیز و همیشه همراه تراپی، حال که با اپلیکیشن های یادگیری زبان عربی آشنا شدید، چنانچه به یادگیری این زبان علاقه‌مند هستید، می‌توانید از میان اپلیکیشن‌های معرفی شده ، برنامه‌ی کاربردی مناسب خود را انتخاب کنید و مطالعه‌ی زبان عربی را از همین امروز آغاز نمائید.

از اینکه تا پایان این مقاله با همراه بودید از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم.

تاریخ انتشار 20 تیر 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر