کاربرد وسترن یونیون

در گذر زمان انسان ها برای رسیدن به اهدافشان موانع را برطرف می کنند و راه حل های مختلفی را به وجود می آورند.

در خصوص نقل و انتقال وجه از مبدا به مقصد ابتدا برات روی کار آمد و رفته رفته چک و سفته جای آن را گرفت و با رفتن به سوی مدرنیته شدن انتقال وجه، شکل امروزی خود همانند وسترن یونیون را پیدا کرده است.

انتقال پول در وسترن یونیون

در گذشته کاربرد انتقال وجه در سطح بین المللی میان بازرگانان خارجی مرسوم بود، اما پس از مدتی در بین بازرگانان ایرانی نیز این انتقال کاربردی شد، پس از مدت زمانی کوتاه نقل و انتقال بر اساس کاغذ نوشته ای به نام برات، به صنعت دریانوردی وارد شد و صدور برات جزئ بین المللی ترین قرارداد ها شد.

امروزه شاهد آن هستیم که نقل وانتقال وجه توسط وسترن یونیون مرزها را در پشت سر گذاشته و بسیاری از فعالیت های روزمره ی بانکی توسط وسترن یونیون به انجام میرسد.

اگر بخواهیم نگاهی گذرا به کاربردهای وسترن یونیون داشته باشیم و تعریفی اجمالی از آن بیان کنیم، میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱- پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژرنال های علمی تخصصی:

در ایران و سایر کشورهای آمریکایی و اروپایی، تولید علم در زمینه های مختلف ارزش بالایی دارد، به همین دلیل تمامی دانشجویان در مقاطع مختلف در تلاش هستند که مقالات علمی تخصصی تولید کنند و در ژرنال های بین المللی که به این منظور ایجاد شده به ثبت برسانند تا از این قطاری که هر روز در حال حرکت به سمت پیشرفت میباشد عقب نمانند.

قاعدتا چاپ چنین ژرنال هایی هزینه هایی را هم با خود به همراه خواهد داشت و یکی از کاربرد های وسترن یونیون پرداخت هزینه های چاپ مقاله در این ژرنال ها می باشد.

۲- انتقال وجه به خارج از ایران:

شاید برای شما پیش آمده باشد که مثلا تعریف پالتو های پوست آهو در کانادا را شنیده باشید و یکی از دوستان شما نیز در کانادا زندگی کند، حال وسترن یونیون این امکان را به شما می دهد که شما مبلغ پالتوی مورد نظر خود را برای دوستتان انتقال دهید و از او بخواهید که زحمت خرید را برای شما بکشد.

حالا شما با کمک وسترن یونیون، یک پالتوی زیبای پوست آهو بر تن دارید، مبارکتان باشد.

انقال وجه به خارج از ایران

۳- پرداخت هزینه های تحصیل:

فرزندان ما، نور امید ما هستند و ما برای رشد و به ثمر رسیدن آنها تلاش میکنیم.

برای علم آموزی فرزندانمان بهترین مدارس و دانشگاه ها را در نظر می گیریم تا خروجی علمی خوبی را داشته باشند، گاهی اوقات، برای ادامه تحصیل مجبور به ترک وطن می شوند و ما به عنوان پدر و مادر وظیفه ی تامین مخارج آنها را داریم.

وسترن یونیون این امکان را برای ما و فرزندان ما فراهم می کند تا بتوانیم هزینه های زندگی و تحصیل آن ها را برایشان در کمترین زمان ممکن ارسال نماییم تا دغدغه مالی در کشور غریب را نداشته باشند.

پرداخت هزینه های تحصیل

1395/12/29
مهدی قاسمی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان