دوستان گرامی با توجه به استقبال شما از پست های نحوه پرداخت در سایت های آموزشی آنلاین، امروز تصمیم گرفتم سایت آموزش آنلاین دیگری به نام couresera را به شما معرفی کنیم و همچنین روشی آسان برای پرداخت در سایت کورسرا  coursera را به شما معرفی خواهم کرد. ثبت نام در این سایت ها به صورت رایگان انجام می شود. شم هم می توانید از دوره های رایگان و هم از دوره های پولی استفاده کنید. زمانی که شما در هر دو حالت به پایان دوره برسید، می توانید با پرداخت هزینه ای مدرک مرتبط با دانشگاه برگزار کننده دوره را دریافت کنید. دوستان من رد صورتی که در این دوره ها شرکت کرده اید و می خواهید مدرک دریافت کنید، درخواست خود را از طریق لینک زیر برای متخصصان تراپی ارسال کنید. 

پرداخت در coursera

در صورتی که با نحوه انجام این کار آشنایی ندارید در ادامه با ما همراه باشید. 

نحوه پرداخت در سایت کورسرا

معرفی سایت کورسرا ( coursera ) : 

زمانی که شما وارد سایت می شوید، از طریق sign up اکانتی برای خود بسازید.شما می توانید مدرک های مختلفی از این سایت در رشته های مختلفی دریافت کنید. 

نحوه پرداخت در سایت کورسرا

 سپس دوره خود را انتخاب کنید و بعد از گذارندن آن هزینه آن را پرداخت کنید. شاید برای شما عزیزان این سوال مطرح شود که ما که از ایران هستیم چگونه میتوانیم هزینه را پرداخت کنیم؟ مجموعه تراپی این خدمت را برای شما عزیزان انجام می دهد. 

نحوه پرداخت در coursera توسط مجموعه تراپی : 

1. ابتدا وارد لینک بالا شوید. در این صورت وارد صفحه درخواست ها می شوید. 

2. سپس لینک پرداخت سایت coursera را در قسمت مربوط وارد کنید. 

3. معادل هزینه ای که می خواهید پرداخت کنید را به تراپی پرداخت کنید. 

به همین سادگی پرداخت به سایت کورسرا  coursera را توسط مجموعه تراپی انجام دادید. متخصصان تراپی بعد از دریافت درخواست شما ظرف 2 ساعت انجام می شود. در صورتی که برای انجام هر کدام از مراحل سوالی دارید، می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

تاریخ انتشار 16 دی 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر