مزایای وسترن یونیون

افتتاح حساب وسترن یونیون برای ایرانیان:

همانگونه که در تاریخچه و تعریف وسترن یونیون گفته شد دفتر مرکزی وسترن یونیون در ایالات متحده آمریکا قرار دارد و در ظاهر مدیران این شرکت بزرگ، مخترع و با سابقه ی درخشان، آمریکایی تبار هستند، پس تمامی قوانین ومقررات به تصویب رسیده ی آمریکا برای وسترن یونیون نیز لازم الاجرا است.

به همین دلیل با توجه به تحریم های ظالمانه ی ایالات متحده ی آمریکا علیه ایران، وسترن یونیون نیز در تحریم خدمات خود علیه ایران اقدام نموده و در هیچ کجای ایران، این کشور پهناور حتی یک نمایندگی رسمی، شعبه و یا دفتر به ثبت نرسانده است، هرچند با نگاهی بر گزاره های برخی از صاحبان مشاغل در ایران برای تبلیغات و جذب مشتری، متاسفانه با این موارد مواجه می شویم که این ادعا را دارند که در ایران موفق به دریافت نمایندگی رسمی وسترن یونیون شده اند اما ادعایی بیهوده است و درست نیست.

هموطنان ایرانی عزیز که تمایل انجام تراکنش از طریق وسترن یونیون به نقاط مختلف دنیا را دارند می توانند به واسطه ی صرافی ها از طریق کشور ثالث، این خدمات را با کمترین زمان، کمترین هزینه و بیشترین امنیت بهره مند شوند.

مفتخریم که خدمت شما سروران گرامی اعلام داریم  "تراپی" این امکان را دارد که از طریق کشور ترکیه و عراق نقل و انتقال های وسترین یونیون را برای شما با سریعترین زمان ممکن به انجام برساند.

مزایای وسترن یونیون

مزایای وسترن یونیون:

  • در میان مزایای وسترن یونیون میتوان این مورد را معرفی کرد که در وسترن یونیون نیازی به افتتاح حساب نیست و حتی نیازی به پرداخت اشتراک روزانه و یا حتی سالانه وجود ندارد، شما می توانید فقط با یک کامپیوتر، یک اتصال امن به اینترنت با سریعترین زمان ممکن نقل و انتقال مبالغ خود را انجام دهید و یکی کد امنیتی یا اصطلاحا MTCN CODE را دریافت نمایید و طرف مقابل با در دست داشتن پاسپورت و این کد امنیتی به سادگی می توانند مبلغ را از یکی از دفاتر خارج از کشور دریافت نماید.

  • با وسترن یونیون این امکان فراهم آمده است تا هر مبلغی را انتقال دهید و کم بودن مبالغ جهت انتقال در وسترن یونیون تاثیری در روند کاری شما نخواهد داشت.

  • وسترن یونیون با ارائه نرم افزار های تلفن همراه که دائما در حال بروز رسانی میباشد و آموزش های لازم که در آن داده شده است، برای شما این امکان را بوجود می آورد که براحتی انتقال را انجام دهید و رسید خود را تحویل بگیرید که البته این امکان برای ایرانیان عزیز به صورت مستقیم غیر قابل استفاده می باشد.

  • وسترن یونیون در تمامی ساعات شبانه روز آماده پشتیبانی خدمات به مشتریان خود می باشد و این یکی از خصوصیات خاص و بارز وسترن یونیون می باشد.

  • در وسترن یونیون امنیت مهمترین مسئله می باشد و به همین دلیل، وسترن یونیون بعد از انجام تراکنش یک کد امنیتی ده رقمی را که مختص به حواله آن لحظه می باشد برای حساب کاربری شما ارسال می نماید و یکی از دلایلی که مشتریان بسیار زیادی را از نقاط مختلف جهان به سمت خود کشیده است همین امنیت انتقال بالا و سرعت آن می باشد.

همانطور که گفته شد انجام نقل وانتقالات وسترن یونیون در ایران به دلیل تحریم ها، به صورت مستقیم توسط هموطنان عزیز امکان پذیر نمیباشد . سایت تراپی این افتخار خدمت به شما عزیزان را دارد که بتواند تمامی نیاز شما در ارتباط با وسترن یونیون را به انجام برساند.

1396/02/04
مهدی قاسمی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان