۲۰ درصد تخفیف ویژه افتتاح حساب پی‌پال | کد تخفیف PP99400

افتتاح حساب وسترن یونیون برای ایرانیان:

همانگونه که در تاریخچه و تعریف وسترن یونیون گفته شد دفتر مرکزی وسترن یونیون در ایالات متحده آمریکا قرار دارد و در ظاهر مدیران این شرکت بزرگ، مخترع و با سابقه ی درخشان، آمریکایی تبار هستند، پس تمامی قوانین ومقررات به تصویب رسیده ی آمریکا برای وسترن یونیون نیز لازم الاجرا است.

به همین دلیل با توجه به تحریم های ظالمانه ی ایالات متحده ی آمریکا علیه ایران، وسترن یونیون نیز در تحریم خدمات خود علیه ایران اقدام نموده و در هیچ کجای ایران، این کشور پهناور حتی یک نمایندگی رسمی، شعبه و یا دفتر به ثبت نرسانده است، هرچند با نگاهی بر گزاره های برخی از صاحبان مشاغل در ایران برای تبلیغات و جذب مشتری، متاسفانه با این موارد مواجه می شویم که این ادعا را دارند که در ایران موفق به دریافت نمایندگی رسمی وسترن یونیون شده اند اما ادعایی بیهوده است و درست نیست.

هموطنان ایرانی عزیز که تمایل انجام تراکنش از طریق وسترن یونیون به نقاط مختلف دنیا را دارند می توانند به واسطه ی صرافی ها از طریق کشور ثالث، این خدمات را با کمترین زمان، کمترین هزینه و بیشترین امنیت بهره مند شوند.

مفتخریم که خدمت شما سروران گرامی اعلام داریم  "تراپی" این امکان را دارد که از طریق کشور ترکیه و عراق نقل و انتقال های وسترین یونیون را برای شما با سریعترین زمان ممکن به انجام برساند.

مزایای وسترن یونیون

مزایای وسترن یونیون:

  • در میان مزایای وسترن یونیون میتوان این مورد را معرفی کرد که در وسترن یونیون نیازی به افتتاح حساب نیست و حتی نیازی به پرداخت اشتراک روزانه و یا حتی سالانه وجود ندارد، شما می توانید فقط با یک کامپیوتر، یک اتصال امن به اینترنت با سریعترین زمان ممکن نقل و انتقال مبالغ خود را انجام دهید و یکی کد امنیتی یا اصطلاحا MTCN CODE را دریافت نمایید و طرف مقابل با در دست داشتن پاسپورت و این کد امنیتی به سادگی می توانند مبلغ را از یکی از دفاتر خارج از کشور دریافت نماید.

  • با وسترن یونیون این امکان فراهم آمده است تا هر مبلغی را انتقال دهید و کم بودن مبالغ جهت انتقال در وسترن یونیون تاثیری در روند کاری شما نخواهد داشت.

  • وسترن یونیون با ارائه نرم افزار های تلفن همراه که دائما در حال بروز رسانی میباشد و آموزش های لازم که در آن داده شده است، برای شما این امکان را بوجود می آورد که براحتی انتقال را انجام دهید و رسید خود را تحویل بگیرید که البته این امکان برای ایرانیان عزیز به صورت مستقیم غیر قابل استفاده می باشد.

  • وسترن یونیون در تمامی ساعات شبانه روز آماده پشتیبانی خدمات به مشتریان خود می باشد و این یکی از خصوصیات خاص و بارز وسترن یونیون می باشد.

  • در وسترن یونیون امنیت مهمترین مسئله می باشد و به همین دلیل، وسترن یونیون بعد از انجام تراکنش یک کد امنیتی ده رقمی را که مختص به حواله آن لحظه می باشد برای حساب کاربری شما ارسال می نماید و یکی از دلایلی که مشتریان بسیار زیادی را از نقاط مختلف جهان به سمت خود کشیده است همین امنیت انتقال بالا و سرعت آن می باشد.

همانطور که گفته شد انجام نقل وانتقالات وسترن یونیون در ایران به دلیل تحریم ها، به صورت مستقیم توسط هموطنان عزیز امکان پذیر نمیباشد . سایت تراپی این افتخار خدمت به شما عزیزان را دارد که بتواند تمامی نیاز شما در ارتباط با وسترن یونیون را به انجام برساند.

تاریخ انتشار 04 اردیبهشت 1396
نویسنده  مهدی قاسمی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
نمایندگی وسترن یونیون در ایران
دریافت حواله وسترن یونیون در ایران
انتقال پول به بلاروس
دستیابی وسترن یونیون به Accelerator
حواله ارزی
حداکثر سقف انتقال وجه با وسترن یونیون
کارمزد در وسترن یونیون
انتقال وجه با وسترن یونیون
انتقال پول از طریق وسترن یونیون به ایران
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر