تبدیل پول پرفکت مانی | تبدیل دلار پرفکت مانی به ریالاین مقاله در جهت یاری به افرادی نوشته شده است که به مکانی مطمئن برای تبدیل پول پرفکت مانی خود نیاز دارند. در طول چندین سال کار مداوم و با توجه به بازخوردهای کاربران در تمامی این مدت، خوشبختانه توانسته ایم این فرآیند را در کمترین زمان ممکن برای شما گرامیان انجام دهیم.

فرم سفارش تبدیل دلار پرفکت مانی

تبدیل پول پرفکت مانی

تبدیل پول پرفکت مانی

گاهی افراد زیادی را دیده ایم که با وجود داشتن استعداد زیاد و تخصص در حیطه کاری خود، متاسفانه از ارتقاء کار خود واهمه دارند. وقتی علت این امر را جویا می شویم؛ آنها پاسخ می دهند که به دلیل تحریم هایی که کشور عزیزمان ایران دارد و نپذیرفتن درگاه های بانک های ایرانی از گرفتن پروژه های دورکاری خودداری می کنند. از طرفی با وجود درگاه های مطمئن دیگری مانند پی پال ، وب مانی، پرفکت مانی و... نیز نگران تبدیل درآمد ارزی خود به ریال هستند. ما این مژده را به شما می دهیم که به هیچ وجه جای هیچ گونه نگرانی است. اگر شما دارای حساب پرفکت مانی باشید خوشبختانه ما می توانیم هر کدام از سه نوع حساب طلا و دلار و یورو پرفکت مانی شما را به ریال تبدیل کنیم.

اگر هنوز اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی نکرده اید، ما این کار را برای شما انجام می دهیم.

نحوه تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال

همیشه راه کارهایی وجود دارد که بتوانید شانس خود را برای رسیدن به بعضی هدف های زندگی و شادکامی تان بالا ببرید، مثل گرفتن پروژه های دورکاری از سراسر جهان. تنها دغدغه ای که ممکن است در این زمینه شما را نگران کند تبدیل درآمد ارزی تان به ریال می باشد. ما می توانیم در این مرحله به شما کمک کنیم. تنها لازم است بر روی فرم سفارش "تبدیل پول پرفکت مانی" کلیک فرمائید. اگر هنوز عضویت تراپی را ندارید اول در سایت ثبت نام کنید. سپس فرم سفارش را با دقت کامل نمائید. متخصصان ما در زمانی کمتر از دو ساعت به سفارش شما رسیدگی خواهند کرد.

 

توجه
در صورتی که فقط از حساب پرفکت مانی خود در جهت نقد کردن درآمد ارزی خود استفاده می کنید، برای تبدیل پول پرفکت مانی به ریال، مطمئنا متحمل کارمزد بیشتری می شوید و همچنین همیشه باید تمام موارد امنیتی را رعایت کنید تا حساب پرفکت مانی تان هک نشود. پیشنهاد می کنیم در سایت هایی که پذیرنده درگاه پرفکت مانی هستند شماره حساب تراپی را وارد نمائید. زمانی که وجه مورد نظر به حساب ما بیاید معادل ریالی آن را به حساب بانکی درج شده در زمان ثبت سفارش واریز می کنیم.

 

خوشحال می شویم نظر شما را نیز در این رابطه بدانیم...لطفا نظر خود را با دیگران در کامنت ها به اشتراک بگذارید!

1396/04/20
پریسا رضایی

نـظرات کاربـران

 • تصویر آواتار
  حسین ایمانپور یایچی ۰۴ آبان ۱۳۹۹ پاسخ دادن
  سلام و خدا قوت برای وریفای کردن پرفکت مانی گواهی نامه دارم ولی تایید نشانی ک قبض گاز دارم بنام پدرم هست و اینکه تاریخش نزدیک به یک سال پیش تایید میکنن

  • تصویر آواتار
   حامد پاکدامن ۰۴ آبان ۱۳۹۹ پاسخ دادن
   با سلام
   قبض باید به روز باشد و نباید بیشتر از سه ماه از تاریخ آن گذشته باشد . می‌توانید مدارکتان را تحویل تیم پشتیبانی ما دهید تا حساب پرفکت مانی را به طور صحیح برایتان وریفای نمایند . در این خصوص در سایت ثبت نام نمایید و تیکت ارسال کنید

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان