به دلیل سادگی و امنیت بالای پی پال، خریداران و فروشندگان زیادی به استفاده از این درگاه علاقه نشان داده اند. دوستانی که خریدهای اینترنتی یا نقل و انتقال پول را با پی پال انجام می دهند، امکان دارد این سوال برایشان پیش بیاید که آیا علاوه بر مبلغ مورد نیاز برای خرید یا شارژ با پی پال باید هزینه ی دیگری نیز پرداخت کنند یا خیر؟

پاسخ تیم تراپی مثبت است. شایان ذکر است که این کارمزد در ایران، مبلغ اندکی در نظر گرفته شده است اما خیلی از کاربران استفاده کننده از paypal، به دنبال "پرداخت پی پال بدون کارمزد" و به صورت رایگان هستند.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

 

پرداخت پی پال بدون کارمزد

 

نحوه محاسبه كارمزد

پی پال نیز زمان انتقال حساب یا خرید و شارژ پی پال از شما کارمزدی کم می کند. برای اینکه دقیقا موجودی حساب پی پال، میزانی که می خواهید بشود همیشه باید مقدار بیشتری انتقال دهید.

در صورتی که این مقدار را بخواهید بدانید مطالعه مقاله محاسبه کارمزد پی پال (PayPal) به صورت آنلاین را به شما پیشنهاد می دهیم. میزان کارمزد در نظر گرفته شده در تراپی در صورت خرید یا شارژ پی پال با مبلغ کمتر از 50 دلار، 5000 تومان می باشد و برای خرید یا شارژ بالای 50 دلار، این مبلغ 3000 تومان تخمین زده شده است.

بنابراين، همانطور كه ملاحظه مي‌كنيد، كارمزد پی پال، بسيار اندك بوده و همين موضوع نيز يكي ازمزيت‌ هاي تیم تراپی به شمار مي‌رود. که البته سایت تراپی در نظر دارد به منظور ارائه تخفیفاتی بهتر به مشتریان و جلب رضایت بیشتر شما عزیزان تمامی خدمات شامل خرید یا شارژ پی پال را بدون کسر کارمزد جهت ارائه به مشتریان بر روی سایت قرار دهد.

 

شرایط و نحوه بهره مندی پرداخت پی پال بدون کارمزد

ما در تراپی به سود دو طرفه اعتقاد داریم. در همین راستا برای جلب رضایت بیشتر شما عزیزان، در صورتی که مبلغی بالای 100 دلار خرید یا شارژ پی پال داشته باشید،به شما کارت تخفیف تعلق خواهد گرفت و کارمزد را رایگان محاسبه می کنیم.

برای دریافت کد تخفیف بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا کد تخفیف برای شما رویت شود ، سپس در زمان ثبت سفارش پی پال، کد تخفیف را در سیستم وارد کرده، کارمزد شما به صورت خودکار صفر خواهد شد. برای رسیدن به بهترین ها همراه ما باشید!

 

 

 

 

 

کد تخفیف فوق را در سفارشات زیر میتوانید استفاده نمایید:

 

شارژ حساب پی پال         پرداخت با پی پال


لازم به توضیح است تلاش ما در تراپی، ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه برای افراد بیشتری می باشد. ممنون می شویم نظر خود را با دیگران در کامنت ها به اشتراک بگذارید!
 

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان