شارژ وبمانی

  1. در صورتیکه اولین بار است که از طریق وب مانی و سایت ما قصد ثبت سفارش دارید، لازم است ابتدا مدارک احراز هویت خود مانند کارت ملی، تلفن ثابت و پستی را برای ما از طریق این آدرس ارسال کنید.

  2. در صورت نیاز به شارژ وب مانی همراه با کد امنیتی لازم است حتما در توضیحات سفارش این مطلب را قید کنید.

  3. تمام خریدهای وب مانی شما در اسرع وقت انجام می گیرد. حداکثر زمان لازم برای اینکار 3 ساعت کاری خواهد بود.
  4. در صورتیکه نیاز به شارژ حساب وب مانی خود با دلار را دارید، لازم است شماره کیف پول وب مانی ای که با حرف Z شروع می شود را برای ما ارسال کنید.
  5. هرگونه اعتبارسنجی شخص مورد نظر، برعهده شما می باشد. خواهشمند است قبل از خرید و ثبت سفارش این نکته را مد نظر قرار دهید که در صورت عدم دریافت خدمات یا سرویس مورد نظرتان، تراپی هیچگونه مسئولیتی ندارد. همچنین ما قادر به پیگیری های بعدی در این خصوص نخواهیم بود.
  6. تراپی فقط عملیات پرداخت کالا یا سرویس مورد نظر شما را انجام می دهد و در صورتی که نیاز به پیگیریهای بعدی وجود داشته باشد، مسئول پیگیری ها شما خواهید بود.

 

خرید با وبمانی

  1. به ازای هر پرداخت و تراکنش های جداگانه، نیاز به ثبت سفارش مجزا می باشد. مثلا اگر دو فاکتور خرید در یک سایت دارید لازم است که به ازای هر کدام از آنها فرم سفارش جداگانه ای تکمیل و ثبت شود.

  2. هرگونه اعتبارسنجی از سایت مورد نظر، برعهده شما می باشد. خواهشمند است قبل از خرید و ثبت سفارش این نکته را مد نظر قرار دهید که در صورت عدم دریافت خدمات یا سرویس مورد نظرتان، تراپی هیچگونه مسئولیتی ندارد. همچنین ما قادر به پیگیری های بعدی در این خصوص نخواهیم بود.

  3. مسئولیت تمام پیگیری های مورد نیاز با سایت مورد نظر، با شما می باشد و تراپی فقط مسئول عملیات پرداخت برای خرید شماست.
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر