لینکداین یکی دیگر از شبکه های اجتماعی است که مانند اینستاگرام استفاده از آن برای تمامی افراد رایگان است. اما اگر میخواهید از تمام قابلیت های آن استفاده کنید، نیاز است که اکانت پرمیوم لینکداین را بخرید. اما برای بسیاری این سوال مطرح می شود که آیا خرید این نوع اکانت ارزشش را دارد یا نه!؟ در این مقاله ما به معرفی اکانت پرمیوم لینکداین، هزینه خرید آن، قابلیت ها و مزایایی که دارد می پردازیم، تا در صورتی که به خریدن آن تمایلی داشتید، بتوانید با استفاده از خدمات ارزی تراپی، پرداخت هزینه خرید اکانت پرمیوم لینکداین را انجام داده و از شرایط جدید برای بهبود کسب و کار خود استفاده نمایید.

هزینه خرید اکانت پرمیوم لینکداین چقدر است؟

به طور کلی این نوع اکانت لینکداین دارای 4 نوع قیمت است :

 • پرمیوم حرفه ای یا Premium Career  : 29.99 دلار در ماه
 • پرمیوم بیزینسی یا Premium Business  : 59.99 دلار در ماه
 • هدایتگر فروش یا Sales Navigator Pro : 79.99 دلار در ماه
 • Recruiter Lite : 119.95 دلار در ماه

توجه : شما با خرید اکانت پرمیوم لینکداین به مدت 1 سال می توانید 20 درصد تخفیف بگیرید.

هر کدام از این طرح ها دارای قابلیت های مختلفی هستند که البته بسیاری از افراد اکانت Premium Career را ترجیح می دهند. اما اگر شما نمی دانید که کدام یک از طرح ها برای آنچه که شما نیاز دارید مناسب تر هستند، می توانید به مدت 1 ماه از اکانت پرمیوم لینکداین به صورت رایگان استفاده نمائید.  

خرید اکانت پرمیوم لینکداین

ویژگی های اکانت پرمیوم لینکداین

در این قسمت به معرفی قابلیت های هر کدام از این طرح ها می پردازیم :

پرمیوم حرفه ای یا Premium Career  

 • 5 پیام InMail در هر ماه
 • نمایش تعداد باری که شما در جستجوهای کاربران به آنها پیشنهاد داده شده اید
 • صفحه شما چند بازدید داشته است
 • اطلاعات اضافی در مورد مشاغل ارسال شده
 • اطلاعات فروش اضافی
 • دسترسی به فیلم های آموزشی

دو قابلیت اول از این نوع اکانت، شاید مهمترین مواردی باشد که موجب علاقه مندی کاربران به آن شده است.

 • با استفاده از پرمیوم بیزینسی یا Premium Business می توانید اطلاعات نامحدودی در مورد جستجوی افراد داشته باشید
 • اکانت هدایتگر فروش یا Sales Navigator Pro علاوه بر این که می توانید از ابزار فروش مختلفی استفاده کنید، بلکه می توانید از فیلترهای جستجوی پیشرفته برای دسترسی به کاربران استفاده نمائید.
 • و در نهایت با استفاده از اکانت Recruiter Lite می توانید از جستجوی هوشمند استفاده کرده و در نهایت از روش های بهتری برای استخدام نیروی کار استفاده کنید.

مزایای خرید اکانت پرمیوم لینکداین

همان طور که گفته شد، به دلیل آنکه بسیاری از کاربران تمایل بیشتری به استفاده از اکانت پرمیوم حرفه ای یا Premium Career دارند، در این مقاله تمرکز اصلی ما نیز مزایای استفاده از این حساب کاربری لینکداین است.

برای خرید اکانت پریمیوم لینکدین ، کلیک کنید!

به طور کلی با استفاده از این نوع اکانت شما می توانید ارتباط های بیشتری پیدا کرده و به راحتی شغل مورد نظرتان را پیدا کنید. با استفاده از قابلیت InMail این اکانت، می توانید متوجه شوید که چه کسانی از صفحه شما دیدن کرده اند. علاوه بر این می توانید هنگام پیدا کردن شغل، اطلاعات بیشتری در مورد حرفه پیدا کنید. این گزینه این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که به کمپانی هایی که در زمینه علاقه مندی شما کار می کنند به راحتی دسترسی پیدا کنید. کاری که شاید انجام آن با یک اکانت معمولی لینکداین چندان موثر نباشد.

خرید اکانت پرمیوم لینکداین

علاوه بر این زمانی که بدانید چه کسانی از پروفایل شما دیدن کرده اند، می توانید به راحتی در صورتی که به زمینه کاری آنها علاقه دارید، به آنها پیام داده و با آنها ارتباط برقرار کنید. همچنین با استفاده از اطلاعات اضافی که در مورد مشاغل در اختیارتان قرار می گیرد، لینکداین به شما می گوید که آیا برای این موقعیت کاری مناسب هستید یا نه!

البته این نوع اکانت دارای محدودیتی هایی نیز هست. اگر شما بیش از اندازه جستجو انجام دهید، بعد از مدتی اکانت پرمیوم لینکداین شما متوقف شده و لینکداین به شما پیشنهاد می دهد که از حساب کاربری Business استفاده نمائید.

چرا باید اکانت پرمیوم لینکداین را خرید؟

 • متوجه شوید چه کسانی از پروفایل شما دیدن کرده اند.
 • با استفاده از معیارهای مختلفی که در اختیار دارید، ببینید در چه تعداد جستجو نمایش داده شده اید و چند نفر از پروفایل شما دیدن کرده اند.
 • با استفاده از لوگوی طلایی رنگی که در صفحه شما نمایش داده می شود، کاربران متوجه جدی و حرفه ای بودن کار شما می شوند.

نظر شما در مورد خرید اکانت پرمیوم لینکداین چیست؟ آیا تمامی کسب و کارها باید از آن استفاده کنند؟

تاریخ انتشار 11 دی 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر