امروزه سیستم های پرداخت آنلاینی وجود دارند که با استفاده از آن ها شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن مبلغ مورد نظر خود را به هرجای دنیا انتقال دهید.

حساب اسکریل ، یکی از همین انواع روش های پرداخت ارزی است که متاسفانه به دلیل وجود تحریم ها امکان افتتاح حساب اسکریل skrill برای ایرانیان عزیزی که در ایران زندگی می کنند وجود ندارد. به همین دلیل تراپی خدمت افتتاح حساب اسکریل را برای شما انجام می دهد.


سفــارش دهــید حساب افتتاح شده وریفای و به همراه مدارک می باشد

حساب اسکریل skrill چیست و داشتن آن چه مزایایی دارد؟

حساب اسکریل skrill چیزی شبیه به حساب پی پال است. هر دو یک سیستم پرداخت الکترونیکی هستند با این تقاوت که سقف انتقالات مالی در حساب اسکریل بسیار بیشتر از حساب پی پال است.

همچنین این نوع حساب دارای میزان حداقل برای انتقال وجه نیست و این در حالی است که کمترین میزان کارمزد را از کاربران خود هنگام انجام امور مالی دریافت می کند.

 

لزوم داشتن حساب اسکریل skrill :

ممکن است برای برخی از عزیزان این سوال مطرح شده باشد که مزیت داشتن حساب اسکریل چیست؟!

  1. بسیاری از وب سایت های فروشگاهی مانند ایبی، امکان پرداخت با استفاده از این حساب را برای شما فراهم می کنند.
  2. امکان انتقال پول از هر کشوری به هر کشور دیگر برای شما وجود دارد چرا که این نوع حساب از 40 نوع ارز پشتیبانی می کند.
  3. پرداخت کارمزد کمتر برای انجام امور مالی خود و همچنین انجام سریع تر کارها. با استفاده از این نوع حساب شما می توانید در مدت زمان 2 الی 5 روز کاری وجه خود را انتقال دهید.

نحوه افتتاح حساب اسکریل skrill چگونه است؟

برای افتتاح حساب اسکریل skrill به اطلاعات پایه از شما مانند نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، محل اقامت و ... نیاز است. لازم به توضیح است در نهایت افتتاح حساب به نام خود شما انجام می شود.

 

افتتاح حساب اسکریل و وریفای آن توسط تراپی چه مدت زمان می برد؟ 

مراحل تایید اطلاعات هویتی شما توسط اسکریل، به 5 روز زمان کاری نیاز دارد. 

حتما بخوانید : 

حساب اسکریل چیست؟

مقایسه پی پال با اسکریل

مانی بوکرز moneybookers چیست؟

خرید با اسکریل چگونه است؟

برای افتتاح حساب اسکریل به چه مدارکی نیاز است؟

علاوه بر ارائه شناسنامه و کارت ملی ارائه پاسپورت نیز الزامی است.

 

توضیحات ضروری : 

برای استفاده از اکانت اسکریل شما باید یک vpn یا vps تهیه فرمائید. در صورتی که در این مورد سوالی دارید می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

همچنین مزیت اکانت اسکریل نسبت به پی پال این است که حساسیت کمتری داشته و بنابراین اگر اکانت شما لیمیت شود به راحتی این مشکل توسط متخصصان تراپی قابل حل خواهد بود.

اما توجه داشته باشید بعد از ساخت اکانت، رمز عبور و اطلاعاتش تنها به شخص مورد نظر تحویل داده می شود که غیر قابل انتقال به غیر است. ما به شما اطمینان می دهیم با استفاده از خدمت افتتاح حساب اسکریل تراپی، شما دچار هیچ مشکلی نخواهید شد.


سفــارش دهــید حساب افتتاح شده وریفای و به همراه مدارک می باشد

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان