امروزه بازار فروشگاه‌های اینترنتی بسیار داغ است و پرداخت هزینه از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی بسیار رواج پیدا کرده است. شما قطعا از فروشگاه‌های اینترنتی مانند اچ اند ام، هپسی بوردا، بادی بیلدینگ و ....خرید کرده‌اید و برای پرداخت هزینه از درگاه‌های پرداخت خارجی استفاده نموده‌اید. اگر با سایت‌های وردپرسی آشنایی داشته باشید، می‌دانید که این درگاه‌های پرداختی الکترونکی که از طریق آن‌ها امکان پرداخت هزینه برای کاربران فراهم شده است، پلاگین‌ها یا افزونه هایی هستند که بایستی در سایت اضافه شوند. در این مقاله با تراپی همراه شوید تا شما را با چند پلاگین (افزونه) درگاه پرداخت خارجی وردپرس آشنا نمائیم.

آشنایی با چند پلاگین (افزونه) درگاه پرداخت خارجی در وردپرس

آیا در جستجوی بهترین پلاگین درگاه پرداخت برای انجام پرداخت هزینه ‌ها در سایت وردپرسی خود هستید؟ شرکت استرایپ یکی از بهترین و معروف ترین شرکت‌های پردازش پرداخت در سراسر جهان است و این امکان را بری شما فراهم می‌کند تا به راحتی پرداخت از طریق کارت‌های اعتباری را در وب سایت وردپرسی خود انجام دهید. در این مقاله قصد داریم چند پلاگین از بهترین پلاگین‌های پرداخت خارجی برای سایت‌های وردپرس را برای شما معرفی کنیم. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

پلاگین (افزونه) درگاه پرداخت خارجی

پلاگین (افزونه) درگاه پرداخت خارجی WPForms

یکی از بهترین پلاگین‌های پرداخت خارجی برای سایت‌های وردپرس WPForms است. این پلاگین درگاه پرداخت در حال حاضر توسط بیش از 1 میلیون نفر در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. ورژن پیشرفته آن (WPForms Pro) برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا به راحتی با استفاده از استرایپ یا پی پال پرداخت آنلاین خود را انجام دهید.  

با استفاده از این پلاگین می‌توانید در سایت خود تعداد نامحدود پرداخت انجام دهید و فرم‌های پرداخت را در هر صفحه‌ای سایت خود که مایلید قرار دهید.

پلاگین (افزونه) درگاه پرداخت خارجی WooCommerce

یکی از معروف‌ترین پلتفرم های eCommerce در سراسر جهان، پلاگین WooCommerce است. این درگاه پرداخت به عنوان یک پلاگین وردپرسی برای استفاده در وب سایت ها قابل دسترس است و با استفاده از آن شما می‌توانید یک وب سایت فروشگاهی داشته باشید و محصولات خود را در آن به فروش برسانید.

هنگام استفاده از ویزارد نصب این پلاگین، WooCommerce از شما خواهد پرسید که شرکت ارائه دنده‌ی پرداخت‌ها را مشخص کنید. به طور پش فرض تنظیمات بر روی درگاه‌های پی پال و استرایپ است.

پلاگین (افزونه) درگاه پرداخت خارجی MemberPress

MemberPress یکی از بهترین پلاگین‌های وردپرسی است. این درگاه پرداخت به طور پیش فرض با شرکت استرایپ مجتمع شده است و در سایت‌های وردپرسی به شما این اجازه را می‌دهد تا به راحتی با استفاده از کارت‌های اعتباری پرداخت‌های اینترنتی انجام دهید.

پلاگین (افزونه) درگاه پرداخت خارجی WP Simple Pay Pro

WP Simple Pay Pro برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا بدون افزودن پلاگین سبد خرید به وب سایت خود با استفاده از استرایپ، پرداخت‌های آنلاین انجام دهید. همچنین WP Simple Pay Pro این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا فرم های پرداخت‌های نا محدود را در سایت خود ایجاد کنید تنها با افزودن دکمه‌ی پرداخت استرایپ.

پلاگین (افزونه) درگاه پرداخت خارجی

پلاگین (افزونه) درگاه پرداخت خارجی stripe for Easy Digital Downloads

Easy Digital Downloads یکی دیگر از پلاگین‌های معروف وردپرس است که به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی دانلودهای دیجیتال را در وب سایت خود به فروش برسانید. به طور پیش فرض این پلاگین با پی پال و آمازون ارائه شده است. استرایپ برای Easy Digital Downloads یک افزونه ی پولی است.

پلاگین (افزونه) درگاه پرداخت خارجی LearnDash

LearnDash یکی از بهترین پلاگین‌های LMS وردپرس در بازار است. این پلاگین برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا به صورت رایگان از استرایپ برای انجام پرداخت‌های آنلاین در سایت وردپرسی خود استفاده کند.

دوستان گرامی، اگر شما هم اکنون در حال طراحی یک سایت فروشگاهی وردپرسی هستید و به دنبال یک پلاگین مناسب برای ایجاد یک درگاه پرداخت خارجی دروب سایت خود هستید، مطالعه‌ی این مقاله می‌تواند به شما کمک شایانی نماید تا به بتوانید یک افزونه‌ی مناسب برای انجام پرداخت اینترنتی در سایت خود انتخاب نمائید.

همراهان عزیز، چناچه شما نیز در زمینه‌ی استفاده از پلاگین‌های درگاه پرداخت خارجی ، از تجربیات مفید برخوردارید، آن‌ها را از طریق کامنت با دیگر دوستان در میان بگذارید تا آن‌ها نیز از این اطلاعات مفید بهره‌مند گردند.

تاریخ انتشار 10 اردیبهشت 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر