اگر چه محبوبیت لینکدین به اندازه فیس بوک و یا توییتر نمی‌باشد اما محبوبیت وب سایت کسب و کار لینکدین نیز به طور فزاینده‌ای روبه افزایش است. به خصوص با افزایش جمعیت کسب و کارهای (B2B) و کسب و کسب و کارهای (B2C). لینکدین از سال 2018، بیش از 500 میلیون کاربر دارد. بنابراین، بازاریابان اینترنتی و افرادی که مولفه تجارت الکترونیکی در کسب و کار خود دارند، دلایل زیادی برای استفاده بهینه از آن دارند. بنابراین در این مقاله تصمیم گرفتیم تا راهنمایی‌های لازم برای صاحبان کسب و کار در زمینه‌ی بهترین و بدترین زمان پست گذاشتن در لینکدین را بیان کنیم. لطفا با تراپی همراه باشید.

به عنوان یک پلتفرم کسب و کار محور، استفاده‌کنندگان از لینکدین باید با استفاده از تجزیه و تحلیل زمانی، برای افزایش ترافیک و افزایش آگاهی دیگران از نام تجاری که در نهایت منجر به تولید و افزایش فروش شود، به کار بگیرند. از لحاظ عملکردی، لینکدین دارای عناصر مشابهی با توییتر و فیس بوک است که به شما انعطاف‌پذیری بیشتری برای ایجاد پیام برای مخاطبان خاص، به اشتراک گذاری و به‌روز‌رسانی را به طور مستقیم به شما می‌دهد.

پست گذاشتن در لینکدین

در حال حاضر با وجودی که فرصت‌های تبلیغاتی موجود در لینکدین غالبا نادیده گرفته می‌شود؛ این پلتفرم دارای توانایی بسیاری در اتصال یک به یک افراد به یکدیگر و اتصال هر فرد به شغل مورد نظر به طور مستقیم می‌باشد که این موضوع لینکدین را به یک وب‌سایت عالی برای ایجاد روابط تبدیل کرده‌است که می‌تواند بهترین بستر برای پیدا کردن فرصتهای کسب و کار باشد.

بهترین و بدترین زمان برای پست گذاشتن در لینکدین

شبکه‌های اجتماعی مربوط به کسب و کار با شبکه اجتماعی عمومی‌تر، متفاوت هستند؛ بنابراین تعجب برانگیز نیست که بهترین زمان برای ارسال پست در لینکدین از یک شنبه تا سه شنبه باشد. بسیاری از مردم ترجیح میدهند از روزهای شنبه برای پست گذاشتن استفاده کنند. اما به طور کلی، بسیاری از مردم در روز شنبه بسیار مشغول هستند، بنابراین ممکن است این زمان، ایده آل برای پست گذاشتن نباشد.

نتایج مشاهدات مستقل بازه‌های زمانی مربوط به پست گذاشتن در لینکدین در ادامه ذکر شده است:

اکثر کلیکها : سه شنبه ها، 11:00 تا 12:00.

بدترین زمان برای لینکدین : ساعات مربوط به استراحت و خواب (10:00 تا 6:00) بلافاصله قبل از شنبه و بعد از شب جهارشنبه.

بهترین زمان برای ارسال : 7-8 صبح ؛ 5-6 بعد از ظهر

بهترین زمان برای حداکثر استفاده در یک روز :  12:00 ظهر الی 5-6 بعد از ظهر

برنامه پست گذاشتن در لینکدین برای مشتریان هدف

از نظر رتبه‌بندی، بازاریابان اینترنتی، لینکدین را به عنوان بهترین منبع کسب و کار برای کسب و کار (B2B) در رسانه‌های اجتماعی محسوب می‌کنند. تعجب آور نیست، زیرا شما بیشتر با مخاطب B2B ارتباط برقرار می‌کنید که در طول ساعات کاری و میانه هفته قابل دسترسی است.

برای اینکه محتوای لینکدین شما خوب دیده شود، خوانده شود و به اشتراک گذاشته شود، زمان ارسال آن را در زمان نزدیک به صرف ناهار یا بلافاصله قبل از ساعت 17 قرار دهید. جای تعجب نیست، زیرا متخصصان پرمشغله اغلب تعامل در رسانه‌های اجتماعی را برای وقت ناهار و پایان روز کاری قرار می‌دهند.

پست گذاشتن در لینکدین

به کار بردن دستورالعمل‌های مفید، به شما امکان تجزیه و تحلیل عمیق‌تر برای انتخاب بهترین زمان تعامل با مخاطبان هدف و همچنین پاسخ به پست‌ها و ایمیلهای‌تان به صورت یک به یک را می‌دهد. شما می‌توانید از ابزارهای تحلیلی لینکدین نیز برای نظارت بر بهترین روزها و زمان‌های ارسال پست برای مخاطبان خاص خود استفاده کنید.

نتیجه گیری در مورد بهترین و بدترین زمان برای پست گذاشتن در لینکدین

با استفاده از لینکدین، بازاریابان اینترنتی می‌توانند با یکدیگر از طریق یک سری امکانات قابل دسترس و پیشرفته ارتباط برقرار کنند. شما باید بدانید که پست‌های لینکدین خود را با بهترین مطالب برای افراد هدف در زمان مناسب قرار دهید. با توجه به ماهیت تجارت و بازاریابی اینترنتی، زمانبندی فعالیت در رسانه‌های اجتماعی امری مهم محسوب میشود. حتما برای دسترسی و خدمت بهتر به مخاطبان مورد نظر، مبانی اصولی لینکدین و برنامه ارسالی خود را مرتبا بازبینی نمایید.

دوستان و همراهان همیشگی تراپی، لطفا چنانچه شما نیز در این زمینه تجارب مفیدی کسب کرده‌اید، آن را از طریق کامنت‌ها با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. از توجه و همراهیتان صمیمانه سپاسگزاریم. لطفا سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

تاریخ انتشار 22 بهمن 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر