همراهان عزیز بنا بر درخواست شما امروز اطلاعات کامل و مفیدی را در مورد سرویس Ethfinex در اختیار شما قرار می دهم. همان طور که می دانید برای بدست آورن یک ارز دیجیتال روش های مختافی وجود دارد. به عنوان مثال می توان اسختراج کرد، به صورت مستقیم خریداری کرد و یا با یک ارز دیجیتال دیگر تعویض کرد! بسیاری از افراد راه سوم را برای انجام این کار انتخاب می کنند. برای خرید ارز دیجیتال در این حالت تنها نیاز است که یک ارز دیجیتال دیگر داشته باشید و آن را به ارز دیجیتال مورد نظر خود تبدیل کنید. برای انجام این کار اصطلاحا از سرویس اکسچنجینگ استفاده می شود. در صورتی که در این مورد نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید از مقاله های زیر استفاده کنید.

سرویس Ethfinex چیست؟

برای برخی از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین سرویس های اکسچنجینگی وجود دارند که بر اساس امکاناتی که به مخاطب خود ارائه می دهند، نسب به سایر سرویس ها برتری دارند. به عنوان مثال در مورد ارز دیجیتال بیت کوین سرویس Bitfinex این ویژگی را دارد. اما در مورد ارز دیجیتال اتریوم، سرویس دیگری به نام Ethfinex ایجاد شده است که برای اکسچنجینگ توکن ERC20 استفاده می شود.

 

در صورتی که در این مورد نیار به اطلاعات بیشتری دارید می توانید از مقاله های زیر استفاده کنید. 

علاوه براین، با استفاده از سرویس Ethfinex افراد می توانند اطلاعات خودر را در مورد ارزهای دیجیتال با هم به اشتراک بگذارند که منحصرا برای جامعه ارز دیجیتال اتریوم ساخته شده است. البته این سرویس شباهت های زیای با سرویس Bitfinex دارد که برای بیت کوین در نظر گرفته شده است. بنابراین شما اگر در سرویس Bitfinex  دارای اکانتی باشید می توانید از همان اکانت برای سرویس Ethfinex استفاده کنید. 

 

هدف اصلی این سرویس این است که هر چه سریع تر باعث رشد ارز دیجیتال اتریوم شود. در واقع توسعه دهندگان اتریوم عقیده دارند اتریوم به عنوان یکی از رقیب های ارز دیجیتال بیت کوین توانسته است به خوبی رشد کرده و بازار سنتی تجارت را خوبی دچار تحول کرده است. اما برخی مواقع یافتن اطلاعات مورد نیاز در مورد این توکن و نحوه کار با آن مشکل است. بنابراین با استفاده از بستر می توانید اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید و در توسعه و بهبود عملکرد ارز دیجیتال اتریوم تاثیر مثبت داشته باشید. 

در نهایت باید به این نکته اشاره کنم که هدف دراز مدرت برای سرویس Ethfinex  این است که بتواند معاملات را به طور کامل به صورت غیر متمرکز انجام دهد. در نتیجه شما برای انجام معاملات تجارتی خود هرگز به نفر سومی نیاز نخواهید داشت. همراهان عزیز در صورتی که در این مورد نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید از مقاله های زیر استفاده نمایید.

تاریخ انتشار 18 فروردین 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر