اگرچه شما میتوانید از طریق لینک کردن حساب جاری یا حساب پس اندازتان، سرمایه و وجه خود را با حساب پی پال انتقال دهید. اما در صورتی که شما ویزا کارت داشته باشید، با استفاده از آن نیز می توانید انتقال پول پی پال را به آسانی انجام دهید. روند انتقال پول با ویزا کارت در حساب پی پال ، مراحل متفاوتی دارد. از مزایای این روش این است که زمانی که شما با پی پال خرید کرده و کارت خود را برای پرداخت انتخاب می کنید لازم نیست اطلاعات ویزا کارت را دیگر به فروشنده نشان بدهید. با آموزش امروز، مثل همیشه همراه ما باشید.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

انتقال پول با ویزا کارت در حساب پی پال

اضافه کردن کارت

1. وارد اکانت پی پال خود شوید. و بر روی گزینه "Add a bank account or card" کلیک فرمایید.

انتقال پول با ویزا کارت در حساب پی پال

2. سپس از پنجره باز شده بر روی "Link a card" کلیک کرده. در این مرحله، مطابق تصویر صفحه "َAdd a card" را میتوانید مشاهده فرمایید. در قسمت "Card Type"، نوع کارت را ویزا انتخاب نمایید. در کادر دوم شماره کارت را با دقت کافی تایپ نمایید. سپس تاریخ انقضای کارت را همراه با کد سه رقمی پشت ویزا کارت خود وارد نمایید. و در انتها آدرس خود را وارد نمایید.

انتقال پول با ویزا کارت در حساب پی پال

3. بررسی کنید آدرس را به صورت دقیق تایپ کنید، اگر متفاوت است، بر روی "Enter a new address as Billing Address" کلیک کنید و دوباره آن را وارد کنید. و در نهایت بر روی دکمه "Save" کلیک کنید. در مرحله آخر، تاییدیه ای از طرف پی پال می آید که کارت شما به حسابتان افزوده شد.

وریفای کردن کارت

1. وارد حساب کاربری پی پال خود شوید. در قسمت پروفایل، از منوی کشویی گزینه "My Money" را انتخاب فرمایید. از لیست باز شده ویزا کارت خود را انتخاب کنید. و سپس بر روی "Update" کلیک کنید.

2. سپس بر روی "Confirm My Card" و بعد از آن بر روی "Continue" کلیک کنید. البته برای بعضی از افراد ممکن است این گزینه متفاوت باشد شما باید در ابتدا بر روی "Link and Confirm My Card" و بعد بر روی  "Save and Continue" کلیک فرمایید. این تفاوت ها به نسخه پی پال شما بستگی دارد. چنانچه عملیات وریفای ویزا کارت شما با موفقیت انجام شود، در طی دو سه روز آینده می توانید آن را تایید کنید. پی پال، هزینه ای حدود 1.95 دلار از ویزاکارت شما کسر میکند. زمانی که کد 4 رقمی که در پنل ویزا کارت برایتان ارسال شده را وارد کردید، هزینه طی 24 ساعت به حساب ویزاکارت شما باز خواهد گشت.

3. در این مرحله زمانی که شما کد 4 رقمی را دریافت کرده، دوباره وارد حساب کاربری خود شده و در قسمت "Enter PayPal Code" آن کد را وارد کنید. و در نهایت برای کامل کردن مراحل بر روی "Confirm Code" کلیک فرمایید. ویزا کارت شما وریفای شد.

 

  • پس از وریفای پی پال امکان برای شما فراهم می شود که شما به راحتی بتوانید انتقال پول با ویزا کارت در حساب پی پال را انجام دهید.

توجه

به منظور انتقال پول با ویزا کارت در حساب پی پال 

  • شما نمی توانید ویزاکارت از نوع گیفت یا prepaid را به حساب پی پال خود لینک کنید.
  • آدرس را دقیقا مطابق با آدرسی که در ویزاکارت خود وارد کرده اید در اینجا نیز، وارد نمائید. در صورتی که شما به هر دلیلی آدرس را به صورت صحیح و مطابق با آدرس ویزاکارت خود وارد نکنید، شما نمی توانید کارت را به حساب خود اضافه کنید.

در صورتیکه زمان کافی برای ایجاد ویزا کارت و وریفای کردن آن ندارید. تیم تراپی، با کمال میل در سریعترین زمان ممکن درخواست سفارش شما را دریافت نموده و این کار رابرای شما انجام می دهد.

ارسال سفارشات

 

دوست همراه! اعتماد شما به ما، ضمانت خدمت رسانی هرچه بیشتر ما به شماست. شنیدن صدای گرمتان باعث دلگرمی ماست...تیم تراپی  همیشه  و همه جا همراه شماست.

تاریخ انتشار 13 اردیبهشت 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
گیفت کارت پی پال چیست
سقف حساب پی پال
آموزش پی پال
امنیت پی پال
حساب پرسونال پی پال
حساب پریمیر پی پال
تبدیل پی پال به پرفکت مانی
درگاه اینترنتی پی پال
شارژ حساب پی پال
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر