آیا شما از مشتاقان سرمایه گذاری ارز دیجیتال هستید؟ آیا مایلید درباره ی آنالیز و تحلیل ارز دیجیتال مطالبی بدانید؟ ارز دیجیتال کمتر از یک دهه است که به بازار عرضه شده است و ما شاهد تبادلات فراوان انواع ارز دیجیتال هستیم، اما هنوز افراد زیادی هستند که در مورد تحلیل و آنالیز آن ها چیزی نمی دانند. چنانچه مایل باشید تا در این مورد اطلاعات مفیدی کسب کنید پیشنهاد می شود این مقاله را تا انتها مطالعه نمائید. ابزارها و خدماتی هستند که با استفاده از آن ها دنیای جدیدی از ارز دیجیتال پیش روی شما قرار خواهد گرفت. در این مقاله قصد داریم برخی از مهم ترین این ابزارهای مورد نیاز را به شما معرفی کنیم. این ابزارها به شما کمک می کند تا قبل از سرمایه گذاری بتوانید جستجوی خود را در زمینه ی ارزهای دیجیتال بهبود بخشید. این ابزارهای توسط بسیاری از سرمایه گذاران ارز دیجیتال در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید : انتقال ارز دیجیتال با وسترن یونیون

مهم ترین ابزارهای مورد نیاز برای سرمایه گذاران ارز دیجیتال

ابزار CoinMarketCal  

از جمله ابزارهای مورد نیاز سرمایه گذاران ارز دیجیتال، CoinMarketCal است. این ابزار یکی از بهترین ابزارهای کاربردی در زمینه ی تحلیل و آنالیز ارز دیجیتال است که به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد. این ابزار دقیق ترین اخبار و گفته ها را در مورد ارز دیجیتال در اختیار شما قرار می دهد که می تواند در مواقع بحرانی در تصمیم گیری ها به شما کمک کند. می توان گفت که حدود 90 درصد این اخبار قابل اطمینان و صحیح می باشد.

ابزار Crypto Portfolio tool (Track your Crypto profits)

با استفاده از این ابزار شما می توانید میزان سود به دست آمده را مشاهده کنید. چرا که شما نیاز دارید هر بار بدانید چند واحد ارز دیجیتال به دست آورده اید و ارزش آن ها چقدر است. از همه مهم تر این که باید بدایند که چه مقدار سود از دست داده اید.

  ابزارهای مورد نیاز

  ابزار MatchCoins

  از دیگر ابزارهای مورد نیاز سرمایه گذاران ارز دیجیتال ، MatchCoin است. با استفاده از این ابزار شما می توانید پتانسیل سرمایه گذاری ارز دیجیتال خود را ارزیابی کنید. این ابزار به شما این امکان را می دهد تا چند نوع ارز دیجیتال مختلف را از لحاظ سود و زیان در بازار بر اساس فاکتورهای زیر با یکدیگر مقایسه کنید.

  • قیمت USD
  • قیمت BTC
  • پیک بازار
  • ذخیره کل
  • گردش
  • گردش در برابر ذخیره کل

  ابزار CoinCheckup

  این ابزار دقیقا مانند یک چکاپ کلی ارزدیجیتال عمل می کند و مثل یک مرکز ارائه خدمات رایگان برای حل مشکلات احتمالی می باشد. این ابزار در واقع یک پلتفرم تحقیقاتی است که بینش های فراوانی را از زوایای مختلف در مورد ارز دیجتال در اختیار شما قرار می دهد که عبارتند از :

  • نمودارها
  • آنالیز بنیادی ارز دیجیتال
  • مشخصات ارز
  • آمار سرمایه گذاری
  • پیش بینی ها
  • و....

  ابزارهای مورد نیاز

  ابزار CryptoMiso

  اگر شما یک سرمایه گذار ارز دیجیتال هستید که قبل از سرمایه گذاری توسعه ی یک ارز دیجیتال خاص را نادیده گرفته اید، بدانید که سخت در اشتباهید چرا که ارزهای دیجیتال، پروتکل های نرم افزاری هستند که اگر توسعه پیدا نکنند، ممکن است به مرور زمان از بین بروند. این ابزار به شما کمک می کند تا بتوانید هر آنچه لازم است در زمینه ی توسعه و نگهداری ارز دیجیتال انجام دهید.

  ابزار Crypto News Aggregators

  در واقع می توان گفت Crypto News Aggregators تنها یک ابزار نیست بلکه یک مفهوم است که در بسیاری از ابزارها قرار داده شده است که ارزهای دیجیتال جدید را همه در یک محل جمع کند.

  دوستان عزیزی که علاقه مند به فعالیت در زمینه ی ارز دیجیتال هستید، اکنون که با ابزارهای مورد نیاز برای تحلیل و آنالیز ارزهای دیجیتال، آشنا شدید می توانید بسیار بهتر و موفق تر از قبل در این زمینه به فعالیت بپردازید و کسب درآمد نمائید.

  از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم. لطفا سوالات خود را با ما در  میان بگذارید. همکاران ما در تیم تراپی آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. لطفا با ما تماس بگیرید.

  تاریخ انتشار 26 دی 1397
  نویسنده  پریسا رضایی
  دسته بندی
  مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
  تفاوت پی پال و وسترن یونیون
  حذف حساب وب مانی
  بهترین بروکرهای فارکس
  خرید با پی پال
  sendowl
  مدرک CMA
  Codeable
  اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
  Teespring
  فضای خالی
  فرم ارسال نظرات کاربر