هنگامی که یکی از کشور های خارجی سفر می کنید، به احتمال زیاد نیاز پیدا می کنید که از شهری به شهر دیگر بروید. بر خلاف ایران که بسیاری از افراد از قطار به عنوان وسیله حمل و نقل استفاده نمی کنند، در کشورهای خارجی به دلیل قیمت مناسب و زیبایی هایی که فرد در طول مسیر می تواند از آن ها بهره ببرد ترجیح می دهند از این روش برای رفتن به جایی استفاده کنند. در صورتی که شما هم فکر می کنید به رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی نیاز دارید در این مقاله همراه ما باشید.

رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی

بهترین وب سایت ها برای رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی :

در کشور های خارجی می توان گفت همه چیز به صورت اتوماسیون انجام می شود. پس به عنوان مثال شما برای رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی به راحتی می توانید از اینترنت استفاده کرده و پرداخت را انجام دهید.

برای این کار وب سایت های مختلفی وجود دارند که این خدمت را به شما ارائه می دهند. به عنوان مثال :

 • eurorailways.com

 • railplus.com.au

 • italiarail.com

 • virgintrains.co.uk

 • thetrainline.com

 • trainline.eu

 • bookmytrain.com

 • amtrak.com

 • irctc.co.in

شما می توانید در هر یک از این سایت ها ثبت نام کرده و سپس نوع بلیط و مسیر خود را تعیین کنید. به عنوان مثال برخی از این سایت ها برای رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی چند نوع انتخاب صندلی در اختیار شما قرار می دهند :

 1. صندلی رزرو شده :

همان طور که مسیر خود را تعیین می کنید بهتر است که جایگاه صندلی خود را نیز تعیین کنید. در این حالت دیگر نگران نخواهید بود که دیر می رسید یا نه و کسی جای مورد نظر شما نشسته است یا نه!

 1. صندلی رزرو نشده :

در این حالت شما جایگاه خود را تعیین نکرده اید و هر جا که بخواهید می توانید بشینید. یا در ابتدای قطار و یا در انتها!

رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی

استفاده از خدمت رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی می تواند کارگشای شما باشد؛ زمانی که قصد مسافرت به یکی از کشورهای اروپایی را دارید. در این حالت شما دیگر نگران از دست دادن قطار مورد نظر نیستید چرا که از قبل تمام کارهای خود را انجام داده اید و تنها نیاز است که خود را به ایستگاه قطار برسانید.

پرداخت رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی :

اما مهمترین مسئله ای که در مورد رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی وجود دارد این است که چگونه باید در یک وب سایت خارجی پرداخت را انجام دهید. شما می توانید این کار را خودتان به تنهایی انجام دهید و یا به متخصصان تراپی بسپارید.

هر کدام از وب سایت هایی که در بالا به آن ها اشاره شد برای پرداخت خود شیوه های مختلفی مانند پی پال، ویزا کارت و یا مستر کارت در نظر گرفته اند. پس اگر شما دارای هر کدام از این موارد باشید می توانید خودتان به راحتی پرداخت را انجام دهید. اگر در مورد این شیوه های پرداخت آنلاین سوالی دارید به شما توصیه می کنیم از مقاله های زیر استفاده کنید :

بیشتر بخوانید :

کدام روش پرداخت ارزی بهتر است؟

انواع روش پرداخت در خارج از کشور

اما در صورتی که به هر دلیلی ترجیح می دهید شخص دیگری این کار را برای شما انجام دهد می توانید به تراپی اعتماد کنید. شما باید از طریق لینک زیر، لینک پرداخت وب سایت مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید. بعد از آن باید معادل ریال مبلغ رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی را به ما پرداخت کنید تا ما پرداخت شما را در زمانی کمتر از دو ساعت کاری انجام دهیم.

رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی

به شما توصیه می کنیم اگر برنامه سفر به هر کدام از کشور های خارجی را دارید، برای رفتن به جاهای مختلف رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی را فراموش نکنید. اگر بتوانید این کار را قبل از سفر خود انجام دهید، در طول سفر استرس را از خود دور نگه داشته اید.

تاریخ انتشار 07 امرداد 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر