خیلی از دوستان در مورد روش استفاده از گیفت کارت های پیش پرداخت (prepaid) در سیستم پی پال از ما سوال پرسیده بودند. قبل از همه چیز باید بگوییم نگران نباشید! شما می توانید پرداختی های خود را با استفاده از گیفت کارت های prepaid مانند ویزا (Visa)، امریکن اکسپرس (American Express)، مسترکارت (MasterCard) یا دیسکاور (Discover) مانند کارت های اعتباری یا دبیت کارت ها بپردازید. در صورت عدم آشنایی با مراحل استفاده از این کارت ها، پیشنهاد میکنیم مقاله مراحل پرداخت با پی پال بدون داشتن حساب و با استفاده از کارت های اعتباری را مطالعه فرمایید.

گیفت کارت های پیش پرداخت

آیا شما حساب پی پال دارید؟

چنانچه شما حساب پی پال وریفای شده دارید، می توانید گیفت کارت prepaid خود را در طی پرداخت به کیف پول پی پال خود اضافه کنید. این روش مانند اضافه کردن کارت های اعتباری یا دبیت کارت ها به کیف پول حساب پی پال تان می باشد. به همین سادگی!

هنوز اکانت پی پال ایجاد نکرده اید؟

هیچ مشکلی وجود ندارد! فقط لازم است که اطلاعات کارت را مانند کارت های اعتباری در طی پرداخت وارد کنید. در قسمت آدرس میتوانید آدرس یکی از آشنایان خود در خارج از کشور را وارد کنید. اگر از این تجربه لذت بردید و تمایل داشتید میتوانید در سایت پی پال ثبت نام کرده و یکی از اعضای آن شوید. برای آشنایی بیشتر می توانید آموزش های گام به گام و تصویری افتتاح حساب پی پال و وریفای کردن اکانت پی پال را مطالعه کنید یا این کار را به تیم تراپی سپرده تا در کمترین زمان ممکن، برای شما حساب پی پال وریفای شده ایجاد کنند.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

آیا می توانم با گیفت کارت های پیش پرداخت (prepaid) با استفاده از پی پال خرید نیز انجام دهم؟ 

بله، در تمامی سایت های امریکایی که درگاه پی پال را دارند شما می توانید از این گیفت کارت ها به عنوان خرید استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که حتما باید یکی از گیفت کارت های prepaid مانند ویزا (Visa)، امریکن اکسپرس (American Express)، مسترکارت (MasterCard) یا دیسکاور (Discover) باشد.

 

آیا با گیفت کارت های پیش پرداخت (prepaid) میتوان هر کالا یا خدمتی را خریداری کرد؟

گیفت کارت های prepaid را میتوان برای هر نوع کالا یا خدمتی در پی پال استفاده کرد. ولی با توجه به ماهیت این کارت ها، که دارای تاریخ مصرف و قابل استفاده در مدت زمان محدودی می باشند، به منظور حفاظت از خرید کاربران در قطع سرویس به صورت ناخواسته، این کارت ها برای خرید هایی که به صورت خودکار از حساب پی پال کسر میشود نمی توان استفاده کرد.

تاریخ انتشار 17 اردیبهشت 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
نحوه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی
جام جهانی فوتبال 2018
تهیه گیفت کارت
Steam شبکه بزرگ بازی های آنلاین
نحوه شارژ اکانت Steam
آموزش شارژ اکانت آمازون
تغییر کشور محل سکونت در اکانت گوگل به آمریکا
redeem
تفاوت ایکس باکس لایو
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر