انتقال وجه از پی پال به حسابهای بانکی امکان پذیر می باشد

بسیاری از کاربرانی که از پرداخت از طریق پی پال را انجام می دهند، تمایل به برداشت پول از پی پال و انتقال آن به حساب‌های بانکی خود برای دسترسی به پول نقد دارند. از این رو پی پال با توجه به حجم بالای درخواست کاربران خود بر آن شد تا این سیستم را راه اندازی کند، اخیرا این شرکت نسخه آزمایشی انتقال فوری وجه خود را در آمریکا ایجاد کرده است. در ادامه با تراپی همراه باشید تا شما را با ویژگی انتقال وجه از پی پال به حساب‌های بانکی و نحوه­‌ی کار آن آشنا سازیم.

معرفی درگاه پرداخت الکترونیکی پی پال

پی پال یک سیستم مالی جهت نقل و انتقالات بانکی به منظور پرداخت هزینه­‌ی کالاهای اینترنتی و فروشگاه­‌های فیزیکی است. مزیت‌های استفاده از درگاه پرداخت پی پال شامل تخفیف‌های ویژه آن برای مشتریان، هزینه‌های عضویت سالانه رایگان، هزینه‌ی رایگان پردازش، خدمات رایگان و اپلیکیشن تلفن همراه جهت پرداخت صورت حساب، انتقال وجه و بررسی گردش حساب‌ است. علاوه بر مزیت‌های ذکر شده پی پال اخیرا ویژگی جدیدی را  جهت تسهیل و رفاه کار کاربران خود، راه اندازی کرده که با استفاده از آن کاربران قادر به انتقال پول پی پال به حساب‌های بانکی خود خواهند بود و بدون هیچ مشکلی به پول نقد نیز دسترسی خواهند داشته باشند.

انتقال وجه از پی پال

انتقال وجه از پی پال به حسابهای بانکی

انتقال وجه از پی پال به حساب‌های بانکی در حال حاضر تنها برای مصرف کنندگان در ایالت متحده ایجاد شده و پس از موفقیت در کشورهای دیگر نیز راه اندازی خواهد شد. پرداخت فوری وجه از پی پال به حساب‌های بانکی از طریق همکاری بانک‌های ایالت متحده با JPMorgan Chase جهت دسترسی به شبکه پرداخت در زمان واقعی ساخته شده است. پی پال اولین شرکتی است که این ویژگی را راه اندازی کرده است.

پی پال هم  مانند دیگر تامین کنندگان کیف پول دیجیتالی، مایل است کاربران از کیف پول‌های آن در معاملات‌شان استفاده کنند. اما برای جلب رضایت کاربران نیاز به انعطاف پذیری بیشتر و ارائه سرویس‌های خدماتی بیشتر می‌باشد.

به گفته مدیر عامل شرکت پی پال کارمزد انتقال وجه به حساب‌های بانکی درست همانند کارت‌های اعتباری 1 درصد از هزینه کل انتقالی است، با این تفاوت که حداکثر 30 دقیقه زمان برای انتقال وجه لازم است. چرا که این شرکت برای انتقالات خود از شبکه ACH استفاده می‌کند که زمان انتقال را به دلیل امنیت بیشتر افزایش می‌دهد.

انتقال فوری چیست و چگونه کار می‌کند؟

انتقال سریع وجه، راهی جهت ارسال وجه از حساب‌های بانکی به وسیله پی پال است. برای استفاده از سیستم انتقال سریع باید یک حساب بانکی در بانک‌های ایالات متحده و یک منبع تأمین پشتیبان از قبیل کارت اعتباری یا دبیت کارت ثبت شده در حساب پی پال خود داشته باشید. در این سیستم اگر بانک درخواست انتقال وجه شما را برای بار اول رد کند، مجددا برای بار دوم تلاش خواهد کرد اما اگر این بار هم قادر به انجام انتقال وجه نبود، انتقال فوری از طریق کارت اعتباری یا دبیت انجام خواهد شد.

توجه داشته باشید که در انتقال فوری وجه، منبع پرداخت پشتیبان شما مانند کارت‌های اعتباری قبل از انجام فرآیند قابل تغییر می‌باشند، بنابراین پس از انجام آن قادر به تغییر منبع پشتیبان خود نخواهید بود. همچنین برای استفاده از این سرویس ، باید در حساب بانکی خود پول کافی داشته باشید،  در صورتیکه منبع مالی پشتیبان شما یک کارت اعتباری یا دبیت کارت منسوخ شده باشد، قادر به استفاده از سیستم  انتقال سریع نخواهید بود.

به گفته مدیران پی پالُ سرویس انتقال فوری وجه حتی در تعطیلات و آخر هفته‌ها نیز قادر به انتقال وجه تا حداکثر 30 دقیقه خواهد بود.

انتقال وجه از پی پال

سریع‌ترین روش جهت انتقال پول از پی پال به حساب بانکی چیست؟

جهت استفاده از انتقال فوری تنها کافی است روی دکمه­‌ی ارسال در حساب پی پال خود کلیک کرده و سپس برای تکمیل پرداخت خود مراحل درخواست شده را دنبال نمایید.  

جهت ورود به حساب پی پال خود مبلغی را که می‌خواهید برداشت کنید را وارد نمایید و حساب بانکی خود را برای دریافت مبلغ مورد نظر انتخاب کنید.

جهت افتتاح حساب پی پال فول وریفای شده به همراه مدارک و سیم کارت و وی پی اس رایگان کلیک کنید .

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید صمیمانه از شما سپاسگزاریم، در صورت آشنایی با سیستم پرداخت فوری پی پال  و استفاده از حساب‌  پی پال و کسب تجربیات مفید، لطفا آن‌ها را در کامنت‌ها بیان کنید تا دیگر کاربران نیز از آن‌ها بهره‌مند شوند.

1398/01/27
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان