استفاده از کارت پی پال بدون حساب بانکی
سیستم پرداخت آنلاین پی پال یکی از سیستم های پرداخت دیجیتال است که انجام بسیاری از امور بانکی را برای شما راحت می کند. این سیستم برای این که بتواند مشتریان خود را برای همیشه نگه دارد باید ویژگی های جدید به حساب خود اضافه کند تا موجب جلب توجه آن ها شود. این مسئله بسیار اهمیت دارد؛ چرا که پرداخت با استفاده از ارز دیجیتال برای این سیستم های پرداخت آنلاین یک رقیب جدی محسوب می شود. با استفاده از کارت پی پال شما می توانید بدون داشتن یک حساب بانکی انواع پرداخت های خود را انجام دهید. 

داشتن حساب پی پال به نوعی داشتن همان حساب بانکی است با این تفاوت که شما می توانید با داشتن این نوع حساب انواع پرداخت های خود را در سایر سایت های خارجی به راحتی انجام دهید. رد واقع تنها نیاز است که شما کیف پول خود را با ارز مورد نیازتان شارژ نمایید و پرداخت یا خرید خود را انجام دهید. درصورتی که تمایل به ساخت و یا شارژ حساب دارید می توانید از طریق لینک های زیر درخواست خود را برای ما ارسال نمایید تا در زمان کمتر از 2 ساعت کاری به درخواست شما پاسخ داده شود : 

افتتاح حساب                                                                           سفارش شارژ

 

کارت پی پال

اما اگر در رابطه با این حساب، نیز به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید ار سری مقالاتی که تراپی برای شما آماده کرده است استفاده نمایید : 

بیشتر بدانید : 

حساب (PayPal) چیست و چگونه کار می کند

کارمزد (Paypal) | آشنایی و نحوه محاسبه آن

ساخت و ایجاد حساب : آموزش گام به گام و تصویری

 وریفای کردن حساب : آموزش گام به گام و تصویری

هک پی پال : چگونه جلوگیری کنیم؟

پرداخت با پی پال بدون حساب

پرداخت پی پال (paypal payment ) و انواع آن

تفاوت حساب های بیزینس و پریمیر در چیست؟

تغییر حساب بیزینس به پریمیر در چگونه انجام می شود؟

خرید با پی پال

تبدیل دلار پی پال به ریال

کیف پول پی پال و انواع آن 

چگونه پی پال رایگان بدست آوریم؟

تاثیر venmo بر پی پال

پرداخت پی پال با استفاده از برنامه اندروید

سهام پی پال افزایش یافت

با وجود این سیستمِ پرداخت آنلاین، بسیاری از افراد حتی هنوز یک حساب بانکی ندارند و همین مسئله باعث شده است تا برای انجام امور خود کارمزد و مالیات های زیادی پرداخت نمایند. این در حالی است که کمپانی پی پال، کارت پی پال را ایجاد کرده است تا برخی از مسائل و مشکلات در این زمینه را حل نمایند. برای انجام این کار پی پال با شرکت های جدید و بانک ها به گونه ای قرار داد بسته است تا افراد بتوانند بدون نیاز به داشتن حساب و تنها با استفاده از کارت پی پال، پرداخت خود را انجام دهند. بنابراین با استفاده از برنامه گوشی پرداخت پی پال و این کارت می توانید بدون داشتن حساب پی پال پرداخت خود را انجام دهید.

کارت پی پال

در صورتی که در رابطه با کارت پی پال سوالی دارید می توانید از مقاله های زیر استفاده کنید : 

بنابراین همراهان عزیز شما با استفاده از این نوع کارت پی پال می توانید بدون آن که کارمزد زیادی بپردازید، انواع پرداخت های خود را بدون داشتن حساب انجام دهید. این طرح در امریکا در حال اجرا شدن است و بر اساس آمار جمع آوری شده؛ بسیاری از افراد از آن استقبال کرده اند. چرا که معاملات و پرداخت های خود را به راحتی انجام می دهند. از طرف دیگر نسبت به روش پرداخت با استفاده از ارز دیجیتال، کمتر نگران هستند چرا که احتمال هک حساب و از دست رفتن سرمایه در این روش پرداختی وجود ندارد. از طرف دیگر مردم همیشه به روش های سنتی پایبندی بیشتری دارند! 

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان