مشکل عدم دریافت اس ام اس از وب مانی و رفع آن

وب مانی یکی دیگر از شبکه‌های پرداخت آنلاین است که از آن برای انتقال ارز و پرداخت ارزی در بسیاری از سایت های خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مزیت افتتاح حساب وب مانی برای ایرانیان، محدود نبودن امکان استفاده از خدماتش است. اما گاهی اوقات برخی افراد با مشکل عدم دریافت اس ام اس از وب مانی رو به رو می‌شوند. مسئله ای که در این مقاله می‌خواهیم به آن بپردازیم.

یکی از روش‌های تایید تراکنش توسط وب مانی، دریافت اس ام اس می‌باشد. اما گاهی اوقات برخی از افراد بنا به دلایل مختلف قادر به دریافت اس ام اس از سوی این کمپانی نبوده و در نتیجه قادر به انجام تراکنش‌های مالی و ارزی نخواهند بود.

اما جای نگرانی نیست چرا که راه حلی برای رفع مشکل عدم دریافت اس ام اس از وب مانی وجود دارد. در ادامه روش حل این مشکل را به شما عزیزان آموزش می‌دهیم.

راه حل رفع مشکل عدم دریافت اس ام اس از وب مانی

کاربران وب مانی کلاسیک

برای رفع این مشکل، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از طریق برنامه وب مانی کیپر کلاسیک، به پشتیبانی وب مانی تیکت زده و مشکل خود را مطرح نمایید.

جهت انجام این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. نرم افزار وب مانی کیپر کلاسیک را در حالت آنلاین قرار دهید.
  2. بعد از آنکه نرم افزار در حالت آنلاین قرار گرفت، یک علامت مورچه زرد رنگ در کنار ساعت ویندوز، قرار می‌گیرد.
  3. روی علامت زرد رنگ راست کلیک کرده و از منوی نمایش داده شده گزینه Help  و سپس Send Problem Report را انتخاب نمایید.

مشکل عدم دریافت اس ام اس از وب مانی و رفع آن

  1. در مرحله بعد، صفحه پشتیبانی وب مانی در مرورگر پیش فرض سیستم شما باز خواهد شد. در بخش 1 نوع پشتیبانی را فنی انتخاب کرده و در بخش 2 شما باید عنوان درخواست و در بخش 3 باید شرح درخواست خود را برای پشتیبان بنویسید. سپس دکمه سبز رنگ را جهت ارسال درخواستتان انتخاب کنید.

 

راهنمایی: جهت ارسال درخواست خود، می‌توانید از متن کمکی زیر استفاده کنید. توجه داشته باشید که به جای Name و  WMID باید نام و شناسه وب مانی خود را وارد نمایید.

Dear Sir / Madam

I am

When I want to transfer funds and do other operations, I receive SMS codes and finish my operations.

I'm going to disable "Confirmation with SMS Code" but I need it because it needs SMS code for confirmation too.

I wish to replace SMS Code System with Voice Channel System for me. Voice channel system works with no error in Iran.

Sincerely

توجه: در صورتی که از طریق ارسال تیتک، پاسخی به درخواست شما داده نشد، می‌توانید متن درخواست خود را به آدرس ایمیل integration@webmoney.ru ارسال نمایید.

کاربران وب مانی مینی

در صورتی که کاربر وب مانی مینی هستید، پس به وب مانی کیپر کلاسیک دسترسی ندارید. بنابراین، برای جهت رفع مشکل عدم دریافت اس ام اس از وب مانی باید از طریق دیگر اقدام نمایید. در این روش شما باید به سایت پشتیبانی وب مانی مراجعه نمایید.

  • در صفحه‌ای که برایتان نمایش داده می‌شود، گزینه New Ticket را انتخاب کنید.
  • بعد از آن در صفحه‌ای که مجددا برای شما باز می‌شود، در بخش 1 پشتیبانی فنی، در بخش 2 نحوه دریافت پاسخ پشتیبانی و در بخش 3 نوع پاسخگویی را انتخاب نمایید.
  • مجددا مانند بخش قبل، مشکل و شرح آن را در صفحه بعد وارد نمایید.

مشکل عدم دریافت اس ام اس از وب مانی و رفع آن

نتیجه‌گیری

برای رفع مشکل عدم دریافت اس ام اس از وب مانی شما باید به پشتیبانی وب مانی تیکت ارسال کنید. جهت ارسال تیکت می‌توانید به سایت پشتیبانی وب مانی (در صورتی که کاربر وب مانی مینی هستید) و یا برنامه وب مانی کیپر کلاسیک مراجعه نمایید.

 

1398/09/23
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان